Sinema Salonu ­čŹ┐

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4351

Ben ona bir ┼čey demedim.Belirtti─čin beyni kapat─▒p film izleme c├╝mlenden konu a├žt─▒m.

(hal─▒, kilim, travel) #4353

Hi├ž denemeyin. Disney bir ┼čekilde donunuzu al─▒r.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4354

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4355

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4356

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4357

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4358

San─▒r─▒m bildi─čim t├╝m Avustralyal─▒ oyuncular filmde oynuyor. Avustralya Milli Tak─▒m─▒ m├╝barek

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4359

Tom Hanks,Fred RogersÔÇÖ─▒n(Mr. Rogers)ya┼čam─▒n─▒n anlat─▒laca─č─▒ ÔÇśYou Are My FriendÔÇÖ filminde Mr. RogersÔÇÖ─▒ canland─▒racak.Herhalde daha iyi bir cast yap─▒lamazd─▒.

(Winston Smith) #4360

(Winston Smith) #4361

Allah─▒m bu nas─▒l harika bir y├Ânetmen.

(Mert ├ľzden) #4362

Altered Carbon ile Mute, birer g├╝n arayla ayn─▒ setleri kullan─▒yorlar herhalde. Belki de ben bilmiyorumdur. Ayn─▒ evrende ge├žmiyorlar de─čil mi?

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4363

Bug├╝n Paul Rudd g├╝n├╝ san─▒r─▒m ├╝st├╝m├╝ze fragman ya─č─▒yor

(Bo┼č ─░nsan) #4364

Ben De─či┼čtirilmi┼č KarbonÔÇÖun ingilizce ├ž─▒k─▒┼č ismini bilmiyordum. Bu fragman─▒ g├Âr├╝nce ÔÇśÔÇśBunlar Mute ismini De─či┼čtirilmi┼č Karbon olarak m─▒ ├ževirmi┼čler?ÔÇÖÔÇÖ diye d├╝┼č├╝nd├╝m sonra ara┼čt─▒r─▒nca iki farkl─▒ dizi olduklar─▒n─▒ ├Â─črendim.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #4365

Bir film(Mute )bir dizi(Altered Carbon )

(Emre) #4366

Mute ile Altered CarbonÔÇÖu bug├╝ne kadar ayn─▒ i┼č san─▒yordum. Farkl─▒ projeler oldu─čunu daha bug├╝n ├Â─črendim, ├žok ilgin├ž oldu. :smiley:

(fza) #4367

─░lki ├žok g├╝zeldi, ikincisi sonda ki zorlama olayla biraz ├╝zd├╝, ├╝├ž├╝nc├╝s├╝n├╝ merak ediyorum; ondan sonra d├Ârd├╝nc├╝s├╝ de gelecekmi┼č.

(Winston Smith) #4368

Bir y├Ânetmenin ┼čunu s├Âyleyebilmesi ne kadar ├Ânemli fark─▒nda m─▒s─▒n─▒z?

(Mert ├ľzden) #4369

James Gunn v2.0

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #4370

Netflix, EuropaCorpÔÇÖun Orta─č─▒ Olmak ─░├žin G├Âr├╝┼čmelere Ba┼člad─▒

EuropaCorpÔÇśun ValerianÔÇś─▒n bat─▒┼č─▒ndan sonra zor duruma d├╝┼čt├╝─č├╝n├╝, st├╝dyonun bor├žlar─▒n alt─▒ndan kalkabilmek i├žin ortak aramaya ba┼člad─▒─č─▒n─▒, ayn─▒ zamanda birka├ž ┼čirketin EuropaCorpÔÇÖa talip oldu─čunu ┼ču haberimizde belirtmi┼čtik. St├╝dyonun % 31.6ÔÇÖs─▒na sahip olan Luc Besson ve ├Ânc├╝l bor├ž vereni JP Morgan st├╝dyoyu satmak yerine ortak bulmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar. O ortak Netflix olabilir. Ge├žen y─▒l ├žizgi-roman ve yap─▒m ┼čirketi MillarWorldÔÇÖ├╝ b├╝nyesine katan Netflix, EuropaCorpÔÇÖun orta─č─▒ olmak i├žin g├Âr├╝┼čmelere ba┼člam─▒┼č. Peki anla┼čma sa─član─▒rsa ne olacak? Tabii ki yeni filmleri birlikte yapmaya ba┼člayacaklar. Haberlere g├Âre anla┼čma imzalan─▒rsa Netflix, EuropaCorp filmlerini 30 milyon dolar b├╝t├žeyle ├žektirmeyi d├╝┼č├╝n├╝yor -yani her film 30 milyon dolara mal olabilir-. Normalde EuropaCorp filmlerini vizyona ├ž─▒kar─▒yor, anla┼čma sa─član─▒rsa bir ihtimal yeni filmler vizyona ├ž─▒kar─▒lmay─▒p NetflixÔÇÖte yay─▒nlanabilir.

Olumsuz g├Âr├╝lebilecek bu duruma kar┼č─▒l─▒k Besson, ValerianÔÇś─▒n devam─▒n─▒ da ├žekebilir Netflix deste─čiyle. Valerian vizyona girmeden ├Ânce Besson 2. filmin senaryosunu bitirdi─čini, filmi ├žekmeyi ├žok istedi─čini s├Âylemi┼čti. Anla┼čma sa─član─▒rsa 2. film ├žekilip NetflixÔÇÖte yay─▒nlanabilir. Bu b├╝y├╝k bat─▒┼čtan sonra 2. filmi ├žektirecek Netflix d─▒┼č─▒nda ┼čirket de yok zaten. Ama tabii ki bunlar─▒n hi├žbiri resmi olarak a├ž─▒klanm─▒┼č, konu┼čulmu┼č ┼čeyler de─čil, sadece spek├╝lasyon. Anla┼čmayla ilgili gelen di─čer bilgiyse NetflixÔÇÖin EuropaCorpÔÇÖun 186 milyon dolar de─čerindeki film k├╝t├╝phanesini de sat─▒n almay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝ y├Ân├╝nde -film k├╝t├╝phanesini bor├ž veren JP Morgan elinde tutuyor, yani MorganÔÇÖ─▒n onay─▒ olmadan sat─▒lamayacak-.

Yani Netflix st├╝dyoyla ortak olup yeni filmler yapman─▒n yan─▒ s─▒ra st├╝dyonun yapt─▒─č─▒ t├╝m film ve dizileri de sat─▒n alman─▒n pe┼činde. Bu olursa EuropaCorpÔÇÖun eski filmlerini (Leon, Taken, Taxi, Transporter, Miss Sloane, The CircleÔÇŽ) platformu ├╝zerinden yay─▒nlayabilecek. Anla┼čman─▒n ├Ân├╝ndeki en b├╝y├╝k engelse st├╝dyonun % 27.9ÔÇÖuna sahip olan ├çin ┼čirketi Fundamental Films. ┼×irket yeni filmlerin NetflixÔÇÖte yay─▒nlanmas─▒n─▒ istemezse anla┼čman─▒n imzalanmas─▒nda s─▒k─▒nt─▒lar ortaya ├ž─▒kabilir deniyor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4371

Bir siz eksiktiniz.