Sinema Salonu ­čŹ┐

(Varrrrya) #5573

Size bir ┼čey demiyorumÔÇŽ

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5575

U─čra┼čmay─▒n olum adamla, ben g├╝l├╝yorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5576

Maalesef yine ayn─▒ hata. Avc─▒y─▒ avlamaya gelen daha b├╝y├╝k bir canl─▒ ve Predator e─čer insanlara yard─▒m ederse k├╝frederek salondan ayr─▒l─▒r─▒m.
#hollywoodkliseleris─▒kt─▒

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5577

├çocuklu─čumun ├žizgi serileri bir bir sinemaya uyarlan─▒yor.

(Geek Harley Quinn) #5578

@FordPrefect

(Sapere Aude!) #5579

Kullan─▒c─▒ ismimi tam olarak bunun i├žin se├žmi┼čtim.

(Ertun├ž Do─čan) #5580

Sevenleri i├žin koydum.

(Ertun├ž Do─čan) #5581

Sizce bu sefer Tim Burton biraz kendini toparlayacak m─▒?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5582

Herkesin yeti┼čkinli─čini oynamaya ba┼člad─▒ bu da, Obiwan hari├ž.!!! :rage::rage::rage:

(Berkant) #5583

┼×u adam─▒ tekrardan Obi Wan rol├╝nde g├Ârmek Star Wars i├žin istedi─čim en b├╝y├╝k ┼čeylerden biri.Y├╝re─čim ba┼čka bir akt├Âr├╝ kald─▒ramaz.Episode 3ÔÇÖten sonra ge├žecek bir Obi Wan filminde her t├╝rl├╝ McgregorÔÇÖun oynamas─▒ ┼čart.Umar─▒m oynar :frowning:

(Geek Harley Quinn) #5584

Hans ZimmerÔÇÖ─▒n 2017 Prag konserine denk geldim, izliyorum ve dinliyorum. Ger├žekten hepsi ayr─▒ bir sanat, ayr─▒ bir ba┼čyap─▒t. Bu adama hayran olmamak elde de─čil.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #5585

Bir yerden ba┼člamak laz─▒m.

(Mert ├ľzden) #5586

Tombala Nolan

(fza) #5587

Filmlerle ilgili haberleri d├╝zenli olarak takip edebilece─čim g├╝zel bir site var m─▒? Yerli/yabanc─▒ farketmez.

(Hakan) #5588

Top class bunlar (bence), di─čer siteler yanc─▒.

(fza) #5589

ScreenRant pop├╝ler filmlerin ├ž─▒kt─▒─č─▒ d├Ânemlerde spoiler verme kayg─▒s─▒ bar─▒nd─▒rmadan bam bam patlat─▒yor ba┼čl─▒klar─▒ haberlerinde. Biraz da fazla clickbaitlermi┼č galiba. Di─čer ikisine bakar─▒m ama, te┼čekk├╝r ederim.

Edit: ─░lk g├Ârd├╝─č├╝m haberlerden biri:

├ťz├╝ld├╝m adama. :confused:

(Serkan of ─░zmir) #5590

├ťstad film ├žekmedi─čin tek yer kalbimin yang─▒nlar─▒ kald─▒ be.

(Geek Harley Quinn) #5591

Bir ara ÔÇťMevlanaÔÇŁ filmi ├ž─▒kacakt─▒, ba┼črolde Leonardo diCaprio oynayacakt─▒ falan? Ne oldu o filme bilen var m─▒?

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5592

Bu Hint film da─č─▒t─▒c─▒l─▒─č─▒n disney yapm─▒┼č. Yani merak ediyorum da Hint filmler ne ara bu konuma geldi ├žo─ču da iyi de─čil. (Ya da g├Âreneklermiz, hayat bak─▒┼č bi├žmimiz ve davran─▒┼člarm─▒z varkli oldu─ču i├žin k├Ât├╝ geliyor bence bize. ) ger├ži bunun Amirha Khan yap─▒yor.