Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Berkant) #347

(Geekiz ama ergeniz) #348

Nasıl yani?Han Solo ya özel bir üçleme falan mı gelecek? :confused::confused:

(Berkant) #349

Eğer öyleyse Disney fena saçma işlere kalkışıyor.Abi Han Solo’dan başka karakter mi yok filmi çekilecek ? Han Solo çok sevdiğim bir karakterdir hatta ölümünün çok saçma ve karaktere ihanet edilecek şekilde işlendiğini düşünüyorum ama bu ve Boba Fett kesinlikle film çekilecek kadar derinlikte karakterler değiller.Ah be keşke Vader’ın 3 ile 4 arasında has kötü olduğu zamanlarda geçen bir hikayeyi anlatan bir film çıksa.Rogue One’ın son sahnesi bile bize Vader’ı günümüz teknolojisiyle beyaz perdede izlemenin keyfini çok iyi yaşatmıştı ama bunların derdi hala Han Solo ve Boba Fett…

(yunus emre ) #350

bu başlığı görünce istemsizce ah o gemide bende olsaydım şarkısını söylüyorum. Birde böyle ilginç bir Beastie Boys düzenlemesiyle beni fethettiler.

(Geekiz ama ergeniz) #351

qui gon jinn filmi yapsalar da izlesek,ama nerede? :unamused::unamused:

(Berkant) #352

Qui Gon Jinn,Old Republic dönemleri ( her ne kadar Disney canondan saymasa da istese kullanır da kullanmıyor işte) gibi fikirler varken Han Solo’lar Boba Fett’ler var elimizde.Bir tek Obi Wan fikri mantıklı geliyor bana şahsen.Büyük bir Star Wars hayranı olarak nedense şu filmin gişede batmasını istiyorum ki Disney ve Lucasfilm’in gereksiz film fikirleri ürettikleri için yüzlerine bir güzel tokat gibi vursun bu olay ama yüksek ihtimalle isimden satacak.Sonra da devamı gelecek gibi gözüküyor maalesef :frowning:

(marko) #353

Bir ara Obi Wan üstadıma film çekiliyordu ne oldu acaba o iş?

(Geekiz ama ergeniz) #354

Orası biraz karışık @Oktay_Sigirci1 kaynak sensin, el at şuraya bir :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #355

2019 Şubat ayında çekimler başlanacak deniyor. Yönetmen olarak Stephen Daldry olacağa söyleniyor.

(Berkant) #356

Ewan Mcgregor’un olup olmayacağı bir an önce açıklansa keşke.Filme karşı olan beklentimi ona göre ayarlayacağım :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #357

Ewan Mcgregor olmazsa zaten yapmasınlar o filmi net.

(Berkant) #358

Bence de.Zira Han Solo filmindeki gibi tip olarak alakasız ve oyunculuk olarak zayıf (fragmanlarda gördüğüm kadarıyla) bir casting faciasını Obi Wan karakterinde de görmeye dayanamam.

(√) #359

Han Solo 3’lemesi ne ya ? piçmisiniz abi vallahi inadına yapıyorlar ya.

(Kubilay ) #360

Disney & Star Wars = Warner & DC

(Why do we fall, Bruce?) #361

(Go down swinging.) #362

Ben bu filme karşı neden hype yapamıyorum ya? Çok kötü hissediyorum kendimi :’(

(√) #363

Vallahi tespit gibi tespit.

(Kürşad the Falcone) #364

İki fark var. Disney & Star Wars para kazanıyor, Warner & DC kazanamıyor. Disney & Star Wars tekel olmaktan kötü iş çıkarıyor, Warner & DC rakibine uymaya çalıştığı için kötü iş çıkarıyor.

(Berkant) #365

Filmin hala gereksiz olduğunu düşünmekle beraber nedense şu kısa sahneden ufak bir nostalji yaşadım.İlk üçlemedeki Millenium Falcon’daki sahneler geldi aklıma.Şu kısa video bile bu filmle ilgili şu ana kadar çıkan bütün fragmanlardan daha Star Wars olmuş.Umarım filmin genelinde de bu atmosfer vardır :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #366

Gereksiz degil her seyin bir alicisi oldugu gibi bu filmi de heyecanla bekleyenler var benim gibi mesela :).
Bu filme karsi on yargilari olan herkes sasiracak umutluyum çok