Solo: A Star Wars Story Gemisi

(K) #1

Phil Lord ve Tim Miller (Lego Movie, 21 Jump Street) tarafından yönetilen ve 2018 yılında vizyona girecek Han Solo/Boba Fett
filmi hakkındaki en yeni haberleri, teorilerinizi, oyuncu seçimlerini, resimleri ve daha birçok şeyi bu başlık altından paylaşıp takip edebilirsiniz.

(Berk Kaynak) #2

Han Solo'nun gençliği için Miles Teller,Logan Lerman,Dave Franco gibi isimlerin konuşulduğunu duydum.Ne diyorsunuz?

(K) #3

Rolü almaya en yakın potansiyele sahip üç aktör bu üçlüymüş diye duydum ben ;

(K) #4

Bence aralarından en çok "benzeyen" Ansel. Oyunculuğu konusunda ise kendisi hakkında yorum yapamam çünkü The Fault In Our Stars'ı izlemedim.

Bknz ;

(Berk Kaynak) #5

Taron veya Miles olabilir gibi ama bilemedim ya.Harrison Ford dışında kimseyi yakıştıramıyorum.Chris Pratt olsa olurdu belki.Yeni nesil Harrison gibi bir imajı var. Ama ona da Indiana Jones gider sanırım daha çok. :smiley:

(.) #6

Ben Miles Teller derdim ama o üçlüden Kingsman yüzünden adını bilmesem de ilk baştaki çocuğa da gayet güvenim var Ansel'in oyunculuğunu severim ama Han'ı yakıştıramadım nedense

(K) #7

Abi Chris Pratt zaten Han Solo oldu
Han Solo = Star Lord asdfsadd

Kendisini Indiana Jones'a daha çok yakıştıryorum dediğin gibi.

(K) #8

Bilemiyorum bence iyi gidebilir ;

(.) #9

Olabilir tabi ama ben komedi faktörünü Miles'ın daha iyi verebileceğine inanıyorum

(K) #10

Hiç belli olmaz. Birde bu aralar Miles'ın seçileceğini sanmam. Whiplash'in yönetmeni yeni filminde (La La Land) ona rol verecekti ama F4NTASTIC'ten sonra ve yönetmenle sette çıkarttığı kavgaları duyunca vazgeçmiş. Ama seçilebilirde iyi aktör sonuçta. (Han Soloya hiç benzemiyor bana göre)

(Mert) #11

Bence Dave Franco;

(K) #12

Bu adamı hiç benzetemiyorum Han Soloya yahu :smile:

(.) #13

Ben olsam o filmde ben de kavga çıkarırdım öyle film olmaz olsun whiplash'den sonra oradaki hiç bir aktörün oyunculuk olarak onun önüne geçebileceğini zannetmiyorum ki bize Han Solo'nun duygusunu verebilirse zaten tipinin andırıp andırmayacağı çok sorun teşkil etmez

(K) #14

Tamam rolünün hakkını vermesi önemlide gidip oraya Jared Leto'yu koyamazsın Han Solo rolüne bence tip olarak benzemeside önemli.

(Mert) #15

Azıcık makyaj yeterli bence.

(SNIKT!) #16

First class ilk çıktığında james mcavoy , patrick steward a hiç benzemiyor diye taş üstünde taş bırakmadılar abi.

(K) #17

Olabilir bunlar bunu yapmış adamlar şaşırmam ;

(K) #18

Ama bu film Orjinalden 10 yıl önce geçecek yani First Class ile X-Men arasındaki zaman boşluğu kadar yok. O yüzden bana göre benzeyen birini seçmeliler.

(.) #19

Aynen bence zaten benziyor da ama artık o önemli değil demek istedim aynen McAvoy örneğinde olduğu gibi bence en az Patrick Steward kadar iyi oynadı ama zaten James McAvoy başka bir şey ya adamın oyunculuğu paha biçilemez şuraya da bırakayım hatta

(SNIKT!) #20

Bende senin düşünceni destekledim zaten :grinning::grinning: