Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Umur) #203

Tom Hardy, Eddie Brock ki zaten filmde.

(Go down swinging.) #204

Öyle evet ama Agent Venom suitine benzer bir suit giyerken fotoğraf atmıştı Tom Hardy.

(GENERAL) #205

Ins bu filmde guzel bir venom izleride marvel bunu kullanir

(Özgür K.) #206

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #207

(Hakan) #208

Filmin yönetmeni Ruben Fleischer filmin 2 tane çizgi roman seri üzerinden baz alınacağını söylemiş.

Lethal Protector ve Planet of the Symbiotes

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #209

Filme karşı çok karışık duygular besliyorum. Venom’u çok seviyorum onu izleme düşüncesi beni heyecanlandırıyor ama bir yandan da Sony’nin başarısız olmasını da istiyorum.

(fza) #210

Anti-hero kafasına girecekleri belliydi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #211

Venom’un solo hikayeleri hakkında pek bilgim yok. Bunların konusu ne ?

(Hakan) #212

Çizgi romanlar konusunda çok zayıfım, okumuş birileri belki yardımcı olabilir.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #213

Tom Hardy için izleyeceğim ama o kadar yani.

(fza) #214

Şimdi baktım ve çok üzüldüm ya. Lethal Protector’da Venom Spidey ile anlaşma yapıyor ‘‘Birbirimizi rahat bırakacağız’’, diye. Spidey de Venom’un suç işlememesi şartı ile kabul ediyor bunu. Sonra Venom San Francisco’ya taşınıyor. Orada bir grup evsiz adam ile filan kapışıyor Venom, sonra bu adamlardan birinin babası süper güçlü paralı askerler toplayıp Venom’a saldırıyor. Bunları haberlerden gören Spidey Venom’un suçu zannediyor ve Venom’u durdurmaya gidiyor ama San Francisco’ya gelince Venom’un suçsuz olduğunu anlayıp, onunla beraber bu paralı askerlere karşı savaşıyor.

Allah belanızı vermesin ya!! Şu hikayeyi adam gibi Spidey ile beraber görseydik ya mis gibi! Yarım yamalak boktan uyarlayacaklar şimdi.

Diğerinde de Venom, Spidey ve Scarlet Spider uzaydan gelen simbiyotlara karşı birlikte mücadele veriyorlar.

(Barış Beyaz) #215

Acaba simbiyotun kendi kişiliğini de migöreceğiz. “We are Venom” falan. Bir beden- iki kişilik tarzı

(Can) #216

Aynı şeyi bende istiyorum. Spider Man hakları Marvel’a geçmediki ne diye sanki ellerinden alınacakmış gibi bari bu bizde kalsın kafasıyla takılıyorlar. Ver Marvel’a çeksin sana güzel bir Spidey vs Venom filmi. Birbiri ile özdeşleşmiş iki karakteri birbirinden ayırmak bir hata zaten.

Solo Venom filmine karşı değilim sadece Sony’nin inat uğruna yaptığı bir film batsın istiyorum. MCU’da Spidey ile karşılaşacak hatta karşılaşmış bir Venom’un solo filmini çekip hikayesini devam ettirmesi ve bu filmden sonra yeniden Spidey ile başka bir filmde karşı karşıya gelmesi iyi bir fikir olabilirdi…

(Go down swinging.) #217

Ben de Sony’nin gişede çakılması taraftarıyım. Favori kahramanım Spidey ise favori kötüm Venom’dur ama Spider-Man’siz bir Venom DÜ-ŞÜ-NÜ-LE-MEZ. Umarım Sony gişe de çakılır da hakları iyice Marvel’a verir.

(fza) #218

Arkadaşlar, o zaman Sony’nin yaptığın Spider-Man evreni ile ilgili filmlere gitmeyeceksiniz. Şu film çıktığında iyi eleştiriler alır, sonra siz de gaza gelip giderseniz. Bu yazdıklarınızı söylemeye hakkınız kalmaz. Paranızı vermeyin şu açgözlülere.

(Go down swinging.) #219

Vermek istemiyorum ama ya fragman iyi çıkar da fanboy tarafım ağır basarsa? Korkuyorum Pomeroncum.

(fza) #220

Bizim yapabileceğimiz tek şey paramızı vermemek. Protesto etme olayını ancak böyle yapabiliriz. Ben büyük konuşmayı sevmem ama Dark Phoenix leşine de, bu Sony shitverse filmlerine de para vermeyi düşünmüyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #221

Oyun Wallpaper i gibi duruyor

(Go down swinging.) #222

Sinemada izlemek yerine internet aracılığıyla izlerim o halde. Tepkimizi göstermemiz lazım.