Solo: A Star Wars Story Gemisi

(ahmet kara) #204

(öğnkü) #205

Filmde Emilia Clarke olduğunu yeni öğrendim, artık net eminim çöp olmakla 3/10 puanlı bir film olmak arasında bir şey olacak.

(Utku Tekalmaz) #206

Bir Donald ve Emilia hayranı olarak beni çok heyecanlandırdı mesela :slight_smile:

(Zeynep) #207

teaserda tek heyecanlandığım kısım chewie’nin olması

(Utku Tekalmaz) #208

Peki chewie sevmeyen torrentcidir hatta fetöcüdür diyebilir miyiz?

(Zeynep) #209

chewie sevmeyen mi var?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #210

Emilia clarke bence de kötü bir tercih ama fragman fena durmuyor. Artık star wars filmlerin beklentisi gitsek daha iyi. Ayrıca maalesef şunun kabulensek daha iyi olur. Bundan sonra çıkacak hemen hemen her star wars film Fast and furious ayarın da olacak çünkü adamlar star wars filmlerin bu dönemin film anlayışı göre çekiyorlar. :slight_smile:

(Why do we fall, Bruce?) #211

Olması muhtemel after credits:

Han Solo, bir barda Luke Skywalker ve Ben Kenobi ile karşılaşır. Ben Kenobi, Han Solo’yu onları yolculuk için kiralar. Efsane sahneyi bu filmde de izleriz.(Bu sahnenin içinde belki Greedo da yer alabilir.)

Disney bunu yapmazsa en ağırından saçmalamış olur.

(Zeynep) #212

genç luke’u mark hamill oynasın

(öğnkü) #213

Bu filmde flashback olarak bile olsa Obi-Wan görmek istemiyorum, kutsalıma dokunmayın artık yeter.

(Why do we fall, Bruce?) #214

Ben istiyorum.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #215

Obi-Wan hikâyesi özeldir,sırf birkaç dakika için berbat bir obi wan görmek istemiyorum

(Utku Tekalmaz) #216

I’m putting together a crew WTF?!

Ya ayrıca şu Emilia’yı salın be abi naptı bu Emilia size :slight_smile: Sırrı Süreyya gibi coşucam valla :smiley: Gayet de “iyi bir Hollywood oyuncusu” ki Star Wars da bi sanat filmi değil Space Opera :slight_smile:

Ben filmin sonunda ölü bir Emilia bekliyorum :frowning:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #217

Daha önce disney 3’leme bir Han solo serisi yapmak istediğin okumuştum. Yani bu film tutarsa devam gelebilir.
@utkucuk eğer halen bir 3’leme planlıyorlarsa emilia clarke öldürmeyip devam ettirebilirler. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #218

Allah korusun,Emilia oyunculuk konusunda hiç özenmeyen,tembel bir oyuncu.

(Zalet Nenci) #219

Filmin resmi synopsisi: Son nalet olası bir için Emilia Clarke ve kaşları tekrar bir araya geliyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #220

@Isil_Bozkurt ve @NaletZenci bence kadın tatlı bir kadın güzel de ama berbat bir oyuncu.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #221

Biz zaten oyunculuğuna laf ediyoruz :slight_smile:

(Utku Tekalmaz) #222

Hollywood’un yarısını falan tanımladın bi anda :smiley: :smiley: :smiley:

(Zeynep) #223

bana falcon bulun ben çekiyim filmi ya emilia yerine de natalie’yi oynatırım ne olucak