Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Salihalpo Anısına) #1

Tom Hardy'nin oynayacağı da kesinleştiğine göre artık kendi başlığında tartışabiliriz konuyu...

(Xάος) #2

Damn it haberi okudum konuyu açmaya gelmiştim en tepede sen alsskksk

(*) #4

Etrafa salya saçıp parçalasın milleti yeter bana.Çoluk çocuk,büyük küçük bi güzel bi katliam yapsın.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5

Sony'nin MARVEL evreni ? :confused:

(Salihalpo Anısına) #6

İyice çorbaya döndü her şey...

(DonnieBrasco) #7

Heyecan verici ama bir o kadar da endişeliyim. Hadi inşallah

(anon69282280) #8

Tom Hardy ile Venom mu? Eşofmanlı Şevket hoca ile daha iyi gibi geliyor Tom Hardy!! Sinirliyim çünkü Sony bu! Bunlar adamı Venom yapmak için adamı Slime ile kaplar lan!

(Salihalpo Anısına) #9

Yönetmeni de belli sanırım:

(Takeshi Kovacs) #10

Çok iyi bi oyuncu evet ama ben yaşından dolayı doğru bulmadım

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #11

Mad Max:Venom

(meta) #12

Bu filmin iyi olma ihtimali yok. En en en fazla meh olur. Eğer iyi olursa bütün kamuoyu önünde Sony'den özür dileyeceğim. At fava bekle.

(Cain) #13

Sen bu negatiflik ve önyargı ile film iyi olsa bile zevk alamazsın bence :slight_smile:

(meta) #14

Filmin kötü olmasını istemiyorum ki? İkisi farklı şeyler. Özür dilemekten de gocunacak birisi değilim :grimacing: Eldeki veriye dayalı olarak yaptığım bir tahmin sadece benimki.

(Cain) #15

Ben senin kadar kötümser değilim, biraz nötrüm açıkcası. Dediğin gibi çok kötü de çıkabilir, meh de olabilir. Biraz kapalı kutu ama cevizi kırmadan içinden ne çıkacağını bilemezsin, değil mi? :smiley: Ürün bi çıkıp ulaşsın hele bize, önyargılı olmamak lazım :slight_smile:

(anon97582730) #16

Film +18 belki Spider-Gwen yada Miles bu evrenin Spider'ı olamayabilir. Belki Miguel yada Ben Spider-man olabilir.
Miguel in olması için illa gelecekte geçmesine gerek yok bence. Yada villian Carnage olur Eddie Anti hero tarzında takılır. Ama bi noktada Venomun kopyalayacağı bir karakter olmasını isterim.
Kısaca tek Spider-man Peter Parker değil. Silk bile atsalar olur araya. Koca evren

(Burt Macklin, FBI) #17

Tam Spider-Man MCUya geldi diye sevinirken, şimdi de Sony evrenleri, villianları bölüyor. Önceki filmlerden hiç mi ders çıkarmaz bi firma, Spideysiz Venom mu olur? Bravo Sony aynen devam

(anon15906501) #18

Benim istediğim şey biraz tuhaf gelebilir ama venom filmindeki venomun all new gurdians of the galaxy deki bi kostümü olması.Bana daha hoş geliyor :blush:

(Oozaru) #19

Şu filme 30'ların da bir Örümcek Adam öyle güzel yakışır ki!

(Hakan) #20

(anon17803553) #21

Ben bu filmden umutluyum.
Tom Hardy başlı başına hype sebebi. Carnage'de filmde olursa harika olur.