Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Winston Smith) #83

Bosslogic

(C.B.B) #84

İyice saçmaladılar. Yani bu filmler MCUdan etkileniyor ama MCU bu filmlerden etkilenmiyor. Spider-Man ile bu karakterleri birarada göremeyeceğiz. Saçmalık. Yani Venom, Carnage, Kraven, Black Cat sokaklarda gezinecek bizim Spider-Man hiç oralı olmayacak. Bari tamamen ayırsaydınız. Teşekkürler Sony yine harika karar.
Marvel da bu filmler kötü olursa diye kendini sağlama almış.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #85

Aynen öyle Marvel cephesi şu an beklemede. Sony dünden razı aslında filmlerin MCU'da geçmesine. Venom filminin başarısı çok önemli ona göre adım atacaklardır.

(C.B.B) #86

Ama işte Venom'un orijini Spider-Man üzerinden. Asıl o filmde Spider-Man'in olması lazım. Güzelim villianlar gidiyor elden bu gidişle Sinister Six de göremeyiz. Bu arada bu Sony, Kraven ve Mysterio filmlerinde ne yapmayı düşünüyor? Hadi Venomu Carnage karşısında hero yaparsın, zaten Venom da popüler, gişe yapar iyi kötü. Bu diğer villian filmlerinde kim hero rolünde olacak? Bu filmlerden Spider-Man olmadan nasıl gişe elde etmeyi düşünüyorlar? Nasıl bir evreni tamamen villianlar üzerinden kuracaklar? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

(Cain) #87

Yav Sony sal şu villian'ları artık be, gözünü seviyim sal. Ben Spider-Man/Venom/Carnage'ı görmek istiyorum aynı filmde :disappointed:

(Aku ) #88

Nasıl ya? Netflix dizileri ve mcu aynı evrende değil mi?

Ben hiç anlamamışım şu evren olayını.

(Cain) #89

Ya güya aynı evrende, cümle içinde bahsetmekten öteye geçemiyor işte. Daredevil kalkıp da Avengers filminde oynamaz mesela. En son Coulson oynadı ve bitti o olay :confused:

(meta) #90

Ne yapacaklarına karar verememişler, sallıyorlar da sallıyorlar. Her gün farklı bir şey söylüyor birisi aslşdkasşld Farklı evren AMA AYNI GERÇEKLİK UUUUUUUUUUUUUU

(GENERAL) #91

eger sony bu solo filmleri iyi yaparsa biraz da marvel tonuyla yaptı mı o zaman feige nin işine gelir burda butun sorumluluk artık sony de inş bakıp görücez

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #92

+18 olacak diyor adamlar

(Berdan ) #93

Sony temsili:

(Brainsucker) #94

Sony'e hiç olmadığım kadar kızgınım.Bunlar ne yapmaya çalışıyorlar böyle anlamayamıyorum.Bırak şu Spider-Man markasını be.Yıllarca sömürmüşsün birazda Marvel'da görelim şu villainları.Nasıl bir sömürme sevdasıysa hala daha yürüyeme çalışıyorlar hemde Spiderman'siz bir villain evreniyle.Ya bi git Sony :rage:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #95

(Winston Smith) #96

Filmde bir de Anti Venom görsek ne kadar güzel olur

(C.B.B) #97

Daha Venom'la Carnage aynı filmde nasıl işlenecek derken bir de Anti-Venom gelirse iyice çorba olur

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #98

Bana sorarsanız film iptal edilirse en hayırlısı olur :smiley: Tom Hardy de harcanacak duruma gelmez :wink:

(Winston Smith) #99

Sadece cameo gibi olursa güzel olur.

(Deniz Dikel) #100

Film kaka olacak diye mi böyle söylüyorsun? Yoksa venoma mı sallıyorsun? İkincisi nazi almanyasında katiyen kabul edilemez bir durum çünkü.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #101

Sence Venom'a niye sallayayım ? MCU'dan hatta Spider-Man'den bağımsız bir Venom filmi kime hayırlı gelir ?

(Deniz Dikel) #102

Venom solo film yapılacak kadar derin bir karakter değil diyen insanlar var onun için dedim :facepunch:t2: Spidersız nasıl olur bilemiyorum.