Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #42

Amy Pascal, Kevin Feige ile verdiği röportajda Venom ve Tom Holland’ın Örümcek-Adam’ının aynı evrende ama farklı bölgelerde olduğunu söyledi.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #43

Feige kendini zor tutmuş kadını paralamamak için , 22. Saniyedeki yutkunmasından ve 25. Saniyedeki zoraki gülüşünden belli :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #44

Hiç mantıklı gelmiyor arkadaşlar. Madem aynı evrendeler o zaman bu simbiyot ilk Peter'a yapışmalı. 1 sene de bunu nasıl işleyecekler ?

Hadi diyelim Tom Holland filmde olacak ama zaman çizgisine göre Infinity War olayları olmuş olacak ve ne ara Dünya'da bu konu işlenecek orası meçhul.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #45

Fakti zamanın da Bunun diyen kadın niye ciddiye alıyorsunuz. :unamused:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #46

Acaba aynı evrende olup sadece göndermelerle mi MCU'da olacaklar. Netflix dizileri hesabı :wink:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #47

Büyük ihtimalle öyle olur. :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #48

Bir de şunu çıkardım. Amy Pascal ve Kevin Feige hiç bir araya gelip istişare etmiyorlar anlaşılan. Birinin söylediğini diğeri doğrulamıyor veya yalanlıyor. Amy Pascal bu sefer senin haklı çıkmanı istiyorum. Yapımcılar siz de biraz sorumlu olmalısınız

(Hakan) #49

Aslında burada eli güçlü olan taraf Sony. Spiderman'in sende olmasını istiyorsan benimde kendi solo filmlerimi Spiderman'e bağlamama izin vericeksin.:slightly_smiling_face:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #50

+18 süper kahraman filmlerinin üç kez denenip üçünde de başarılı olunması ve Tom Hardy faktörü filme beni yükseltiyor.
Spiderman'siz Venom fikri anlamsızlığı ve Sony stüdyosu düşürüyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #51

DEADPOOL ve LOGAN hariç kaç tane +18 süper kahraman film başarılı oldu . :thinking:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #52

Kevin feige şu anlık film yapımcılar arasında yer almıyor. :thinking:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #53

Sürekli yokmuş gibi davranılan Watchmen :unamused:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #54

Watchmen gişede patlayan eleştirmenler tarafından çokta sevilmeyen bir filmdi. O yüzden onun başarılı saymıyorum. Hayranları da niye sevdiğin anlamıyorum. Çünkü çok sıkıcı bir filmdi. :unamused:

(meta) #55

Blade

(GENERAL) #56

Aynen oktay katılıyorum guzel bir filim degildi en azindan benim icin

(Ali) #57

Ne güzel filmdi ya Blade . Değerini bilmiyorlar o filmin .

(Kid A) #58

Eyy Kevin Feige! Sen ne büyük adammışsın ki kurduğun evrenden herkes pay koparmaya çalışıyor!
Kimler kimler diz çöktü önünde Amy Pascal da kimmiş?

DİK DUR EĞİLME, GEEK ALEMİ SENİNLE!

(Onur Meriç Tekneci) #60

İşte aynı evrende diyelim de izlensin anladım ben. Spider'ı diğer Marvel evreniyle beraber görmek ne kadar hoş olsa da bu şirketsel zırvalar yüzünden kendi hikayesini çok sündürecekler gibi gelmeye başladı. Umarım biraz akıllanır şu Sony.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #61

Sony ve akıl kelimesi, Spider-Man 2'den bu yana onlarda mevcut değil. Ya da hakları ortak kullanma kararına kadar diyeyim.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #62

Şimdi bu film Spiderman le aynı evrende geçecekse nasıl +18 olacak? Bu film sert kanlı bıçaklı bir film olacaksa ve bi yerde Spiderman'e bağlanacaksa çok anlamsız. Çünkü MCU da çok çiçek böcek geyik bir Spiderman var.