Sinema Salonu ­čŹ┐

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5553

Olay tamam da ┼ču dedi─čime geliyor :

(fza) #5554

Bilemiyorum art─▒k. Ger├žek hayatta rahat olup mesle─či i├žin ÔÇśÔÇś├ç─▒plak sahnelerimle an─▒lmak istemiyorumÔÇÖÔÇÖ, diyenler de var mesela.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #5555

Ben Kingsley bu sefer de Nazi taraf─▒na ge├žmi┼č.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5556

Ve yine d├Âkt├╝rm├╝┼če benziyor

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5557

Evet, ├Ârk: emilia clarke ger├ži o da yavilar ile sadece sahneleri azalt─▒lmas─▒ sa─člam─▒┼čt─▒. Ama yinede gerekti─čini de oynuyor.

(Winston Smith) #5558

(Berkant) #5559

G├╝zele benziyor.Umar─▒m hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ olmaz.ÔÇÖÔÇśPredator vs Mega PredatorÔÇÖÔÇÖ sava┼č─▒n─▒ g├Ârmek ilgin├ž olacak.

(Baba Yaga Dentist) #5560

Escape Plan 2: Hades Karakter Posterleri

(Berkant) #5561

Yak─▒┼č─▒r.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5562

BEN AFFLECK ve GAVIN OÔÇÖCONNORÔÇÖdan Yeni Bir Spor Filmi Geliyor

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #5563

Bu odunlukla oynasa oynasa kale dire─čini oynar :joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

Edit: Spordan kas─▒t basketbolmu┼č. Olsun bu sefer de pota dire─čini oynar :joy::joy:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5564

Ko├ž olacak yinede sen bilirsin.

(Varrrrya) #5565

Bir esprin ba┼čar─▒s─▒z olduysa b─▒rak ba┼čar─▒s─▒z kals─▒n, editte yeni espri kasmaya ├žal─▒┼čm─▒┼č ya hahahahah

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #5566

Yoooo onu birka├ž saniye sonra yazd─▒m :grin::grin:

(Varrrrya) #5567

Onu anlad─▒m da sen beni yanl─▒┼č anlad─▒n, olsun :grimacing:

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #5568

Ba┼čar─▒s─▒z olduysa ba┼čar─▒s─▒z kals─▒n demi┼čsin o s─▒ra ba┼čar─▒s─▒z olup olmad─▒─č─▒n─▒ bilmiyorduk :grin:

(Varrrrya) #5569

Yavvv bizi bu muhabbete s├╝r├╝kleme, ba┼čar─▒s─▒zl─▒k derken futbol sanmandan bahsediyorummm

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #5570

Benim anlad─▒─č─▒m ┼čekilde bula┼čsan daha iyiydi ya s─▒─č─▒r herif

(Varrrrya) #5571

B├Âyle emojili oyun bozanl─▒k yap├ža─č─▒n─▒ tahmin etmi┼čtim :grin:

(Bat of Gotham or Muhit) #5572

Ya emir ger├žekten s─▒kt─▒n art─▒k.Gidiyorsun g├╝ld├╝r g├╝ld├╝r izliyorsun sonra gelmi┼č burda ÔÇťersinin esprisi ba┼čar─▒s─▒z olmu┼č yenisi yapm─▒┼čÔÇŁ falan diyorsun.Espriler zaten durmadan denenen ba┼čar─▒l─▒ olursa g├╝l├╝nen ┼čeyler de─čil mi?Neyin tribi bu?