Sinema Salonu ­čŹ┐

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5411

Muhit son bir haftad─▒r ku┼č uykusunda m─▒yd─▒ ya? Y─▒l─▒n a├ž─▒k ara en g├╝zel fragman─▒ neden bu kadar az konu┼čuldu muhitte?

G├Âzya┼člar─▒mdan sen sorumlusun Pooh :sob::sob::sob::sob:

(─░brahim Kaya) #5412

ÔÇťPeople say nothing is impossible, but I do nothing every day.ÔÇŁ

(Bring me Thanos!!!) #5413

Bu filmin benim i├žin en k├Ât├╝ taraf─▒ ├žocuklu─čumun en sevdi─čim ├žizgi filmindeki en sevdi─čim karakterleri Winnie & TigerÔÇÖ─▒ B├╝lent Kayaba┼čÔÇÖ─▒n sesinden duyamamak olacakÔÇŽ

(fza) #5414

Ben karakterlerin g├Ârsel tarz─▒n─▒ sevmedim. Pofuduk olmalar─▒ yerine, ├žizgi dizideki gibi normal olmalar─▒n─▒ tercih ederdim.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5415

K├╝├ž├╝k dostlar─▒m─▒zda ya┼čland─▒lar. :sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

(K├╝r┼čad the Falcone) #5416

Bana da creepy geldi g├Âr├╝n├╝mleri.

(Kid A) #5417

Orijinal seslendirme kadrosu ile T├╝rk├že dublaj─▒n─▒ yaparlar umar─▒m.

─░┼čte o zaman dublajl─▒ versiyonuna net bilet keserim.

Edit : Ya bir saniye ya B├╝lent Kayaba┼čÔÇÖ─▒ kaybettik de─čil mi ya. Moralim bozuldu hi├ž yoktan. :confused:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5418

Fragmandaki renk paleti bir Winnie the Pooh uyarlamas─▒ i├žin fazla karanl─▒k geldi bana, film h├╝z├╝nl├╝ bir film olacakm─▒┼č hissiyat─▒ veriyor sanki. Ama Piglet, ve Tigger d─▒┼č─▒ndakiler orjinallerine benzemiyor. Hele Winnie ve RabbitÔÇÖin tip olarak hi├ž alakalar─▒ yok. Adam─▒m Tiger (ve tabii ki Hayley Atwell) i├žin izlerim yine de.

Edit : Eeyore da benziyormu┼č

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5419

Bu ilgin├žtir ki ├žok ho┼čuma gitti benim ya. Christopher Robin y─▒llard─▒r ├žocuklu─čunda ya┼čad─▒─č─▒ masaldan ├žok uzakta. DisneyÔÇÖin bu tercihi ├žok ho┼čuma gitti. Filmde kaybedilen ├žocuklu─čun vs alt─▒n─▒ ├žok iyi dolduracaklar gibi g├Âr├╝n├╝yor.

T├╝m dostlar─▒m─▒z ya┼čland─▒lar sonu├žta benim g├Âr├╝n├╝┼čleriyle bir sorunum yok. Disney beni b├╝y├╝k hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čratt─▒ son iki y─▒lda The Incredibles 2 ve Christopher RobinÔÇÖden beklentim ├žok b├╝y├╝k.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5420

┼×unu yazma ya, vizyon tarihi akl─▒ma geldik├že delleniyorum :))

(Umut) #5421

Ben ├žok be─čendim ya, g├Ârselli─či falan da ├žok ho┼čuma gitti. Karakterlerin tasar─▒mlar─▒n─▒ da ├žok tatl─▒ buldum.

ezgif-5-5d3d97ca0d

(Ertun├ž Do─čan) #5422

├ç├╝nk├╝ bu filmde Christopher Robin b├╝y├╝d├╝ ve i┼č hayat─▒na at─▒l─▒rken ailesiyle iyi bir vakit ge├žiremeyen bir i┼č adam─▒na d├Ân├╝┼čt├╝. Renk paleti bence bu durum i├žin ├žok uygun. Ben sadece PoohÔÇÖu sevmedim. Bir t─▒k daha fazla Tigger g├Ârmeliydim fakat filmde g├Âr├╝r├╝z herhalde.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5423

Bunu zaten ele┼čtirmek i├žin s├Âylemedim, sadece ├žocuklu─čumuzdan hat─▒rlad─▒─č─▒m─▒z Winnie the PoohÔÇÖa g├Âre daha koyu durdu─čunu belirttim ve benim de ho┼čuma gitti bu durum.

Tigger en sevdi─čim WTP karakteridir. Umar─▒m g├╝zel sahneleri vard─▒r filmde.

(Ertun├ž Do─čan) #5424

Tabiki benimde en sevdi─čim :grinning:

(Mehmet Can) #5425

Tam sevgiliyle gidilmelik bir film. Ama bir dakika benim sevgilim yok :frowning: Beni her t├╝rl├╝ a─člatmak zorunda m─▒s─▒n Pooh?

(K├╝r┼čad the Falcone) #5426

Ke┼čke bu dil olay─▒na herkes dikkat etse. Filmlerde Almanlar─▒n Ruslar─▒n kendi aras─▒nda Ingilizce konu┼čmas─▒ ├žok irite ediyor. Bak TarantinoÔÇÖm hi├ž affetmemi┼č.

(Devrim) #5427

Bunu yapan Tarantino ve onun gibi me┼čhur y├Ânetmenler olunca hem seyirci hem yap─▒m taviz veriyor. Ayn─▒ ┼čeyi her y├Ânetmene yapt─▒rm─▒yorlar ├ž├╝nk├╝ ─░ngilizce olmayan film izlenmiyor ├žok fazla.

(fza) #5428

E─čer yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam, millet Ali Baba ve 7 C├╝celer filminde konu┼čmalar─▒n Bulgarca olmas─▒na tepki g├Âstermi┼čti ÔÇśÔÇśAltyaz─▒ m─▒ okuyaca─č─▒z!?ÔÇÖÔÇÖ, diye. O akl─▒ma geldi.

Bu izlemesi zevkli bir film olacak gibi duruyor. ─░lk Taken filmi bence ├žok g├╝zeldi zaten.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5429

Cem Y─▒lmaz Yah┼či Bat─▒ filminde g├╝zel halletmi┼čti bu olay─▒.

(fza) #5430

G├╝zel ┼čakayd─▒ o bence de ama burada da adamlar Bulgar ve aralar─▒nda Bulgarca konu┼čmalar─▒ g├╝zel bir detayd─▒. Beni pek rahats─▒z etmemi┼čti altyaz─▒ ile takip etmek.