Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #326

_20180418_234910

(marko) #327

Last Jedi’a bir Star Wars filmi diyen varsa kendisini Jabba’ya ispikleyeceğim, yavaş yavaş yıllar içinde çölde acı içinde öldürsün onu mis.

(i) #328

Çok haklı.

(Geek Velet) #329

Sadece Rogue One’dan yola çıkarak demek biraz hızlı olur sanki. :slightly_smiling_face:

(halı, kilim, travel) #330

Bu, Trump benim başkanım değil, demek gibi bir şey. Gerçeklerle yüzleşmek zorundayız.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #331

Trump benim başkanım değil.

(halı, kilim, travel) #332

Durumu Türkiye’ye çekmesek daha iyi olacak gibi.

(Hear me and rejoice) #334

Film gelmeyince niye gelmiyor derler gelince de bunlar ne biz bunları istemiyoruz diyorlar :smiley: iyiki fanlar dinlenmiyor.Devam disney ben her yaptığın sw filmine gidiyorum 2-3 kere.Sıra sıra her karaktere film gelecek sabredin.Obiwan da gelecek boba fett de gelecek.

(halı, kilim, travel) #335

Evet, boykot etmek çok mantıklı bir seçenek. Bak, Battlefront’u nasıl düzelttiler.

(Hakan) #336

Ilk tepkiler olumluymuş.

(Koray ) #337

Disney filmi olduğu için şaşırtıcı değil.Last Jedi’de herkes 10’a yakın puan veriyordu.

(Berkant) #338

Star Wars’u çok seven biri olarak maalesef gram merak etmiyorum bu filmi.Proje ilk duyurulduğunda ‘‘Ne gerek var be…’’ gibi bir tepki vermiştim ama fragmanlar çıktıktan sonra fikrimin değişeceğini düşünüyordum.Maalesef öyle olmadı.Han Solo karakterini severim ama filmi çekilecek bir karakter olduğunu düşünmüyorum.Başrol oyuncusunu da maalesef role yakıştıramadım.Boba Fett gibi overrated bir karaktere bile film çekmeleri için söylenecek söz yok maalesef.Bu 2 film yerine yerine Episode 3 ile 4 arasında geçen bir Vader hikayesi çekmek çok daha mantıklı bence.Rogue One’daki Vader’ın filme katkısını gördük.Vader filmi gişe olarak da başarılı olur.Neyse onun yerine Obi Wan filmi var.Ondan beklentim büyük.Han Solo filminden daha iyi bir fikir.2 fragmandan da maalesef Star Wars tadı alamadım.Daha çok Guardians of The Galaxy gibi olmuş.Bundan önce çıkan 3 Star Wars filmi fragman ve pazarlama bakımından çok daha başarılıydılar.

(Hear me and rejoice) #339

(Berkant) #340

O son sahnedeki flörtleşme kısımı ne kadar rezalet ya.Prequellerdeki Padme ve Anakin arasındaki aşk sahnelerine gömenler bakalım neler diyecek bu filmdeki sahnelere.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #341

Benim o kadar gözüm kanatmadı. :slight_smile:

(Berkant) #342

En azından still better love story than twilight :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #343

Evet,Emilia Clarke düşmanlığım için güzel bir flört sahnesi olmuş,Çakma Han da düşmanım olmaz belki ama bir antisi rahat olurum :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #344

Twilighttan Finn Ve Rose bile daha iyidir be :joy::joy:

(Berkant) #345

Twilighttan Facehugger ile insanın arasındaki kısa ilişki bile daha iyi bir aşk hikayesidir.Finn ve Rose falan hafif kalır karşılaştırınca :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #346

Alden Ehrenreich ile tek başına han solo filmleri için 1’den fazla sözleşme imzalamışlar. :slight_smile: