Solo: A Star Wars Story Gemisi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #224

Aynı şey megan fox ve Kristen Stewart için demem çünkü hem berbat oyuncular hem de çok soğuk insanlar ayrıca 2’sin de nefret ediyorum.

(The Dude) #225

Figürler güzelmiş. Evdeki Geek konusuna da atsana bunu.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #226

(Zeynep) #227

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #228

Film Türkçeye “Han Solo : bir star wars hikayesi” olarak çevrilmiş. :slight_smile:

(Why do we fall, Bruce?) #229

Görsel efektler için de Steven Spielberg’i çağırdık mı bu iş tamamdır. :joy:

(Geek Velet) #230

Maze Runner gibi duruyor. :stuck_out_tongue_winking_eye:

(.) #231

O kadar iyi oyuncular varken neden Emilia Clarke ?

(Geek Velet) #232

Katılıyorum, neden. :slightly_smiling_face:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #233

İlgi çeksin diyedir

(.) #234

Büyük ihtimalle .

(Zeynep) #235

hallederiz biz ya oldu bu iş

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #236

Fragmana sarp kürkçü yorumları.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #237

Hiç hype’ım yoktu filme karşı ama bu fragmandan sonra, Disney’in çektiğini bile bile heyecanlandım. @KansasBoy 'un da dediği gibi tam bir Space Opera hissiyatı veriyor. Her şey major, her şeyde görkemli bir hava var. Çok enteresan. Aaa. Hiç. Valla şaşkınım şu an.

(Ömer Taşkaya) #238

Filmin senaryosunu Empire Strikes Back filmini yazan abi yazıyormuş. Direk Star Wars’un kalbinden biri yani. Filmin senaryo konusunda pek sıkıntı yaşayacağını sanmam.

(Geek Velet) #239

U mean Lawrence Kasdan. Aynı adam TFA’yı da yazdı. :slightly_smiling_face:

(Ömer Taşkaya) #240

Woaw TFA’yı onun yazdığını bilmiyordum :grinning:

(meta) #241

TFA’ı yazdı yerine TFA’ın senaryosunun ilk taslağını yazdı demek daha doğru. Daha sonra onlarca değişiklikten geçti o senaryo. Bu filmde ise, Phil Lord/Christopher Miller ikilisinin görevlerine son verilme nedenlerinin başında Kasdan’ın yönetmenlerin senaryodan fazla kopuk hareket etmeye başlamalarından rahatsızlık duyması geliyor. Daha sonradan gelen Ron Howard’ın da Kasdan’ın kapsamı altında yeniden çekimleri sürdürdüğü, sette biraz Richard Marquand-George Lucas-Return of the Jedi durumu olduğu (yazarın yönetmenden daha çok kontrolü olduğu) söyleniyor.

(Geek Velet) #242

Phil&Chris ikilisinin neden kovulduğunu zaten biliyordum ancak Disney zamanında bu filmi Kasdan’ın yazdığını o kadar gözümüze soktu ki. :slightly_smiling_face:

(fza) #243

Tebrik ediyorum teaserı hazırlayanları, 1.30 dakikalık videoda bile baymayı başardılar. Her şey çok gri ve kasvetli gözüküyor. Baş rolü zaten sevmedim; Emilia Clarke da ablası gibi duruyor, aşk yaşama olayları vs komik geldi bana. Filmi merak ediyordum ama teaser soğuttu resmen. Bu filmden istediğim şey ‘‘eğlenceli olması’’, teaser bunu veremedi hiçbir şekilde ama inşallah film istediğim tonda olur.

Bir de mayıs saçma bir tercih olmuş bence, yaz ayları daha iyi olurdu. Infinity War da, bu da Disney filmi sonuçta.