Sinema Salonu 🍿

(Berkay Küçük) #4455

In The Fade’te de oynuyor muydu diye kontrol edeyim dedim Diane Kruger’i karşıma bu çıktı. Mutlu değilim.

(Mert Özden) #4456

Ben genel olarak Fatih Akın’dan memnun değilim zaten.

(Hal Jordan) #4457

Bence Labirente Haksizlık yaptılar The Shape Of Water da harika bir film

(Kid A) #4458

Ya. Çok üzüldüm ya. Çok sevdiğim bir isimdi. Huzur içinde yatsın.

(K) #4459

Büyük bir sanat adamıydı, bize bıraktığı şeyler de ciddi anlamda sektör içerisinde olan en kaliteli eserler. Huzur içinde uyur umarım.

(Mert Özden) #4460

Hayda, cidden çok üzüldüm.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4461

(Doğan) #4462

Kendi sesleri de dublaj gibi geliyor ya insana. Videodaki kişilerden biri karşıma geçip konuşssa, dudağı ve sesi birbirini tamamlıyor mu, senkron problemi var mı diye yüzüne bakıp dururum herhalde.

(Hakan) #4463

(K) #4464

Kaçan fırsatlarda bugün,

image

(fza) #4465

Bütün videoyu ağzım kulaklarımda izledim. Çok yetenekli insanlar bunlar ya. Ben özellikle kadınların yaptıkları dublaja bayılıyorum, çok çok yakışıyor karakterlere.

Tabi Sungun Babacan bu işin efsanesidir, o ayrı.

Edit: Şu kadın da süper:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4466

(fza) #4467

Sanmıyorum ya. 100 yorumda 5 tane böyle varsa, geri kalan 95 tanesi '‘Şahan Abi gülmekten öldük, Recebin 6.‘sı ne zaman geliyor?’’, yazmıştır.

Edit:

Bak bu güzel işte. Fragmanı dümdüzdü, hiçbir şey olmadığı çok belliydi.

Edit 2:

Bu daha da güzel. Akıllı bir adam olduğu ‘‘Dikkat Şahan Çıkabilir’’, günlerinden belli ama iyice tembelleşti; silkinip kendine gelse keşke.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4468

O günler geçeli çok oldu.Recep İvedik 6 yapar devam eder işine.

(fza) #4469

Doğru söze ne denir…

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #4470

Bunun için skeç yapmaya dönmesi lâzım, çünkü sinema da hiç iyi işi olmadı. Belli ki bu işte iyi değil.

(Berkay Küçük) #4471

Gurur tablosu (!)

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4472

Abi bu rakamların çoğun şişirme olduğunu düşünüyorum. :slight_smile:

(fza) #4473

Bence bir kere de olsa kasıp denesin, o olmazsa sana hak verebilirim.

(Berkay Küçük) #4474

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri’ye 5000 kişi gitmiş neyi şişirecekler. :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive: