Sinema Salonu ­čŹ┐

(fza) #5965

Ak─▒ll─▒ca, ilkinden bu kadar para kazand─▒ktan sonra devam─▒n─▒n gelmemesi olmazd─▒.

(Ertun├ž Do─čan) #5966

Art─▒k ya┼čl─▒ bir Bond g├Ârmek istemiyorum ben. Idris Elba Bond evreninde bir MI6 ba┼č─▒ ya da bir villain olabilir. Bondluk d├Ânemlerini ge├žti ├žoktan ge├žti Elba

(thequeenisdead) #5967

howtodie

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5968

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5969

Scottish war movie Outlaw King.

(Mert ├ľzden) #5970

Demek ├Âyle haÔÇŽ

anigif_enhanced-19966-1417305674-9

(fza) #5971

L├╝tfen bu ┼čark─▒ birebir olsun ayn─▒ sahnelerle ve l├╝tfen g├╝n├╝m├╝z problemlerine halihaz─▒rda m├╝thi┼č bir ┼čekilde cuk oturacak filmi bu i┼čin daha da bokunu ├ž─▒karacak ┼čekilde yap─▒p insan─▒ so─čutmay─▒n.

(U├žan Tavuk) #5972

Filmde ┼čark─▒lar olmayacak

(fza) #5973

├çok ├žok k├Ât├╝ bir karar. Hatta berbat bir karar. Neden b├Âyle aptalca bir karar vermi┼čler. ┼×u sahne filmin mesaj─▒n─▒ en g├╝├žl├╝ veren sahne neredeyse!

(U├žan Tavuk) #5974

Daha da k├Ât├╝s├╝ Mushu ve Shang olmayacak

(fza) #5975

Ohoooo!!! S─▒├žar─▒m b├Âyle i┼če. Mulan demesinler bu filme o zaman ya! ─░stedi─či kadar iyi olsun, Mulan olmayacak bu film. ┼×imdi bakt─▒m Yifei Liu ile Donnie Yen aras─▒nda neredeyse 20 ya┼č fark var. ├ç├╝┼č! Filmde de Li Shang daha b├╝y├╝k g├Âz├╝k├╝yordu MulanÔÇÖdan ama babas─▒ olacak kadar b├╝y├╝k de g├Âz├╝km├╝yordu. Bulamad─▒n─▒z m─▒ daha gen├ž bir adam!? Sa├žmal─▒k resmen!

Can─▒m s─▒k─▒ld─▒ iyice; haberlerine ├žok dikkat etmemi┼čtim ama yeni ┼čeylere bakt─▒k├ža daha da umudum azald─▒.

Edit: Direkt o karakteri yok etmi┼čler ve Donnie Yen MulanÔÇÖ─▒n mentoru rol├╝n├╝ ├╝stlenecekmi┼č yeni bir karakter olarak. Daha fazla incelemek istemiyorum bu filme dair haberleri, sinirlerim tepeme ├ž─▒kt─▒.

Bu arada, bu ├žok b├╝y├╝k ihtimal bence de a├ž─▒klamalara bakarsak ama hala kesin de─čilmi┼č:

(Kutay) #5977

Oscar ├Âd├╝ll├╝ y├Ânetmen ve yazar Alfonso Cuar├│nÔÇÖun (Yer├žekimi, Son Umut, Y Tu Mama Tambien) bug├╝ne kadarki en ki┼čisel projesi olan ROMA, MeksikoÔÇÖnun orta s─▒n─▒ftan ailelerin ya┼čad─▒─č─▒ Roma mahallesindeki bir evde hizmet├ži olarak ├žal─▒┼čan gen├ž CleoÔÇÖyu (Yalitza Aparicio) konu al─▒yor. Kendisini yeti┼čtiren kad─▒nlara bir sevgi mektubu niteli─čindeki filmde Cuar├│n, kendi ├žocuklu─čunu an─▒msayarak 1970ÔÇÖlerin ├žalkant─▒l─▒ siyasi ortam─▒ndaki sosyal hiyerar┼či ve aile i├ži ├žat─▒┼čmalar─▒n canl─▒ ve duygusal bir portresini ├žiziyor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5978

Transformers serisinin ├╝nl├╝ y├Ânetmeni Michael Bay, kamera arkas─▒na ge├žece─či yeni aksiyon filmi Six UndergroundÔÇÖu NetflixÔÇÖe ├žekiyor. Bu, BayÔÇÖin ilk Netflix filmi olacak; ancak s├Âylentilere g├Âre devam─▒ da gelecek. Film, senarist ve yap─▒mc─▒ Rhett Reese ve Paul WernickÔÇÖin beyin f─▒rt─▒nalar─▒n─▒n sonucu ortaya ├ž─▒km─▒┼č. Bay, senaryoyu ├Âzg├╝n ve ├ž─▒lg─▒n fikirler olarak yorumluyor. Ancak konusu hen├╝z a├ž─▒klanmad─▒. Filmin ba┼črol├╝n├╝ ise gi┼če rekorlar─▒ k─▒ran Deadpool serisiyle y─▒ld─▒z─▒ parlayan cool akt├Âr Ryan Reynolds kapt─▒. Ona e┼člik eden isimler arasnda Dave Franco, Ben Hardy, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona ve Corey Hawkins gibi ├Ânemli isimler bulunuyor. Six Underground, 2019ÔÇÖda yay─▒nlanacak. Bu arada film setinden bir kare de yay─▒nland─▒ daha do─črusu bir afi┼č. Bu afi┼č ise y├Ânetmen sandalyesinin arkas─▒na yerle┼čtirilmi┼č. Anlayaca─č─▒n─▒z filmin konusunu hayal etmek serbest.

(Emirhan) #5979

gencler Istanbulda olan arkada┼člar i├žin jim jarmusch un gizem treni filmi ┼čimdi cinemaximum salonlar─▒nda g├Âsterimde haberiniz olsun di─čer ┼čehirlerde de var san─▒r─▒m

iyi seyirler :slight_smile:

(K├╝r┼čad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #5980

30 y─▒l civar─▒ s├╝re boyunca ├╝zerimize hortumla harika filmler ve karakterler tutan Robert DeNiroÔÇÖnun 75. do─čum g├╝n├╝ kutlu olsun.

(Hakan) #5981

:disappointed_relieved:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5982

(Winston Smith) #5983

(K├╝r┼čad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #5984

Kevin SpaceyÔÇÖnin oynad─▒─č─▒ Billionaire Boys Club filmi a├ž─▒l─▒┼č haftasonunda 126 dolar kazanm─▒┼č. Bin ya da milyon de─čil, y├╝z yirmi alt─▒ dolar.

(fza) #5985

Bu sap─▒─ča de─čil ama geri kalan ekibe ├╝z├╝l├╝yorum.

Edit: Ahahah. Afi┼če Kevin SpaceyÔÇÖnin ad─▒n─▒ bile yazmam─▒┼člar. Ak─▒ll─▒l─▒k etmi┼čler ama millet fragman─▒ g├Âr├╝p, onun da oynad─▒─č─▒n─▒ anlad─▒ san─▒r─▒m.