Sinema Salonu ­čŹ┐

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4290

Daisy ridley ve Naomi Watts oynad─▒─č─▒ Ophelia film d├╝n sundance film festival de galas─▒ yap─▒ld─▒ ve iyi ele┼čtiriler ald─▒. ├ľzellikle daisy ridley oyunculu─ču baya ├Âv├╝l├╝yor ─░MDB de ise film s├╝resinin 1 saat 54 dakika oldu─ču yaz─▒l─▒yor. Film amerikan ve yurt d─▒┼č─▒ vizyon tarih belli de─čil ayr─▒ca film ya┼č s─▒n─▒r─▒ da hen├╝z konulmam─▒┼č.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4291

Bu haberi hi├ž bir sinema haber sayfas─▒nda g├Âremedim.

image

T├╝rkiyeÔÇÖnin ilk u├žak tasar─▒mc─▒s─▒ ve ├╝reticisi Vecihi H├╝rku┼čÔÇÖun hayat─▒n─▒ konu edinen ÔÇťH├╝rku┼č: G├Âklerdeki KahramanÔÇŁ adl─▒ filmin y├Ânetmeni Kudret Sabanc─▒, Vecihi H├╝rku┼čÔÇÖun gizli ve unutulmu┼č bir kahraman oldu─čunu s├Âyledi.

H├╝rku┼čÔÇÖun hayat─▒n─▒n maceralarla dolu oldu─čuna i┼čaret eden Sabanc─▒, ÔÇťKurmaca de─čil, ger├žek bir karakter Vecihi. Bu filmde onun hayat─▒ ├Ân plana ├ž─▒k─▒yor. Bunu en iyi ┼čekilde beyaz perdeye yans─▒tt─▒─č─▒m─▒za inan─▒yorum. Geni┼č bir kadro, g├╝zel bir hikaye ve g├╝zel bir prod├╝ksiyonla ├žal─▒┼čt─▒k. ├ç─▒kan sonu├ž da gayet tatmin edici olduÔÇŁ diye konu┼čtu.

ÔÇťGER├çEK B─░R KAHRAMANÔÇŁ

Filmde ÔÇťVecihiÔÇŁ karakterini canland─▒ran Hilmi Cem ─░ntepe de oynad─▒─č─▒ rolden dolay─▒ ├žok heyecanl─▒ ve mutlu oldu─čunu dile getirdi.

─░ntepe, filmde ├žok b├╝y├╝k bir emek oldu─čuna dikkati ├žekerek, ÔÇťSonu├žta ger├žek bir kahraman Vecihi H├╝rku┼č. Onun ruhunu ya┼čamak, onunla ayn─▒ ┼čeyleri hissetmek de─či┼čik bir duyguydu benim i├žin. Baz─▒ sahnelerde zorland─▒m. Ben de ilk kez izledim g├Âr├╝nt├╝leri ve ├žok heyecanland─▒m. ─░n┼čallah kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ al─▒r─▒z ve seyirci filmden memnun ayr─▒l─▒rÔÇŁ ifadelerini kulland─▒.

ÔÇťEN FARKLI DENEY─░MÔÇŁ

Ba┼črol oyuncular─▒ndan Gizem Karaca ise filmin duygusal taraf─▒nda yer ald─▒─č─▒n─▒ vurgulayarak, ÔÇťGer├žekten ├žok severek oynad─▒k. ─░lk kez bir d├Ânem filminde oynad─▒m. O y├╝zden kendimi g├Âr├╝nce heyecanland─▒m. Filmin her saniyesi bizim i├žin ├žok de─čerliydi. Ya┼čad─▒─č─▒m en farkl─▒ set deneyimim olduÔÇŁ dedi. Afi┼čle ilgili de konu┼čan Karaca, ÔÇťAfi┼čteki foto─čraf bana benzemiyor, ya┼čl─▒ ├ž─▒km─▒┼č─▒m. Afi┼č o olmayacak, de─či┼čecek" dedi.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #4292

En son disney hollywoodÔÇÖu komple sat─▒n alacak.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #4293

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4294

─░ddial─▒ kadrosuyla 2017ÔÇÖn─▒n ak─▒lda kalan yap─▒mlar─▒ndan biri olan Logan LuckyÔÇÖnin y├Ânetmeni Steven SoderberghÔÇÖin iPhone ile ├žekti─či yeni filmi UnseenÔÇÖden ilk kareler geldi.

Sinema d├╝nyas─▒nda hi├ž durmadan ├žal─▒┼čan ve hep yenilik├ži fikirlerle kar┼č─▒m─▒za gelen isimlerin ba┼č─▒nda yer alan Steven Soderbergh, HBO ile kafa kafaya verip alternatif bir izleme se├žene─či sunan Mosaic isimli projesini duyurmu┼čtu. ┼×imdi de ba┼črol├╝nde NetflixÔÇÖin pop├╝ler yap─▒mlar─▒ndan The CrownÔÇÖdaki Claire FoyÔÇÖun yer ald─▒─č─▒ ve sadece iPhone ile ├žekti─či gerilim/korku filmi UnseenÔÇÖden ilk g├Ârselleri payla┼čt─▒.

