Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Oolong) #63

Şimdi aynı evrende mi değil mi? Bence değil gibi duruyor ama aynı olursa güzel olur.

(Ice Clown) #64

Zaten Spider-Man " çiçek, böcek, geyik " bir kahraman ama Spider-Man hikayelerinin bazıları gerektiğinde "karanlık"laşabiliyor (başka kelime bulamadım şu anda) . İyi bir senaryo ile halledilemeyecek bir şey değil. Eğer film MCUda olursa bence asıl sorun Simbiyotun ne ara Peter'a bulaşıp sonra ne ara Brock'a bulaşacağı. Ama bu Sony'nin Spider-Man evreninin MCU ile birleşeceğini hiç sanmıyorum.

(Iron Man) #65

Peter'ı teğet geçip direk Eddieye gitti falan derler artık

(Cenker Karace) #66

Simbiyot'u nasıl yedirecekler onu merak ediyorum...çok cheesy bir sebep sunmazlar umarım önümüze...

(Hakan) #67

(Winston Smith) #68

Oley be

(Ice Clown) #69

Aynı filmde nasıl hem Venom hem Carnage 'ı anlatabilecek bu Sony hiç bilemiyorum.

(Can) #70

Carnage, Venom'un bir parçasından oluşmuş karakter. Venom ise Spidey sayesinde oluşmuş bir karakter. Spidey olmadan Carnage'i ve Venom'u yaratacak kadar bir manyaklık yapıyor Sony. Devam filminde ise Toxin olur ve Venom Toxin'i Carnage'ten korumak için çalışırsa hiç şaşırmam. (Devam filmi olacak mı bilmiyorum)

(Go down swinging.) #71

Yahu ben MCU'da bir symbiote hikayesi görmek istiyordum.Black suiti falan Marvel nasıl işler merak ediyordum.Hatta ortam da çok müsait yani.Infinity War esnasında symbiote Dünya'ya gelebilirdi falan.Ama şimdi Spider-Man black suit almadan Venom direk nasıl olacak ki?

(Overpowered Matter Core) #72

Adam DC'de de villian,Marvel'da da.

Ne iş aq?

(🔄) #73

Kasady JEH olmak zorunda. Kevin Conroy-Batman, JEH-Kasady. Alternatifi yok.

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #74

The Amazing Spiderman 2 için Carnage söylentileri olduğunda Jim Carrey'nin adı geçiyordu.

(Deus Meus) #75

(Cain) #76

Bunu hafızamdan nasıl sildirebilirim?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #77

Abi çocuğun oyunculuğunu ben de beğeniyorum iyi hoş da , Tom Hardy'nin karşısına velet oyuncu koyarlarsa küfrün hasını yerler benden.

(GENERAL) #78

eger venomu ilerde tom hollandlı spider man ile aynı karede görürsek bu venom filmi birde carnage da var iyi bir fikir olur

(Brainsucker) #79

Akıllandılarsa Spiderman 3'de ki gibi 'Uzaydan bir meteor dünyaya çarpar tam o sırada da ana kareler orada bulunmaktadır' keteliğinde bir şey yapmazlar.Veya kötülüğü dans etmekle bağdaştırmak gibi.Bünyem bir kez daha böyle bir simbiyotu kaldıramaz.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #80

Haberler kötü arkadaşlar

(GENERAL) #81

bu cocuk neler diyor boyle ya

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #82

Amy Pascal ve Kevin Feige onayladı.

Sony'nin Venom ve Silver&Black filmleri, Marvel ile aynı gerçeklikte geçecek fakat aynı evrende geçmeyecek! Bunu, Marvel'ın Netflix yapımları gibi düşünebilirsiniz. Aynı evrende bulunmalarına rağmen birbirlerine müdahale etmeyecekler. Sadece konuşma aralarında referanslar olabilir