Sinema Salonu ­čŹ┐

(Eray | I can save the world alone) #5451

Whatttttttt
Film kitab─▒ndan uyarland─▒ kitab─▒ da Y├╝r├╝yen Kentler diye ├ževrilimi┼čti b├╝y├╝k ihtimalle ayn─▒ olur.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5452

Hasan abi de t├╝rk├že isimin ├Âl├╝mc├╝l makineler olarak payla┼čm─▒┼č. Galiba t├╝rk├že isim bu.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5453

14 Aral─▒k da bu var, 20 Aral─▒k da James Cameron imzal─▒ alita var, 21 Aral─▒k da Bumblebee ve Aquaman var ya ben hangisine gidece─čim allah a┼čk─▒na?

(fza) #5454

(y) #5455

Ben sonbahar da sinemia ├╝yeli─čimi ba┼člat─▒cam tekrar kafam rahat :d tavsiye ederim

(hal─▒, kilim, travel) #5456

Orijinalleri pelu┼č oyuncak havas─▒nda zaten.

(fza) #5457

Bence de─čil. Daha animasyon karakteri havas─▒ndalar. ─░lla pelu┼č oyuncak havas─▒nda yapacaklarsa da ├žizgi dizideki g├Âr├╝nt├╝lerine yak─▒n yapmalar─▒n─▒ isterdim.

(Umut) #5458

(fza) #5459

├çizgi dizi i├žin s├Âyl├╝yor sanm─▒┼čt─▒m @everfesan. Bu ba┼člang─▒├žtan haberim yoktu. ├çizgi dizideki g├Âr├╝n├╝┼č├╝ bana pelu┼č oyuncak gibi gelmiyor, animasyon karakteri gibi geliyor daha ├žok.

@everfesan

Mesela bu giri┼čteki Winnie the Pooh tasar─▒m─▒n─▒n biraz daha modernize edilmi┼č hali g├╝zel olurmu┼č pelu┼č oyuncak tasar─▒m─▒ a├ž─▒s─▒ndan.

(hal─▒, kilim, travel) #5460

Renkleri daha canl─▒ ama pelu┼č oyuncaklar. Diki┼č yerleri bile belli.

(fza) #5461

├çizgi dizideki hallerinden mi bahsediyorsun? Diki┼č yerleri belli diyorsun yani?

(hal─▒, kilim, travel) #5462

Att─▒─č─▒n foto─črafta EeyoreÔÇÖun burnuna bak. Onu ge├žtim, hayvan─▒n kuyru─ču i─čneyle tutturulmu┼č.

(fza) #5463

Evet, onun i├žin sana kat─▒labilirim. Di─čerleri i├žin yukar─▒da yazd─▒─č─▒m ┼čekilde d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(hal─▒, kilim, travel) #5464

Fragman─▒ az ├Ânce izledim. Tesad├╝fen tam Pooh ├ž─▒kt─▒─č─▒nda g├Âz├╝me bir ┼čey ka├žt─▒.

@Pomeron_Reboot: Yani orijinal hikaye ─░ngiltereÔÇÖdeki bir ormanda ya┼čayan sar─▒ bir ay─▒, turuncu bir kaplan, iki tane kanguru ve onlarla ayn─▒ boyutlardaki pelu┼č bir e┼če─čin maceralar─▒n─▒ m─▒ anlat─▒yor?

(fza) #5465

Bilmiyorum, konusuna ├žok hakim de─čilim. Sadece, zaman─▒nda tvÔÇÖde par├ža par├ža izledi─čim ├žizgi dizideki karakterlerin g├╝n├╝m├╝zdeki bir live-action filme uyarlan─▒┼člar─▒ndaki se├žimleri be─čenmedi─čimi dile getirdim.

Edit: Bir tanesi pelu┼č oyunca─ča benziyor olabilir tabi de di─čerlerinin bana pelu┼č oyuncak gibi g├Âz├╝kmedi─či konusunda neden hala tart─▒┼č─▒yoruz anlamad─▒m. ├çizgi dizideki g├Âr├╝n├╝┼čleri, bir live action uyarlama olsa pelu┼č olarak de─čil de animasyon olarak yans─▒t─▒lmal─▒lar gibi hissettiriyor bana. Ki┼čisel bir d├╝┼č├╝nce yani.

(hal─▒, kilim, travel) #5466

Anl─▒yorum. Biraz soluk olmu┼člar. spoiler text

(├Â─čnk├╝) #5467

AAAAAA EEYOREÔÇÖU PERDE G├ľRD├ť─×├ťM HER SAHNEY─░ A─×LAYARAK ─░ZLEYECE─×─░M :sob::sob::sob:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5468

Fragman─▒ izlerken a─člad─▒m ben film i├žin ├žantama 1 kutu kuru pe├žete atmay─▒ planl─▒yorum.

Affet baba o─člun pelu┼č bir ay─▒ya g├Ânl├╝n├╝ ve petek bal─▒n─▒ kapt─▒rd─▒.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5469

Haz─▒r konusu a├ž─▒lm─▒┼čken en sevdi─čim karakterdir. Ne zaman yapt─▒─č─▒ ev y─▒k─▒lsa ├╝z├╝l├╝rd├╝m.

(├Â─čnk├╝) #5470

Geceye puan─▒m 1 ┼ču an :sob::sneezing_face: