Sinema Salonu ­čŹ┐

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5471

Bu 2 film de T├╝rkiye de 21 Aral─▒k da vizyona girecek gibi g├Âz├╝k├╝yor. Bence ileri de bu de─či┼čir ├ž├╝nk├╝ bu 2 film de kesin bas─▒n g├Âsterim yap─▒lacakt─▒r ama T├╝rkiye de vizyon tarih ayarlayanlar ayn─▒n hafta 2 b├╝y├╝k film bas─▒n g├Âsterim yapmak istemeyecektir. Ama tarihler de─či┼čse de sadece 1 hafta sonras─▒na atacaklardir bu 2 filmden 1ÔÇÖi.:slight_smile:

(Hear me and rejoice) #5472

T├╝rkiyeyi bilmem ama abd de de─či┼čmesi m├╝mk├╝n.Aquaman 1 hafta ├Ânceye al─▒nacak diye bir ┼čey okumu┼čtum ama ba┼čka bir ├╝lke i├žin de olabilir o haber.Abd de kesinlikle de─či┼čir hangi st├╝dyo ad─▒m─▒ atar bilemem.De─či┼čmese bile pek bir problem olmaz.Ben kendim i├žin konu┼čursam ilk g├╝n birine di─čer g├╝n di─čerine giderim.Ama ilk tercihim kesinlikle aquaman olur
Bir de t├╝rkiye ├Âyle b├╝y├╝k bir pazar de─čil gelir a├ž─▒s─▒ndan.├çerez paras─▒ bile de─čil filmlerin buradan kazand─▒─č─▒ di─čer ├╝lkelerle k─▒yaslarsak.T├╝rkiye de de─či┼čmez vizyon tarihi bence

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5473

─░┼čte sinema biletleri 18-19 milyon olmaz ben de ├Âyle yapaca─č─▒m. Ama babam 18 milyon yavi eden bir adam sinemia alay─▒m desem her ay babam bir kart i├žin para vermez gibim geliyor.

Ben s─▒rf ┼čundan dolay─▒ yapacaklar─▒n d├╝┼č├╝n├╝yorum :

Ki bas─▒n g├Âsterimleri bedava oluyor. Yani sadece gazeteci ve ya youtubeur olman yeterli sana bas─▒n g├Âsterim davetsi g├Ândermeleri i├žin. :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #5474

Ayda 3 film 20 tl gibi kampanyalar oluyor bazen onlar avantajl─▒ oluyor.Bele┼če sinemia reklam─▒ yap─▒yorum ben de :d asd k├Ât├╝ yanlar─▒ da yokmu diye sorarsan var mobil uygulamas─▒ biraz s─▒k─▒nt─▒l─▒.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5475

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5476

(Winston Smith) #5477

A Ghost Story y├Ânetmen David Lowery yeni filmi The Old Man and The Gun ilk trailer geldi.

(Ertun├ž Do─čan) #5478

Kesintisiz Robert Redford :joy:
─░zlerim gibi

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #5479

Johnny DeppÔÇÖin Willy Wonka canland─▒rmas─▒n─▒ ├žok be─čeniyorum yerine ba┼čka birini d├╝┼č├╝nemiyorum. Yenisi nas─▒l olacak merak ettim ama ┼č├╝pheliyim. Ezra MillerÔÇÖ─▒ ve Donald GloverÔÇÖ─▒ a├ž─▒k├žas─▒ yak─▒┼čt─▒ramad─▒m bu rol i├žin. Ezra MillerÔÇÖ─▒ JLÔÇÖden dolay─▒ sevmiyorum, the FlashÔÇÖa yak─▒┼čt─▒rmam─▒┼čt─▒m. Genel olarak antipatim var galiba :sweat_smile: Ryan Gosling en sempatik gelen ve 3 isimden en olabiliritesi olan ┼ču an benim i├žin.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5480

Ezra m├╝kemmel olurdu ama fazla gen├ž bence

(K├╝r┼čad the Falcone) #5481

Anla┼čma da s─▒k─▒nt─▒ olmazsa %100 Donald GloverÔÇÖ─▒ se├žerler. Hem ┼ču s─▒ralar ├žok pop├╝ler hem de siyahi. EzraÔÇÖda sempatikli─čiyle yak─▒┼čabilir ama Gosling kafamda hep buz suratl─▒ bir akt├Âr olarak yer al─▒yor. Hi├ž oturtamad─▒m onu. Tabi bunlardan da ├Ânce ÔÇťyeni Willy Wonka filmine gerek varÔÇŁ sorusu ger├žerilili─čini koruyor.

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #5482

Asl─▒nda daha ├Ânceki d├Ânemi anlatacakm─▒┼č ya umpa lumpaalar─▒n nas─▒l ortaya ├ž─▒kt─▒─č─▒n─▒ falan. Onu d├╝┼č├╝n├╝p daha gen├ž birini se├žmek Ezra gibi mant─▒kl─▒ olabilir belki

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5483

Siyahi bir Wonka g├Ârmek istemiyorum. ─░zlemem muhtemelen.

O zaman m├╝thi┼č olabilir.

(InMemoryOfEmirBK) #5484

bu konuda size bir ├Âneride bulunay─▒m. Sevdi─činiz bir beyaz karakter siyahi bir oyuncu taraf─▒ndan oynand─▒─č─▒nda filmi kontrast─▒ 100 yaparak izleyinÔÇŽ B├Âylece kendisini tekrar beyaz olarak izleyebilirsiniz.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5485

Direkt izlemiyorum. Te┼čekk├╝rler

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5486

(Hear me and rejoice) #5487

Bu film patl─▒yabilir gi┼če de.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5488

─░yi anlamda mi s├Âyledin yoksa k├Ât├╝ anlamda mi?

(Hear me and rejoice) #5489

Patl─▒yabilir iyi anlam ta┼č─▒m─▒yor k├Ât├╝ tabiki de :smiley:

(Kid A) #5490

Damien ChazelleÔÇÖin Ryan Goslingli First ManÔÇÖinden ilk foto─čraflar gelmi┼č.

First-Man-Ryan-Gosling-as-Neil-Armstrong-at-Nasa

First-Man-Ryan-Gosling-as-Neil-Armstrong-helmet

First-Man-Ryan-Gosling-and-Claire-Foy

First-Man-Apollo-11-launch