BerlinaleÔÇÖden payla┼č─▒lan ve bize hikaye hakk─▒nda ├žok fikir vermeyen iki g├Ârsel, projeye olan merak─▒m─▒z─▒ daha da artt─▒r─▒rken film; ├žok da g├Ân├╝ll├╝ olmad─▒─č─▒ halde ak─▒l hastanesine yatan ama ya┼čad─▒klar─▒n─▒n hayal mi yoksa ger├žek mi oldu─čuna kadar veremeyen bir kad─▒n─▒n hastaneden kurtulma ├žabas─▒n─▒ anlatacak.

FoyÔÇÖa Juno Temple, Aimee Mullins ve Amy Irving gibi isimlerin e┼člik etti─či Unsane i├žin vizyon tarihi 23 Mart.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4295

her halde ilk fragman─▒n yaz─▒n yay─▒nlan─▒r. film T├╝rkiye gelirim bilmiyorum ┼čimdiden d├╝┼č├╝n├╝yorum ben bu film nas─▒l izleyece─čim diye. :confused:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4296

ya ben ele┼čtirler baya yan─▒lm─▒┼č─▒m. film de Daisy Ridley ve Naomi Watts performans─▒ hari├ž hi├ž bir ┼čey be─čenilmemi┼č kimse de sat─▒n almak istemiyormu┼č galiba korsan d├╝┼čmesin bekleyece─čim. :confused:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4298

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4299

1987 yap─▒m─▒ Paul Verhoeven klasi─či RoboCopÔÇÖun devam─▒ niteli─činde olacak yeni bir RoboCop filmi i├žin ├žal─▒┼čmalar ba┼člad─▒. ├ťstelik yeni filmin senaryosunu orijinal filmin yazar─▒ Edward Neumeier kaleme alacak.

Son olarak 2014ÔÇÖte Joel KinnamanÔÇś─▒ ba┼črol├╝nde izledi─čimiz vasat bir yeniden ├ževrimle kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kan RoboCop, bir kez daha beyaz perdeye aktar─▒lacak. Ancak bu kez orijinal serinin hayranlar─▒n─▒ sevindirecek bir durum mevcut. Zira 1987 yap─▒m─▒ ilk RoboCop filminin senaristlerinden Edward Neumeier, yeni filmin senaryosunu da kaleme alacak ve bu hik├óye; RoboCop 2, RoboCop 3 ve 2014 yap─▒m─▒ yeniden ├ževrimi dikkate almayacak.

Universal StudiosÔÇÖun Jurassic World ile yapt─▒─č─▒n─▒n ayn─▒s─▒n─▒ yapacak olan yeni RoboCop, umar─▒z orijinal filmin i├žerdi─či ┼čiddet oran─▒n─▒ koruyarak 17A ya┼č s─▒n─▒r─▒na sahip olur ve yumu┼čat─▒lan 2014 versiyonu gibi ayn─▒ ┼čeyi tekrarlamaz.

Konuyla ilgili Zeitgeist Entertainment MagazineÔÇśe konu┼čan Neumeier ┼čunlar─▒ s├Âyledi;

ÔÇťHakk─▒nda ├žok fazla ┼čey s├Âyleyemem. Daha ├Ânce bir s├╝r├╝ RoboCop filmi ve son olarak da g├╝ncel bir yeniden ├ževrimi yap─▒ld─▒. Ancak bu proje hepimizin sevdi─či RoboCop filmine geri d├Ânecek ve hik├óye kald─▒─č─▒ yerden devam edecek. K─▒sacas─▒ bu ilk filmin devam─▒ niteli─činde olacak. En az─▒ndan benim d├╝┼č├╝nceme g├Âre ├Âyle. Dolay─▒s─▒yla bu daha ├žok eski stil bir i┼č olabilir.ÔÇŁ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4300

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4301

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4302

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #4303

Zac Afron kasl─▒ baby-face adamdan ciddi oyunculu─ča m─▒ ge├žmeye ├žal─▒┼č─▒yor acaba? Ya┼č─▒ da 30 olmu┼č zaten.

(korhan) #4304

Oha Amy Schumer varm─▒┼č ba┼črolde Anne HathawayÔÇÖden ├Ânce. Neredeyse vajina ┼čakas─▒ yapan Barbie izleyecektik lanet olsun ka├žt─▒ f─▒rsat.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4305

(├Â─čnk├╝) #4306

@Audomarus_Fridia bunu be─čendi.

(Winston Smith) #4307

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4308

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4309

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4310

Yeteeeeerrrrrrr