Sinema Salonu ­čŹ┐

(fza) #4331

├ľl├╝ do─čmu┼č g├Âz├╝yle bak─▒l─▒yordu en ba┼čtan beri. Ben ├Âyle bir izlenim edindim.

(Mert ├ľzden) #4332

Film muhtemelen ├žok k├Ât├╝d├╝r de, demek istedi─čim her t├╝rl├╝ para basaca─č─▒ belliydi. E malum, bu aralar beyin kapamak moda oldu.

(Ertun├ž Do─čan) #4333

Dwayne Johnson zaten tek ba┼č─▒na filme gitme sebebi olmu┼č ne batmas─▒ bekleniyor.(Yani adam art─▒k bir marka ) Ben as─▒l Rampage diye yapt─▒─č─▒ filmden korkuyorum. O da tutarsa ki tutar yaz─▒k bizeÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4334

Tutaca─č─▒ a┼čikar. Farkl─▒ bir konu. Dwayne J. zaten her filmde kendini oynad─▒─č─▒ndan zorlanmay─▒p iyi bir oyunculuk ├ž─▒kar─▒yor.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4335

Ben dahil bir ├žok insan izledikleri filmler de mant─▒k aram─▒yor. S─▒rf e─členmek i├žin gidiyorlar bu d├Ânemin film anlay─▒┼č─▒ da bu ne yapars─▒n. :slight_smile:

(fza) #4336

Filmden ├Ânce ki genel kan─▒ya, yorumlara vs bakarak dedim onlar─▒. Kimse b├Âyle ba┼čar─▒l─▒ olaca─č─▒n─▒ beklemiyordu. Patlar, g├Âz├╝yle bak─▒l─▒yordu.

(Muhsin Bayram) #4337

Ortal─▒─č─▒n bacak ve pazudan ge├žilmedi─či bir di─čer Dwayne Johnson filmi Baywatch patlam─▒┼čt─▒. Demek ki Jumanji bunlardan fazlas─▒n─▒ sunmu┼č seyircilere.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4338

Bu da insanlar─▒n diline dolanm─▒┼č.Kulland─▒k├ža daha da bo┼č oluyor.Jumanji ├Âyle bir film de─čil beynini kapatmadan da e─členebilirsin.

(Mert ├ľzden) #4339

TrailerÔÇÖdan ÔÇťe─členceÔÇŁ anlay─▒┼člar─▒ yeterince belliydi.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4340

Filmin e─člence anlay─▒┼č─▒n─▒ fragmandan anlamak ne ya?Bu aralarda beyni kapat─▒p yorum yapmak moda olmu┼č herhalde.

(Mert ├ľzden) #4341

Ne demek ne? Trailer, filmi izleyiciye tan─▒tan bir materyaldir. Filmin neye benzedi─čini g├Âsterir sana. Film bu ve buna g├Âre yorum yap─▒yorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4342

Yoo bunun aksini g├Âsteren bir s├╝r├╝ fragman var.─░nsanlar─▒ ters k├Â┼čeye bile yat─▒rabiliyorlar.En basiti Age of Ultron fragman ile film aras─▒nda ton olarak u├žurum var neredeyse.Ton haricinde bu g├Âzler ne muhte┼čem fragmanlar g├Ârd├╝ fakat filmlerin hepsi k├Ât├╝ ├ž─▒kt─▒.Hele son y─▒llarda bu daha da artt─▒.

(Mert ├ľzden) #4343

Bu aldat─▒c─▒ reklama girer. Muhtemelen dava a├žsan, paran─▒ geri alabilirdin. Di─čer ├Ârnek g├Âsterdiklerinde buna giriyor. Filmin s├╝rprizlerini g├Âstermemek farkl─▒ bir ┼čey, siyah─▒ beyaz olarak lanse etmek ├žok farkl─▒ bir ┼čey.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4344

Tamam da sen JumanjiÔÇÖnin bu kategoriye girmedi─čini nereden biliyorsun.Belki fragmana iyi olmayan sahneleri koymu┼člar fazla g├Âstermemek i├žin.Yani filmi izlemeden bu ├ž─▒kar─▒m─▒ yapamazs─▒n.Film ├ž─▒kmadan ├Ânce yapsan bu yorumlar─▒ bir nebze hak verirdim.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4345

Bence film izlemeden film g├Âmek sa├žma. Hele ├žo─ču zaman aldat─▒c─▒ olan fragmanlar bakarak konu┼čmak daha da sa├žma. :slight_smile:

(Mert ├ľzden) #4346

Filmi izlemeden g├Âmmek sa├žma, kitab─▒ okumadan g├Âmmek sa├žma, oyunu oynamadan g├Âmmek sa├žma. De─čil. Bir ├╝r├╝n hakk─▒nda g├Âr├╝┼č belirtmeden ├Ânce illa onu sonuna kadar t├╝ketilmesi gerekti─čine kesinlikle kat─▒lm─▒yorum. ─░nsan─▒n ├Âmr├╝, her ┼čeyi t├╝ketmeye yetmeyecektir. Baz─▒ ┼čeyler, ambalaj─▒ndan, kokusundan, arka kapa─č─▒nda yazan sinopsisinden, trailerÔÇÖ─▒ndan bile ne oldu─ču bellidir. Alacakaranl─▒kÔÇÖ─▒ g├Âmmek i├žin Alacakaranl─▒k izlemeye gerek yoktur.

TrailerÔÇÖda kullan─▒lan ÔÇťWelcome to the JungleÔÇŁ m├╝zi─činden, karakterlerinden, mast├╝rbasyona olan g├Ândermesinden, yap─▒lan ┼čakalardan, g├Âsterilen aksiyondan, bu ├╝r├╝n├╝n tad─▒n─▒n k├Ât├╝ oldu─ču ├žok rahat anla┼č─▒l─▒yor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4347

Tamam film k├Ât├╝ de ge├ž.Sa├žma sapan ├ž─▒kar─▒m yapmana gerek yok.

(Mert ├ľzden) #4348

K├Ât├╝ deyip ge├žmi┼čtim Kutluhan, sonra sen gelip bu konular─▒ a├žt─▒n. Hat─▒rlad─▒n m─▒?

(Muhsin Bayram) #4349

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4350

Abi e─čer film ├ž─▒kmadan ├Ânce bunlar─▒ s├Âyleseydin sana kat─▒l─▒rd─▒m. Ama film ├ž─▒kal─▒ 1 ay olmu┼č ├╝stelikte iyi ele┼čtiriler alm─▒┼č bir film o y├╝zden izlemeden b├Âyle g├Âmenin sa├žma oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Onun haricinde elbette insan ├Âmr├╝ her ┼čey t├╝ketmek i├žin yeterli de─čil.