Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Ertunç Doğan) #285

The Flash çekiceklerdi. Bizde Flashpoint vs. o tarz haberler görmüyecektik.

(Hear me and rejoice) #286

Filmin her şeyi tamamlanmış hazır şuan ron howarda güveniyorum bu film çok epik olmıyabilir ama izlemesi keyifli ve eğlenceli olucağına %100 eminim

Ron howard filmi devraldı ve çok tutlulu bir şekilde bağlandı filme bunu da paylaşıyor twitter ve ınstagramda heyecanım artıyor yönetmenin bu ilgisini ve sevgisini görünce açıkcası

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #287

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #288

(Hear me and rejoice) #289

(Boş İnsan) #290

Erkeklerin popoları kameraya dönüp cinsel obje haline getirilmesinden sıkıldım artık. Önce Captain America sonra Han Solo.

(Geekiz ama ergeniz) #291

Kaptan hani bir derece de,bu çakma Han ın son çaresi gibi popo göstermesi treji-komik Bence :joy::joy:

(Umur) #292

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #293

Yarın derken bugün de mi bahsediyorlar. :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #294

gece 12 den 3-4 e kadar olan aralıkta gelicek bize göre.Daha erken de gelebilir tabi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #295

Bence bu film çok fazla pilot divas yapmaya uğraşmadılarsa güzel olabilir.

(Geekiz ama ergeniz) #296

O çakma Han Solo bütün Hype ımı bozuyor maalesef

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #297

İddialar rağmen adam kötü bir performans sergileyeceğin düşünmüyorum yani ilk gelen fragman da öyle bir izlenim vermedi. Ben esas endişelendiren emilia clarke çünkü onun iyi bir performans bugün kadar izlemedik. (Buna Game of Thrones de dahil. ):slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #298

Emilia nın oyunculuğunun kötü olduğunu burada defalarca dile getirdim zaten,bu kızın yerine seni,beni koysan da aynı oynarız.Emila nın Star Wars a dahil olması sinirlerimi hoplatıyor

(Hear me and rejoice) #299

Çok güzel be mükemmel gözüküyor her şey.Daha önce görmediğimiz gezegenler şehirler uzaylılar bu evrende sevdiğim ve görmek istediğim şeyler bunlar.

(Hakan) #300

Fazla hype kasamadım. Eleştiriler iyi gelirse gidebilirim. Her sene Star Wars filmi görmek eski heyecanı tadında bırakmıyor.

(Ertunç Doğan) #301

Alden Ehenrich gerçekten fragmana göre kötü gözüküyor. Ve izlediğimiz bir Han Solo filmi olucağından dolayı sevemedim.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #302

Benim gözüm kötü gözükmedi tabi izlemeden bilemeyecem.

Şu an her hangi bir star wars film kötü eleştiriler alması gibi bir durum var mı? Gerçi bunun var.

(marko) #303

Han Solo’yu bu kadar kötü bir oyuncuya vermeleri inanılmaz gerçekten.

(Umur) #304