Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #305

Looks great.

(Destiny has arrived) #306

İlk gelen teaser de bende şüphelenmiştim bu adam soloyu nasıl oynuyacak diye de trailer de gördüğüm kadarıyla adam olmuş eksikleri tabiki vardır ama ortalama bir oyunculuk sergileyecek gibi buda gişe filmi için yeterli bence
Bir de bir chewie daha var adını redditten öğrendim malaymış onun olayı nedir tam olarak

(Berkay Küçük) #307

Han Solo’yu oynayacak arkadaş hariç diğer cast tercihleriyle hiçbir derdim yok ancak Harrison Ford’un bende oluşturduğu Han Solo portresine hiçbir oyuncu kolay kolay yaklaşamazken bu elemandan medet ummak büyük saçmalık.

Söylediğim gibi Harrison Ford ne düşünüyorsa bu film hakkında benimki de o.

Lando :ok_hand: olmuş bu arada

(öğnkü) #308

Lando ne kadar olmuşsa Han Solo o kadar olmamış ya, geri kalan hiçbir şey sırıtmıyor da adam çok kötü.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #309

Han Solo olmamış hâlâ bana göre, ayrıca Emilia nın karakteriyle umarım bir Aşk yaşamazlar ki kesin yaşayacaklar,Emilia ablası gibi duruyor bence

(Ömer Taşkaya) #310

Ya bence abartılıyor gayet iyi duruyor bence. Film güzel olurmu bilmem ama bir “Star Wars” filmi olacağı kesin.

Yeni dünyalar, ırklar, kültürler, silahlar, teknolojiler.
Bir Star Wars filminden beklediğim ilk şey bunlardır benim.
Onlarıda verecek gibi gözüküyor. Ben okeyim şuan.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #311

Dediklerine katılıyorum ama kesin Rogue one da olduğu gibi yine CS çöp falan diyecek ki artık çokta umrumda değil ekibin Last Jedi de ilk çıktığında dediklerin kanıp film yükselmiştim. Sonra hayal kırıklığı olmuştu. Ki bu arada dediklerin de niye geri döndüler anlamadım halen. Neyse star wars filmler son 2’si Türkiye de çarşamba günleri vizyona girdi. Bu Amerika ile aynı tarihte vizyona girecek. Acaba basın gösterim olurum?

(Destiny has arrived) #312

Ara filmler ana seri filmlerden daha iyi oluyor buda onlardan biri olacak gibi gözüküyor rogue one gibi
Bu filmde de fazlasıyla değişik uzaylı ırkı şehirler gezegenler görücez gibi çok heyecanlıyım valla film için.İlk başta kötü dedikodular yayıldı ya filmle ilgili insanların kafasında ön yargı var.Fragmanları falan ön yargıyla izliyor herkes

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #313

Yani ortalama bilim kurgu gibi göründü gözüme. Bekleyip görelim

(Destiny has arrived) #314

Şu ışık hızı atlamalarına bile muhtacız. Ana seriler sanki başka bi evrende .Rogue one fazlaca hissettirdi evrende olduğumuzu bu da öyle olucak

(Boş İnsan) #315

Şu line ilk açıklandığında ‘‘Of ya yine bir güzel film bir boktan film olacak’’ diye düşündüm ama sırayı karıştırmışım. Ana filmlerin batırıp yan filmlerin seriyi sırtlanacağını hiç düşünmemiştim.

(Destiny has arrived) #316

Yan filmlerden ilki tüm sw filmleri arasında önemli bir yere geçti bence ilk sıralarına koyanlar var ki hakları var.Solonun da güzel bir uzay macerası olucağını düşünüyorum tıpkı rogue one gibi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #317

(Geek Velet) #318

Bence film Han’ı özünü anlasa yeter, bir de ciddi ama tabii ki Han olduğu için komik bir"smuggling"
macerası görsek yeter. Bu arada kesinlikle GotG gibi olmasını söylemiyorum. Arada ince ama önemli bir çizgi var. Böylece kimse Emilir Clarke’mış falan takmaz.

(yunus emre ) #319

uuu yepyeni bir fragman Han Solo’nun askerleriyiz :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #320

(Ömer Taşkaya) #322

Bu haliyle baya karizma duruyor. Ceket çok güzel. (Resmi açın)

(The Godwoken) #323

Fragman fena durmasa bile sanki bu filmde bir şey eksik…

İnsanları heyecanlandıran bir yön yok belki de. Kendi adıma konuşmak gerekirse Rogue One’da daha çok heyecanlanmıştım.

A Star Wars Story diyorsun ama filmin “ben geliyorum” diyemiyor.

Star Wars’ı sinemada izleme şerefine nail olanlara hep imrenirdim ancak bize denk filmlere bak :cry:

(Destiny has arrived) #324

Çok şansliyiz her sene 1 sw filmi izliyoruz.Ben kendimi çok şansli goruyorum bunlari gorebildigim icin solo icin de iyi bir film olucagina eminim fragmanlar harika gozukuyor.Oyniyan oyuncu acisindan da problemim yok bana gore gayet cool duruyor.Guzel bir macera olucak rogue one daki gibi iste fazlasini beklemiyor kimse.Rogue oneı 3 kere izledim sinema da disney bu ara filmleri cok iyi beceriyor.Ana seri filmler dökülürken ara filmler iste bu dedirtiyor

(The Godwoken) #325

Tabi ki gidip izlemekten keyif alacağım. Sadece Star Destroyer görmek için bile izlerim. Oyuncularla alakalı herhangi bir problem yok, evet.

Aslında film gelmeden konuşmak doğru değil.
Belki iyi bir iş çıkarırlar ve ana hikayeden daha çok severiz kim bilir.