Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(y) #123

:smiley: hahah

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #124

MCU evreniyle aynı evrende geçmeyip aynı gerçeklikte geçecek filmin çekimleri başlıyormuş. Artık aynı evrende olmayıp aynı gerçeklikte geçmek ne demekse.

(GENERAL) #125

Sinir oldugum projelerden biri kotu olmasini da istemiyorum belki ilerde spidey ile birlikte goruruz

(Can) #126

Doktor Strange ile paralel evrenler gördük. Sanırım öyle bir şey. Kadim Kişinin öldüğu bütün evrenlerde duyuldu derken gerçekliklerden bahsediyorlardı. Yani benim anladığım bu film MCU’nun alternatif bir paralel evreninde geçiyor. Bu yüzden MCU’nun ana evreninden referanslar duyabiliriz diye umut ediyorum. Mesela Cap hiç buza girmedi, Tony ise Ark Reaktörünün kendisini zehirlemesinden dolayı (Iron Man 2) öldü. Banner’ın Hulk olmasını sağlayan patlama hiç gerçekleşmedi, Odin ise yıllar önce Dünya’yı kurtarmaya geldiğinde öldüğünden Thor yok, Loki’de Thor olmadığından gözü dönüp New York’u istila etmedi şeklinde bir evrende geçer film artık.

(öğnkü) #127

Todd Macfarlane çizimine benzesin istiyorum şu mikrobun görüntüsü, Tom Hardy ve +18 olayı tek başına gaza getirmiyor şu an için.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #128

Bu filmin kötü yada çok çok iyi olma ihtimalleri var gibi geliyor bana. Çünkü proje böyle Pixels yada Emoji movie gibi kağıt üzerinde bile “kötü” görünen değil, anlamsız, tuhaf görünen bir proje. Herosuz villan hikayesi nasıl olacak? sorusunu sordurtuyor. Projeye Tom Hardy, Michelle Williams gibi isimlerin girmesi ve +18 olması sorunun cevabının “gayet güzel olacak” olması ihtimalini düşündürtüyor bana.

(anon17803553) #129

Michelle Williams

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #130

Wov. Düzeltiyorum.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #131

MCU’yu MCU yapan olaylara referans olmayacaksa bir anlamı kalmaz ki. Netflix dizileri gibi olacaksa her zaman bir umut olur.

(y) #132

Marvel spiderman ile olan anlaşmasını genişletmeli venomuda katmalı buna belki çoktan katmıştır da haberimiz yoktur kim bilir yoksa bu filmi ciddiye almaz kimse hangi evrende geçtiği bile belli değil ne oldugu belli değil bom boş bir film geliyor bana şu an evrene dahil olmayınca izlerken çerezlik film olarak gelicek

(GENERAL) #133

Ben o parallel evrenleri gormedim.strange in astral boyutuna parallel evren deyip gecistirdiler gibi

(Can) #134

Sonsuz gerçekliğin ortak erişim sağladığı bir alandı orası.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #135

Adam normal resimde bile bal mumu heykel gibi

(fza) #136

Şu filmin yapım sürecinde bir şeyler ters gider de, berbat bir şey olur inşallah. Zarar etmeleri en büyük temennim, sinemada izlemek de istemiyorum bu açgözlü Sony’ye para kazandırmamak için. Spider-Man olmadan Venom filmi nasıl çekiyorlar hala inanmak istemiyorum.

(Hakan) #137

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #138

Çekimler başlamış. Hadi hayırlısı.

(Brainsucker) #139

Gerçekten başlamış çekimler inanamıyorum ya sana Sony.Beyazperde de adam akıllı bir Spidey Venom kapışması göremeyecek miyim hala, offff :frowning:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #140

Ya şimdi bunlar Spidey ile aynı evrende değil mi?Öyleyse Sony sağlam bir reklam çalışması yapmaya baksın.

(Brainsucker) #141

Amy Pascal başta aynı evrende demişti Kevin Fiege’nin yanında ama sonra düzeltti dediğini maalesef.Hala Spider-Man markasını sömürmeye devam ediyor Sony. Şu hakların tümü alınsaydı keşke.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #142

Şu film için Marvel ve Sony orta yolu bulamadı ya ben ona üzülüyorum. Ama bunun sorumlusu olarak oklar yine Sony’i gösteriyor. Bu kadar acele etmeselerdi bu film için benim tahminime göre Phase 4 için Marvel’ın Venom ile ilgili planları olacaktı zaten. Yine filmi Sony yapacaktı ve yine tüm hasılatı ona gidecekti.

Şimdi de aynı gerçeklikte geçecek diye milleti geçiştiriyorlar ama inanmayın bunlara. Bağlantı görme ihtimali yok denecek kadar az.