Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(fza) #143

Ben Sony’nin olaya dahil olma çabasını anlamıyorum. Daha önce patladı bu Spider-Man Universe olayı. Bırak direksiyonu Marvel’a ve yolculuğun tadını çıkar. Paran akacak zaten. Ne bu açgözlülük. İstediği kadar iyi olsun, çok rahatsız edici bir olay bu filmin yapılıyor olması. İnşallah hasılatı bütçesini bile çıkaramaz.

(BİLMİYORUM!!!) #144

Film her türlü kar ettirir. Benim sitemim tom hardy e. Mcu da en çok görmek istediğim yüzlerdendi kendisi.

(Serkan) #145

Bu filmin iyi olma ihtimali yok. Tom Hardy’i severim ama bu rolü kabul etmekle kötü yaptın reis. Kahramanı olmayan bir villian filmi mi olur yaw? Bir de Sony yapıyor yani, bu filmin bana verdiği güven=0

(Salihalpo Anısına) #146

Aslında The Dark Knight da kahramanı olmayan bir villian filmiydi. İşleyebilirlerse (ki zor görünüyor) orijinal ve güzel bir şeyler izleyebiliriz. Bu filmin iyi olması için direk Venom’dan ziyade Eddie Brock üzerinde durmaları lazım yoksa karakterizasyonu eksik tatsız bir şey izleriz.

(KartaL) #147

Aynen katılıyorum. Batman çok fazla geri planda kaldı.

(GENERAL) #148

Sony akilliysa bu filmi spidey icin uygun bir bicimde yapmali . Venom ve carnage cgi si guzel olmali, film +18 olsa bile filmin tonu arka plan falan mcu ya yakin olmali birde en onemlisi venomun hikayesi bu da onemli tabi venomun gogsunde bir orumcek olucaksa (filmde spidey olmadigina gore)bunu sebebini vermeleri lazim oyle ceksinler ki marvel venomu daha sonra kullanabilsin . Bu arada +18 deniliyor ya logan gibi bir siddette ise ben okayim zaten logan da o kadar +18 lik birsey yoktu sadece gelin hanim disinda :unamused:

(KartaL) #149

(Kürşad Chieh-she-shuai) #150

Bu filmim iyi çıkabileceğini düşünen bi benim sanırım. Hatta filmi Sony yapmasa umutluyum bile diyebilirim ama, not so fast.

(GENERAL) #151

Oooo muhtesem haber eeee ne diyo

(Sapere Aude!) #152

Ben de umutluyum, belli bir sebebi yok. Ama umutluyum.

(fza) #153

Keşke…

(KartaL) #154

Makyaj ve kostümle oynamak konusunda en deneyimli isimlerden biri olduğundan Andy Serkis bir iki tüyo vermiş anladığım kadayı ile.

(Sapere Aude!) #155

Madem Spiderman’in olmadığı bir film çekecekler, yapılmasının mümkün olmadığını tahmin etsem de bana en makul gelen yol, hikayenin Spiderman’in öldüğü bir gelecekte geçmesi. Belki Venom tarafından ya da filmde yer alacağı söylenen Carnage tarafından öldürülmüş olsa, süper kahramansız bir villain filmi için bir başlangıç olabilir.

Simbiyot ve bağlandığı kişi arasındaki ilişkiyi de detaylı anlatırlarsa fena film olmaz sanki.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #156

Benim aklıma 2 olası hikaye geldi. Biri, uzaylı istilası filmi gibi olabilir. Tabi başrol Venom olduğundan bir Venom orijini bir Eddie Brock orjini şeklinde parça parça sahneler ilerler. Sonra birleşme yaşanır. (belki) Venom’la Life filmi benzeri bir takım bilim adamı uğraşır, ve tabiki Spiderman olmadıkları için sonunda haşat olurlar. Yan karakter olarak o bilim adamları kullanılabilir. Onların Venom tarafından Alien gibi bol vahşetli öldürülmesi +18’liği de destek atar. Bir nevi başrolün Alien olduğu Alien filmi gibi olur. Ama tabi finalde Venom kazanacak.

Ikinciside Venom’u vilian değil anti-hero yapmaları. Carnage olursa filmde bunu görme ihtimalimiz yüksek.

Iki seçenekte iyi film ve berbat film çıkarmaya müsait.

(Sapere Aude!) #157

Ben de böyle bir şey düşünüyorum. Benim aklımdaki hikaye, Eddie Brock elinde Spiderman’in kostümünden kalanlarla uyanmasıyla başlıyor. Tam olarak ne olduğunu anımsayamıyor, simbiyot parça parça olanları anlatıyor. O sırada belki senin dediğin uzaylı istilası muhabbetinin Carnage versiyonu da bir yandan yaşanır. Ama Venom’un motivasyonunu iyi yansıtmak önemli. Ben anti-hero görmektense, Carnage karşısında hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalan bir Venom görmeyi tercih ederim

(Berdan ) #158

Bu filme karşı benim de umudum var.

Tom Hardy ve Michelle Williams gibi oyuncuların filmde olması en azından kütük karakterler izlemeyeceğimizi gösteriyor.

Şu üç hikayeden biri filmde olabilir:

1- Carnage zaten deli, Venom’u öldürmek için doğmuş sayılır. Film Venom’un Carnage’la olan savaşını anlatır.

2- Carnage dünyayı ele geçirmek ister, Venom ne kadar villain da olsa yaşadığı dünyanın Carnage tarafından ele geçirilmesini istemez, bu yüzden Carnage’ı öldürmeye çalışır.

3- Venom geçmişte villain olmasına rağmen başına gelen bir takım olaylardan dolayı artık kahramandır, yine Carnage’ın dünyayı ele geçirmesini durdurmaya çalışması anlatılır.

(Sapere Aude!) #159

Bu hikaye genel konu olsa, yanında da simbiyotlara dair bilgiler olsa bana yeter. 3. hikayenin tercih edilmesini istemem. Venom, kötü olarak kalsın, kahramana dönüştüğünü görmek istemem.

(GENERAL) #160

bence film istila mıs dunyayı ele geçirmek miş falan gibi buyuk olaylara girmicek girmesinlerde zaten.
Film için 2 olası var ya uzaya cıkan bir grub bilim adamının üzerinden gidicek.Oradan getirilen bulgular(venom,carnage) ele alıcak yada deney sonucu ortaya cıkıcak olan venom ve carnage kötü olucak ama venomun üzerinde yasadıgı insan simbiyotuna zıt gidip iyi olmaya çalışıcak derken iyi ile kötü arasında gidip gelicek sonra carnage ı durdurmaya çalışıcak carnage da yani simbiyotu alan adam kendi dünyevi hesaplarını görmek için birkaç kişiyi öldürücek hikaye bu.Bundan da öte gidemezler söyledim gitti zaten bir tutam akılları var bir halt beceremiyorlar zaten

(Emir) #161

Geçmişte, 2008 öncesinde geçen bir Venom filmi olsa film sonunda Simbiyot ayrılsa ve Spider-Man’in 3.filminde geri dönse keşke.

(GENERAL) #162

olsa güzel olur bir nevi simbiyotun originini görürüz sonra da spidey ile birarada ama sanmam yapmazlar