Sinema Salonu ­čŹ┐

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4372

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4373

(Cenker Karace) #4374

Hala ├žekiyorÔÇŽdurduram─▒yoruz Pazar g├╝n├╝ Super BowlÔÇÖda fragman─▒ yay─▒nlancakm─▒┼čÔÇŽ

(fza) #4375

├ť├žlemeyi tamamlamas─▒na ra─čmen kalitesini koruyarak devam eden az say─▒da seriden biri.

(fza) #4376

Muhte┼čem uyumlu bir i┼č birli─či olmu┼č. Ortaya ├ž─▒kacak ┼čeyi baya─č─▒ merak ediyorum.

(Ertun├ž Do─čan) #4377

Bu filmi ├žocukken televizyonda 2 kez izlemi┼čtim. Mario Bros. filmi oldu─čunu ├Â─črendi─čimde hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čray─▒p kendime nas─▒l deyip duruyordum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4378

http://www.postkolik.com/sinema/disobedience-2019da-oscara-kosar

Naomi AldermanÔÇÖ─▒n ayn─▒ adl─▒ bestseller roman─▒ndan uyarlanan DisobedienceÔÇÖ─▒n ba┼črol├╝nde Rachel Weisz ve Rachel McAdams yer almaktalar. Ida filmiyle ├žok ses getiren y├Ânetmen ikili Sebastian Lelio ve Rebecca Lenkiewicz filmin patronlar─▒. Disobedience, babas─▒n─▒n ├Âl├╝m├╝nden sonra New YorkÔÇÖtan LondraÔÇÖya d├Ânmek zorunda kalan RonitÔÇÖin Yahudi Ortodoks k├Âkenlerine s─▒k─▒ s─▒k─▒ya ba─čl─▒ olan ailesinin tepkisine ra─čmen bir haham─▒n kar─▒s─▒yla yasak a┼čk ya┼čamas─▒n─▒ konu ediniyor. D├╝nya pr├Âmiyerini Toronto Film FestivalÔÇÖinde yapan Disobedience ele┼čtirmenlerden tam not alm─▒┼čt─▒. Filmden yay─▒mlanan ilk fragman da olduk├ža etkileyici.

(fza) #4379

Kristen Stewart sand─▒m sa─č tarafta olan─▒, Rachael McAdams olmas─▒na sevindim. Gelsin de izleyelim, hepsini izlemem muhtemelen ama olsun. :stuck_out_tongue:

(Do─čan) #4380

Nintendo diyince bir an i├žimden; ÔÇťAcaba film T├╝rkiyeÔÇÖde vizyona girer mi?ÔÇŁ diye sormak geldi.

(fza) #4381

Ahahah. O konuda s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmaz, Universal Pictures da─č─▒tacak.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4382

Bleach live action filminin ├ž─▒k─▒┼č tarihi belli olmu┼č.20 Temmuz 2018

(Ertun├ž Do─čan) #4383

Live action anime filmlerini l├╝tfen benden uzak tutun. Bleach ise yap─▒sal a├ž─▒dan tamamen dizi ondan film ├ž─▒kmaz

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4384

Yaz sezonunda ├ž─▒kaca─č─▒ belliydi ama hala ortada tam bir fragman yok.

(Mert ├ľzden) #4385

Karde┼čim Enes BaturÔÇÖa gitmi┼č. Acaba i├žece─čine zehir mi atsam, yoksa uykusunda ya─čl─▒ urganla m─▒ i┼čini bitirsem?

(Gizem) #4386

Ge├žmi┼č olsun ac─▒ bir durum. Umar─▒m bu musibet ba┼čka bir karde┼čin daha ba┼č─▒na gelmez

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4387

Cinayete yard─▒m ve yatakl─▒─ča girece─čini fark edene kadar bunu nas─▒l yapabilece─činle ilgili bir tavsiye yaz─▒s─▒ yaz─▒yordum.

(Umut) #4388

Alabildi─či en a─č─▒r zehri alm─▒┼č zaten, i┼če yaramaz bu.

(Geekiz ama ergeniz) #4390

Benimle muhabbete zorla, ├Âl├╝mden beterdir bence

(Mert ├ľzden) #4391

─░nsanda biraz arlanma, utanma olur. Ar damar─▒ ├žatlam─▒┼č bunlar─▒n. Filme de her on saniyede bir muhte┼čemdi diyor.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4392

Ac─▒n Ac─▒m─▒zd─▒r. :pensive::pensive::pensive::pensive: