Solo: A Star Wars Story Gemisi

(y) #407

3 tane var şuan :smile: 3 ü de iyi puan vermiş

(Berkant) #408

Iyiymiş.Force gibi Star Wars un derin konularını fazla kurcalayan bir film olmayacağı için hayranların çoğunluğunun beğeneceğini düşünüyorum :slight_smile:

(y) #409

Bir de ara film olmanın verdiği rahatlık var.Bir üçleme kasılmaya çalışılmıyacak tek başına bir hikaye olucak.O yüzden beklentim fazla bu ara filmlerden.

(Berkant) #410

Ara filmlerden benim de beklentim fazla.Ben sadece olmasa da olur modundaydım bu filme karşı.Kötü yada iyi çıkacağını hiçbir zaman söylemedim.Neyse iyi bir film geliyor gibi gözüküyor.Rogue One gibi bir film olur umarım.Ki Rogue One’ın yönetmeni Gareth Edwards’dı ve 2014’deki vasat Godzilla filminden dolayı düşük beklentiyle bekliyordum filmi.Ama film harika çıkmıştı.Bunda ise Gareth’dan daha iyi bir yönetmen olan Ron Howard var.Neyse izleyeceğim ilk IMAX film bu olabilir :slight_smile:

(Berkant) #411

Fazla umutlanmak istemiyorum ama filmde ciddi ciddi Darth Maul’un bulunduğu söyleniyor.

(y) #412

Dayanamayıp baktım ne yazdığına :smile: doğrudur umarım.Bir süpriz oluyor ara filmler de ya güzel yapıyolar o işi.Rogue one de darth vader burada da darth maul eğer doğruysa.

(Ömer Taşkaya) #413

Yüzde sıfır ihtimal veriyorum öyle birşey olduğuna.

(Berkant) #414

Ben de %0 veriyorum ama son zamanlarda arka arkaya çoğu site benzer haberleri yapınca ‘‘Acaba olabilir mi ?’’ dedim :slight_smile:

(Berkant) #415

Darth Maul’u ben şahsen Obi Wan spin off’unda beklerdim ama bunda olacaksa cidden ilginç olur.Yine de çok umutlanmamak gerekiyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #416

Belli de olmaz İnfinity war da red sakal gördüğümüz gibi dark Maul görebiliriz.

(Berkant) #417

Benim de aklıma hemen o sahne geldi :slight_smile:

(y) #418

Ciddi spoiler

Maul var gerçekten redditte gördüm fotoğrafı.Hologram olarak gözüküyor fotoğrafda

(Winston Smith) #419

Link atabilir misin?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #420

Evet link at spoiler vermek istemiyorsan özelden de atabilirsin. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #421

(All the best memories are hers.) #422

En çok Star Wars’a benzeyen film bu olacak bence Disney çatısı altında

(y) #423

Ana seriler tırt umudumuz bu ara filmler.Daha temiz oluyor gibi bu filmler rogue one gibi.Yapıcakları amaç filmin başında belli oluyor sonuna kadar o amaç doğrultusunda ilerliyor film rogue one öyleydi en azından bunun da aynı tarz da olacağını düşünüyorum.Bir görev belirlenecek görev doğrultusunda ilerlenecek

(Berkant) #424

Büyük bir Darth Maul hayranı olarak şu an fena costum bu habere.Hologramın yeter cool Zabrak :slight_smile:

(Berkant) #425

Bu filme o kadar gömdüm burada daha çıkmadan son 5-6 gün kala heyecan yapmaya başladım :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #426