Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(GENERAL) #183

Cok merak ediyorum nasil olucak acaba guzel olsa ve peter ile ayni evrende olsa tadindan yenmez . Eger sony aptal degilse bu filmi marvel filimleri tarzinda yapar +18 lik kismi da logan ve deadpool tarzinda (ciplaklik degil) olur ins venom full cgi olucakmis birde

(Can) #184

Filmde gerçek symbiote oynatmayacaklar mıymış? Şimdiden başlayalım gömmeye.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #185

Kostüm hepten CGI olacak evet.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #186

İnsan bi gerçek symbiote kullanır,bu kadar cimri olmayın sony

(öğnkü) #187

Koskoca Hollywood symbiote sıkıntısı çekiyorsa bu garip millet ne yapsın? Samanı CGI yaptınız, buğdayı CGI yaptınız, sıra symbiote’a mı geldi? HELE HELE HELE HELE

(Hakan) #188

(GENERAL) #189

Bu film +18 ya 18 lik ne olabilir punisher gibi kan govdeyi mi goturur yoksa deadpool gibi neaked …mi var ya da korku filmi mi anlamadim

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #190

Genel olarak kan ve şiddet içerikli olur diye düşünüyorum,kafa kol bacak kopar falan belki

(y) #191

Ben bayilarak izlerim oyle bir venomu

(Hakan) #192

Sony +18 işini sevdi, neden olmasın. Ortaya konan eser iyi olunca +18 de gişe yapabiliyormuş.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #193

Benim hayallerim de böyle bir şeydi. Ama elimden alınmış gibi hissediyorum. Teşekkürler Sony

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #194

(K) #195

Agent Venom.

(•) #196

Yahu Venom filmiyle ilgili gelişmelere bakayım diye girdim, girmez olaydım. Bu ne abi? Nasıl yaptınız bu yorumu?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #197

Bu bildiğin komando olmuş.

(Oozaru) #198

Şunu göremezsek BSG SONY!

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #199

İlk resmi posterler.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #200

Şu We Are Venom yazısını görünce aklıma Iris’in We are Flash demesi geldi istemsizce güldüm hahdjsjdjsh.

Not : Flash izlemiyorum, malum sahneyi YouTube da gördüm.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #201

Benim aklıma direkt bu geldi.

(Go down swinging.) #202

Logo belki de Agent Venom yerine bildiğimiz Venom’un olacağının ipucudur. Umarım.