Sinema Salonu 🍿

(fza) #4414

Underrated bir seri. İki filminde de gerginlik/gizem hissi müthişti, soluksuz izledim. Bu da benzerdir umarım. İlk görüntülerinin üzerinden 24 saat geçmeden yayınlanan tek film de budur herhalde. İşin güzel tarafı, daha 4. film de var ve o da dünya savaşı sırasında geçecek, bu sene bitmeden yayınlarlar onu da belki.

@Bartu_Akkus1

Benzer bir olay Herkül filmleri ile de olmuştu, hem de aynı sene çıkmışlardı; bence de saçma bir olay ama oluyor yani.

@Tophsecret

Küfür gibi. Kızıl saçlım üzülmüştür şimdi. :frowning:

(fza) #4415

Bir yerlerden denk geldim de, şu pezevenk kadın kült bir filmde vampirmiş aslında. Herkes birbirine izletirdi, o zamandan beridir ‘‘3 farkı bul’’, diyen şeyleri kapıyorum ve sakin videolarda bir yandan tetikte bekliyorum. Gece gece sinir oldum ve sövdüm şerefsize. :DDD

Korkunçlu kadın:

(Umut) #4416

Hahahah daha sen anlatırken adrenalin seviyem arttı :smile: İnanılmaz korkuyordum ben bundan ya

(fza) #4417

Bunun bir de arabalı versiyonu vardı, onda da korkunçlu adam vardı. Allah’tan hiçbir zaman izlemedim.

(halı, kilim, travel) #4418

Ne zaman aşırı derecede sıkıcı bir şeyin olduğu bir video izlesem bu kadın çıkıcak diye geriliyorum.

(Kürşad the Falcone) #4419

Bu yılın en merak ettiğim filmlerinden The Death of Stalin’in Türkiye’de vizyona girmesinden ümidi kesmişken şimdi 16 Mart’ta geleceğini öğrendim. Hadi hayırlı olsun.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4420

İyi olur mu ki_?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4421

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4422

Enteresan gözüküyor. Zombi filmlerine en kıl olduğum mevzu zaten bir tedavinin bulunmamasıdır.

(Hear me and rejoice) #4423

Evet ya benim de en sinir olduğum kısım o bir türlü bulunamayan şu tedaviler :smiley: bir filmde de bulunsun (word war z de bulunmuştu galba net hatırlayamıyorum.)

(fza) #4424

(Fransuva'nın Ayranı) #4425

images
Bunda tedavi bulunuyor.

(Winston Smith) #4426

Mute yeni poster geldi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4427

Tabi ki izlemeyeceklerim arasına girdi. :smiley:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4428

kolma filim’in Cloverfleld 5 olacağın söyleniyor. :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4429

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4430