Sinema Salonu ­čŹ┐

(Umur) #4230

Duncan JonesÔÇÖu g├Âr├╝r g├Ârmez Warcraft sand─▒m ya. Elim aya─č─▒m titredi. Devam─▒n─▒ okuyunca bi k├Ât├╝ oldum.

(Winston Smith) #4231

(Kaan ) #4232
  1. Remake olucak san─▒r─▒m bu.

(Winston Smith) #4233

(Mert ├ľzden) #4234

Yine muhte┼čem bir auteur sinemac─▒l─▒k ├Ârne─či.

(Winston Smith) #4235

Allah a┼čk─▒na ┼ču Clive Owen daha ├žok iyi filmlerde rol als─▒n.

(Axl Rose Fanboyu) #4236

Abi ┼čaka maka kad─▒n bu boktan film i├žin o kadar kilo alm─▒┼č. Ve muhtemelen geri de veremeyecek.

(Bar─▒┼č Beyaz) #4237

Bu filmin b├╝t├žesini ne kadar ve nereye harcand─▒ acaba ├žok merak ediyorum

(Mert ├ľzden) #4238

O setleri, o dekorlar─▒, o g├Ârsel efektleri yapmak hi├ž kolay de─čil. L├╝tfen k├╝├ž├╝msemeyelim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4239

─░yi olacak bu iyi.─░├žine t├╝k├╝rd├╝─č├╝m├╝n 20 karakteri. Sayg─▒lar.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4240

Quentin TarantinoÔÇÖnun, Manson AilesiÔÇÖnin cinayetlerini konu alacak yeni filminde Leonardo Di CaprioÔÇÖnun rol alaca─č─▒ resmile┼čti. Film, DiCaprioÔÇÖnun The RevenantÔÇÖtan bu yana oynad─▒─č─▒ ilk film olacak.

Uzun zamand─▒r heyecanla bekledi─čimiz haber sonunda resmile┼čti. IndiewireÔÇÖ─▒n haberine g├Âre bir s├╝re ├Ânce kendisine teklif yap─▒ld─▒─č─▒ a├ž─▒klanan DiCaprioÔÇÖnun bu teklifi kabul etti─či a├ž─▒kland─▒. DiCaprioÔÇÖnun uzun zamand─▒r, tercihlerinde son derece dikkatli davrand─▒─č─▒n─▒ g├Âz ├Ân├╝ne alacak olursak, heyecanlanmam─▒z gereken bir proje ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya oldu─čumuzu s├Âyleyebiliriz. ├ťstelik, bu DiCaprio ve TarantinoÔÇÖnun ilk i┼čbirli─či de de─čil. ─░kili Django UnchainedÔÇÖde de birlikte ├žal─▒┼čm─▒┼čt─▒. Ancak, DiCaprio orada daha k├╝├ž├╝k bir rolde yer al─▒rken, bu filmde ba┼črol├╝ ├╝stelenecek.

Leonardo Di CaprioÔÇÖnun TarantinoÔÇÖnun Manson Cinayetlerini Konu Alacak Yeni Filminde Yer Alaca─č─▒ Kesinle┼čti

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4241

(yak─▒┼č─▒kl─▒ oldu─čum kadar m├╝tevaziyim de) #4242

Y─▒llard─▒r O. ├çocuklar─▒ adl─▒ T├╝rk filmi g├Âz├╝me ├žarpar. Dandik komedi zannedip ge├žerdim.
Me─čerse dram filmiymi┼č. Demet Akba─č, ├ľzge Namal, Sarp Apak oynuyor tan─▒d─▒k simalardan.

80ÔÇÖlerde darbe ├Âncesi bir komunist adam─▒n kar─▒s─▒ ve ├žocu─ču ├╝zerinden d├Ân├╝yor film.

Filmin konusuna gelecek olursak, Demet Akba─čÔÇÖ─▒, hayat kad─▒nlar─▒n─▒n ├žocuklar─▒na bakan biri olarak g├Âr├╝yoruz.
Kendisi de gen├žli─činde hayat kad─▒n─▒ tabii.

Komunist nezarette ve s├╝rekli i┼čkence g├Âr├╝yor. Kolluk kuvvetleri adam─▒ konu┼čturabilmek i├žin kar─▒s─▒n─▒ ve ├žocu─čunu ar─▒yorlar. Bir arkada┼č─▒ bunlar─▒ kre┼če(Demet Akba─čÔÇÖ─▒n evi) getiriyor.Burada hayat kad─▒nlar─▒n─▒n baz─▒ dramlar─▒n─▒ ve anne-k─▒zÔÇÖ─▒n ─░talyaÔÇÖya m├╝lteci olarak s─▒─č─▒nma s├╝recini g├Âr├╝yoruz.

Filme notum 5/10

2 puan─▒ baz─▒ mant─▒kd─▒┼č─▒ olaylardan,(6 ├žocu─ču ─░talyaÔÇÖya 23 Nisan kafilesinin i├žine kat─▒┼čt─▒rarak g├Ât├╝r├╝yorlar. Ne pasaport kontrol├╝, ne en ufak sorgu olmadan. 3 puan─▒ ise finalden(Babaya ne oldu─čunu g├Âremiyoruz, k─▒z─▒n sevgilisi zaten me├žhul k─▒rd─▒m. Bu film ancak bu kadar k├Ât├╝ bitirilebilirdi.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4243

Arkada┼č─▒m o filmi hala izlememi┼č olanlar vard─▒r mutlaka. Burada filmi anlatmana hi├ž gerek yoktu. Tamam─▒n─▒ spoiler i├žerisine al─▒r m─▒s─▒n_?

(Gambit) #4244

├ťz├╝c├╝ :frowning:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4245

Efsane olabilirdi

(yak─▒┼č─▒kl─▒ oldu─čum kadar m├╝tevaziyim de) #4246

├ľzg├╝ÔÇÖm├╝┼č kad─▒n─▒n ad─▒, pek de ├╝z├╝c├╝ say─▒lmaz asl─▒nda.

(Bo┼č ─░nsan) #4247

Yani. ─░┼čte. Bilmiyorum.

(Emre) #4248

Bence ┼čans verilir bu filme ya. Hem Ali Atay sempatisi hem de di─čer oyunculardan dolay─▒. Fragman─▒ da be─čenmedim de─čil, farkl─▒ bir ┼čey deniyorlar gibi hissettirdi bana.

(Bo┼č ─░nsan) #4249

Ben de tamamen ayn─▒ ┼čeylerden dolay─▒ be─čendim ve beklenti olu┼čtu. Ama sanki fragman bir komedi filmine g├Âre komik de─čildi. He filme giderim hunharca g├╝lerim ya da ├žok e─členirim oras─▒ ayr─▒. Bir de niyeyse kadro bana vasat bir i┼č ├ž─▒karmak i├žin fazla kaliteli geldi. Yani bilemiyorum :slight_smile: