Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Utku Tekalmaz) #184

Bu adamlar acaba ne zaman eski bir karakterin motivasyonunu doğru anlayıp doğru yansıtabilecek?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #185

Bence anlamaya çalışmıyorlar,direkt o karakteri kendileri yaratmış gibi davranıyorlar.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #186

Tip olarak da çok zorlama olmuş bence

(Ömer Taşkaya) #187

Ne yalan söyliyim beklediğimden daha iyi.

(Aklı olan delirsin. ) #188

Han solo filminde han soloyu az görürsek hiç bir sıkıntı kalmıyor sanki. Atmosfer falan güzel duruyor.

(13. Sakar Kral) #189

Bişey soracam, fragman neden gereksiz gri? Bide star wars gibi hiç hissettirmiyor.

(meta) #190

Filmin senayosunu ESB’i yazan kişi yazdı, karaktere hakim olmamaları gibi durum yok. Fragmandaki tek bi diyalogdan böyle çıkarım yapmak saçma/gereksiz.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #191

galiba o cümleyi han solo kurmuyor. bir başkası kuruyor ve han solo TV Sport da sadece son sahneler de var. :slight_smile:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #192

Fena değil ama gri ton fazla kaçmış

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #193

Son haberlerle millette düşen gaz oranını farkettikleri için gaza getirme odaklı bir fragman hazırlamışlar sanırım. Aksiyon kareleri ve karakterden cool duruşlar var sadece. O yüzden beklenti olarak olumlu yada olumsuz değişim yaşamadım.

(H. Yakup) #194

Filmin renkleri soluk ve mat olmuş. Açıkcası benim hoşuma gitti.

(Emirhan) #195

Filmin başına bu kadar olumsuz şey geldikten sonra iyi çıkacağına dair ümidim az. Teaser iyi duruyor. En iyi pilot olmak istemesinde bir sakınca göremiyorum. Genç bir Han Solo göreceğiz ve bu adam orjinal trilogyde de Kessel Run’daki performansıyla övünüp duruyordu.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #196

(ahmet kara) #197

(Sapere Aude!) #198

Beklediğimden iyi duruyor. Açıkçası ben beğendim.

(Why do we fall, Bruce?) #199

Bu bildiğin Star Wars temalı aksiyon filmi olmuş.

(Serkan) #200

Han Solo ilk kez yaşlı olarak gördüğümüz bir karakter değil ki. Biz bu karakteri genç haliyle tanıdık. Bana çok tuhaf geliyor başkasını, hatta basbaya benzemeyen birini oynatmaları ya.

(y) #201

Çok güzel gözüküyor ben de beğendim. Güzel bir uzay macerası olucak gibi

@rebellion62 ne güzel işte ara filmlerde değişik temaları deniyorlar evren üzerinde bence harika olucak

(Utku Tekalmaz) #202

Force and Furious :expressionless:

(Go down swinging.) #203

Trailer nedense çok amatörce geldi bana. Ama film fena durmuyor.