Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Hal Jordan) #264

Star wars efsanelerinden birini anlattığı içindir

(Hal Jordan) #265

Her zaman yeni şeyler ilgi çeker

(Emre) #266

Üstat konuştu

(halı, kilim, travel) #267

Chewbacca’nın aynısını bulmuşlar gerçekten. Orijinal aktöre çok benziyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #268

Göz altları çok kötü bence, insanlar Wookiee kültürüyle haşır neşir olmadıkları için bütün Wookieeleri aynı sanıyorlar.

Irkçı bir yaklaşım olmasının yanı sıra bu yeni aktör orijinal Chewbacca’ya hiç benzemiyor bence. Disney bu sefer çok zorlamış. Koskoca Kashyyyk’te Wookiee mi kalmadı Allah aşkına?

(y) #269

(Hakan) #270

(Ömer Taşkaya) #271

Ya bu film tam olarak kaç BBY de geçecek acaba onu merak ediyorum ben.

(fza) #272

Film Episode 3 ile Rogue One arası bir zamanda geçecekmiş.

(y) #274

Güzel gözüküyor beğendim posteri

(Ömer Taşkaya) #275

Yok onu biliyorum zaten ya.

Hangi zaman derken, koca bir 20 yıl var episode 3 ve 4 arasında.

Bu 20 yılın neresinde ?

Yani Mesela ilk 5 yılda olup daha yeni yeni yapılanan bir Galactic Empire mı göreceğiz yoksa son 5 yılda geçen düzeni oturtmuş, ikonikleşmiş bir Galactic Empire mı ?

(y) #276

A new hope den 11-14 yıl önce geçiyormuş film

(Ömer Taşkaya) #277

O zaman tam ortalarda geçecek gibi.

(Metehan Küçükaydın) #278

Belki diyeceğim ama zor gibi Luke cameosu falan olabilir mi acaba? Mesela filmin sonunda Luke’la tanıştıkları yerde bitse falan

(fza) #279

Rogue One’daki Darth Vader olayı gibi yaparlar belki yine seyirciyi coşturmak için.

(Ömer Taşkaya) #280

Bir ara yine bir sürü dedikodu çıkmıştı Darth Vader bu filmde de Rogue One gibi Cameo yapacak diye, yalan oldu galiba.

(İkbal Kartal) #281

Olmasın öyle bişey,yeter darth vader’ı sömürdükleri

(Ömer Taşkaya) #282

Yani bencede bir zahmet.

Darth Vader’ın Sar Wars filmlerinde ki yerinin MCU da ki Tony Stark muhabbetine dönmesini istemiyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #283

(Muhsin Bayram) #284

Yok anam, Kennedy ve Kasdan’a kuruş yok.