Sinema Salonu ­čŹ┐

(korhan) #4495

John Krasinski ve Emily Blunt resmen s─▒k─▒l─▒p ailece korku filmi ├žekmi┼čler.
Relationship goals be :purple_heart:

(fza) #4496

Akl─▒ma tak─▒ld─▒, bir ┼čey soraca─č─▒m: Bizim sinemam─▒z─▒n en prestijli ├Âd├╝l t├Âreni hangisi?

(Yanl─▒┼č olanlar olabilir)

Amerika: Oscar
Fransa: Cannes
Almanya: Berlin
─░talya: Venedik
─░ngiltere: Bafta

vs gibi

T├╝rkiyeÔÇÖninki hangisi?

( ÔŚë) #4498

Antalya Film Festivali ├Âd├╝l├╝ en prestijlidir bence.

Alt─▒n Kelebek j├╝risiz, pop├╝ler medya ├Âd├╝lleridir, k─▒yaslanamaz.

(fza) #4499

Alt─▒n Kelebek baya─č─▒ uydurukla┼čt─▒, ├Âzellikle ge├žti─čimiz y─▒l s─▒├žt─▒lar zaten. Alt─▒n Portakal art─▒k Adana Uluslararas─▒ Film Fetivali oldu ama Antalya Uluslararas─▒ Film Festivali ondan daha prestijli diye biliyorum.

@tnrininlutfucomeback

(Ertun├ž Do─čan) #4500

Antalya Film Festivali ┼čuan en yat─▒r─▒ml─▒ ve prestijli olan onun d─▒┼č─▒nda Malatya ve Adana var.

(Can) #4501

(Ertun├ž Do─čan) #4502

Dwayne Johnson yine ve yine Dwayne Johnson!!!

(─░brahim Kaya) #4503

Az ├Ânce Willy WonkaÔÇÖya reboot yap─▒laca─č─▒ haberini okudum. Etrafa anlams─▒z bak─▒┼člar at─▒yorum. Ne yap─▒yorsunuz abi siz? Niye yap─▒yorsunuz? Bu b├Âyle nereye kadar gidecek Allah a┼čk─▒na? Hay─▒r en ├Ânemlisi ÔÇťNE GEREK VAR?!ÔÇŁ
Marlon-Brando-in-A-Streetcar-named-Desire1

(Mert ├ľzden) #4504

Bir kere reboot yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝rsek, ikincisi neden olmas─▒n?

(Umut) #4505

Hmm, ┼čimdilik film ile alakal─▒ herhangi bir bilgi var m─▒?

(─░brahim Kaya) #4506

Tekrar reboot yap─▒laca─č─▒ demeliydim.
Bu arada ┼čakayla kar─▒┼č─▒k bir yorum yapt─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Yan─▒l─▒yor muyum?:grimacing:
@Cakinga

http://variety.com/2018/film/news/willy-wonka-reboot-paddington-director-1202696320/

(Mert ├ľzden) #4507

Yani, muhtemelen iyi bir film olmayacakt─▒r ama dedi─čim gibi, zaten orjinal i┼či zaman─▒nda takmay─▒p rebootÔÇÖlad─▒lar. Tekrar rebootÔÇÖlamalar─▒ o kadar b├╝y├╝k bir mesele de─čil bence.

(─░brahim Kaya) #4508

Benim dert etti─čim orjinal i┼či bir kez daha takmay─▒p, bir kez daha rebootÔÇÖlamalar─▒ zaten.

(fza) #4509

Paddington y├Ânetmeni iyi bir i┼č ├ž─▒kartabilir. Benm 2005ÔÇÖtekini severim. Dublaj─▒ da ├žok g├╝zeldi; ┼čark─▒lar─▒, mesajlar─▒ vs de.

(Muhsin Bayram) #4510

Paul King neden b├Âyle bir projeye dahil olmu┼č anlamad─▒m. Kendisi Paddington filmlerinden sonra istedi─či projeyi alabilecek konumda. St├╝dyolar─▒n bu adama gidip en pop├╝ler serilerinin y├Ânetmenli─čini teklif etmesi gerekiyordu.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4511

(O─čuzcan Demir) #4512

Bir T├╝rk oyuncusunun k├╝lt bir filmde oynamas─▒ hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz ?
:tr: :tr: AS BAYRAKLARI AS :tr: :tr:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4513

Rol├╝ 2 dakikadan fazlaysa iyi. ─░lk kez de bir Hollywood filminde rol alm─▒yor. Bayrakl─▒k bir durum yok bence.

(O─čuzcan Demir) #4514

Rol ald─▒─č─▒ film Hollywood filmleri aras─▒nda k├╝lt bir film say─▒l─▒r ayr─▒ca Haluk Bilginer Almanya, ─░ngiltere ve Amerika gibi filmlerde rol├╝ oldu─ču ve ba┼čka hi├žbir T├╝rk├╝n bu konumlara gelemedi─či a┼čikar Yani rol├╝n boyutu ├Ânemli de─čil Ben-Hur daha uzun bir rol├╝ olaca─č─▒ inan─▒yorum

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4515

Her oynad─▒─č─▒ filmde ben de ├Âyle inan─▒yorum ama sadece bir ka├ž dakika g├Âz├╝k├╝yor ├╝z├╝l├╝yoruz sonra.