Solo: A Star Wars Story Gemisi

(Berkant) #367

(Hear me and rejoice) #368

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #369

Han Solo’nun Beyaz Perdedeki Geleceği Hayranlara Bağlı
han-solo-big
Çok yakında Solo: A Star Wars Story izleyici karşısına çıkacak. Herkes şahane bir film mi izleyeceğiz, yoksa Disney’i sağlam bir başarısızlık mı bekliyor diye merak ediyor. Disney cephesinde ortaya çıkan detaylar ise Han Solo’nun yeni bir seriyle karşımıza çıkabileceğine işaret ediyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Disney’in genç Han Solo’ya hayat veren Alden Ehrenreich ile tam üç filmlik bir sözleşmeye imza attığı ortaya çıktı. Bu bilgi doğal olarak yeni bir üçlemenin hazırlıklarına başlandığı şeklinde yorumlandı. Han Solo’nun Leia ve Luke Skywalker ile tanışmadan önceki maceralarına daha kapsamlı bakacağımız konuşulur oldu. Fakat Disney cephesinden bu konuda herhangi bir açıklama gelmedi. Onun yerine Solo: A Star Wars Story’nin yönetmeni Ron Howard mikrofonu eline aldı ve şu sözleri sarf etti:
"Bence yeni bir seri olup olmayacağına izleyiciler karar verecek. Lucasfilm ve Disney’in oyuncu seçerken, özellikle genç yeteneklerle anlaşırken farklı ihtimalleri göz önünde bulundurduğunu düşünüyorum. Özellikle gençlerden bir bağlılık bekliyorlar ama bu net bir plan olduğu için değil. Tüm yaratıcı enerji ve tanıtım çalışması Solo: A Star Wars Story’e odaklanmış durumda."
Buradan anlıyoruz ki eğer seyirciler Solo: A Star Wars Story’i beğenirse, film gişede sağlam bir başarı elde ederse yeni Han Solo filmleri izlememiz fazlasıyla mümkün. En azından Disney’in her ihtimale hazırlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat sonuç istedikleri gibi olacak mı bilmiyoruz. Bunu öğrenebilmek için 25 Mayıs’a kadar beklememiz gerekecek
http://oyungezer.com.tr/haber/53132-han-solo-nun-beyaz-perdedeki-gelecegi-hayranlara-bagli

(Aklı olan delirsin. ) #370

Aslında solo’nun İyi bir gişe yapmasını istiyordum ama artık istemiyorum. Yok han solo için yeni bir franchise kurun. emilia clarke içinde spin off yapın tam olsun.

(Hear me and rejoice) #371

15 mayısta kalkıyormuş ambargo güzel haber.Filme güveniyorlar demekki.Beklenileni vermiş sanırım eleştirmenler bazında

(Ertunç Doğan) #372

Eleştirmenlerin Star Wars hakkındaki genel yorumları ne kadar gerçekçi bilemiyorum. Üstelik eleştirmenden çok benim hissetiğim önemli

(Hear me and rejoice) #373

Ben de eleştirmenleri çok dikkate almam.Haberi paylaştım sadece.Demekki beğenilmiş 10 gün önceden açıyorlar yorumları.Tabiki de herkesin hissettiği daha önemli olmalı herkes kendi karar vermeli ne düşündüğüne

([Godwoken]) #374

Hala gram heyecanım yok filme karşı. Allah allah🤔

(Berkant) #375

(Hear me and rejoice) #376

giphy%20(1)

JJ ve ruin johnson bak ders al nasıl sw filmi çekilir ron howard ustadan.Şu çevredeki uzaylı türlerine bak harika.Bu işte star wars farklı farklı yaratıklar daha önce görmediğimiz gezegenler ron ustaya güvenim tam

(Berkant) #377

Bu filmin şimdiye kadar çıkan fragmanlarından nasıl Star Wars tadı alabildiniz bilmiyorum.Star Wars’dan cok Guardians of The Galaxy hissi veriyor.Bu arada daha çıkmamış bir filmin üzerinden Last Jedi ve Force Awakens yönetmenlerine ‘‘Ders alın film böyle çekilir’’ demek çok doğru bir hareket değil bence.Zira o 2 filmden Star Wars tadı almamış olabilirsiniz ama en azından fragmanları Star Wars tadı veriyordu.Bu filmin fragmanlarında o bile yok.

Bu film ile ilgili kendi görüşüm : Gelmiş geçmiş en gereksiz Star Wars filmi fikri.Film iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama cidden bu kadar gereksiz bir projeyi anca SW’nin hakları WB’de olsaydı onlardan beklerdim.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #378

Aslında Guardians of THE Galaxy kafasın da bir film olacak olması benim hoşuma gidiyor. Ama bence de çok gereksiz bir film ha çıkınca izleyecek ve büyük ihtimalle beğeneceğim. :slight_smile:

(Berkant) #379

Guardians’ın havasının Star Wars evrenine uymayacağını düşünüyorum.Umarım yanılırım da Star Wars epikliğinde bir film izleriz.Neyse gereksiz olmasını falan geçtim yeter ki iyi bir film izleyelim istiyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #380

Artık star wars havasın da bir star wars film izleyeceğimiz düşünmüyorum. Bu film de beklentim sadece iyi olsun yeter.

(Hear me and rejoice) #381

(Berkant) #382

Hiç belli olmaz.Rogue One Star Wars ruhunu bayağı iyi yansıtıyordu.Çoğu kişinin aksine Force Awakens’in de yansıttığını düşünüyorum (her ne kadar Episode 4 remakesi olsa da).Yeni filmler Force’a bakış açısını ne kadar değiştirse de bence atmosfer olarak hala Star Wars ruhunu yansıtıyorlar.

(Berkant) #383

Keşke bu filmde klasik opening crawl olsa da salonda tir tir titresem.Rogue One’da yoktu.Yan filmlerde olacağını düşünmüyorum.O yüzden bu filmde de olmayacaktır :frowning:

(Hear me and rejoice) #384

Eleştiriler olumlu güzel.

ALDEN EHRENREREICH IS HAN SOLO! The movie is an absolute blast to hyperspace!
Alden made for a fine young Han. He’s not the Harrison Ford Han Solo but there are definitely plenty of homages and familiarity. He made it his own
Harrison ford taklidi değil kendi hanını oluşturmuş bu çok iyi bence
Daha da heyecanlandım şimdi

(Berkant) #385

Harrison Ford’un Han Solosunun taklidi olmasın diye umarım karakteri özünden koparmamışlardır.Neyse çok düşük ihtimal ama şu anda beklediğim bu filmden Vader cameosu ve İmparatorluğun ilk zamanları.Vader’ın illa Rogue One’daki gibi Rebel doğramasına gerek yok gözüksün yeter.Tabi çok düşük olasılık :frowning:

(Geek Velet) #386

Öyle bir şey olsa D*sney afişe bile asar.