Solo VENOM Filmi 🕷☠️

(Umur) #163

Film zaten MCU’dan ayrı diye biliyorum. Evrenler farklı. Bu Venom için de, kahraman içermeyen, günümüzden farksız bir evren yaratıp, Venom’ı da içine sokarak karanlık bir gerilim filmi yapabilirler. İnş, yaparlar. Benim istediğim bu…

(Doğukan) #164

Sony’nin Emoji ve Barbie Filmlerini yapan Stüdyo olmasına şaşıyorum. Açıkçası Tom Hardy ile anlaşmaları büyük bir zeka ürünü. Zira, Tom Hardy oynamasa pek çok kişi Filmi, Elektra ile Jonah Hex seviyesinde gereksiz Karakter Kullanma filmi olarak düşünebilirdi.

(Can) #165

Spider-Verse’ten bir tane Spider Man olmayan karakteri alıp filmde Spider Man görevini üstlendirip sonrada öldürebilirler bence.

(fza) #166

(TheGeeker) #167

Spidermansiz derken umarım hiç bahsetmeyip venomun orijinini değiştirip yapmazlar onun yerine spidermaninin öldüğü veya uzaklara gittiği bi evrende geçer

(Doğukan) #168

Bence bu film baya Spawn’un, Uzaylı versiyonu olacak. Demedi demeyin.

(y) #169

Belki alternatif evrende geçer film tutarsa çok mcuya da bağlıyabilirler bir kapı bırakırlar bence filmde mcu ya bağlanabilecek şekilde

(TheGeeker) #170

Umarım öyle olur ama Sony yanaşmıyabilir

(öğnkü) #171

Sony nereye yanaşmıyor Marvel yanaşmaz asıl.

(TheGeeker) #172

Filmin gelirini paylaşmak istemez diye düşündüm ama dediğin gibi marvel da yanaşmaz

(öğnkü) #173

Niye paylaşsın zaten film hakları onlarda. Homecoming’den dev karlı çıktılar mesela.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #174

Sony acele etmesiydi, Marvel’ın zaten planları olacaktı.

(nam-ı diğer) #175

Bu film MCU’dan ayrı zaten kafalarına göre bir hikaye yaparlar tarzı muhabbetlere ithafen bir şey söylemek istiyorum. Bu film MCU’dan ayrı ama “Spiderverse” diyebileceğimiz, Sony’nin “Marvel Universe” dediği, Marvel Cinematic Universe ile karıştırılmaması gereken bir evrene dahil.

N’oluyor lan?! diyorsanız eğer şöyle; Spider-Man’in solo filmlerinin kazançları tamamen Sony’e gidiyor, filmlerin konuları ve karakterin başına gelecek şeylerin kararını ise Feige veriyor. Bu filmde veya ileride çekileceği düşünülen Kraven veya Mysterio filmlerinde Tom Holland’ın gözükmesi şu anki anlaşmaya göre imkansız. Eğer Tom Holland bu filmlerin herhangi birinde gözükürse, film otomatik olarak MCU’ya dahil olacağından öyle bir şey yapamazlar.

Sıkıntı şu; bir sonraki Spider-Man solo filminde Hardy’nin Venom’u olursa, Venom da MCU’ya dahil olacak, ama o zaman bile bu origin filminde yaşanan şeyler non-canon olacak. Yani o Venom teknik olarak bu Venom olmayacak.

Tahminlere göre Sony’nin solo filmleri tutarsa, istedikleri gibi giderse, masaya tekrar oturulup anlaşma güncellenecek. Eğer bu yapılmazsa, elimizde 3 Spidey evreni olacak :smiley:

1. MCU - Spiderman solo filmlerinde ve MCU filmlerinde Peter Parker karakteri ve başına gelenler.
  2. MU - Marvel Universe - Sony’nin Spiderverse’ü - Sadece solo Spiderman filmlerinde gözüken Villainlar ve başlarına gelenler.
  3. MU2 - Solo Spiderman filmleri haricindeki, Venom, Kraven, Mysterio gibi teknik olarak iki evrene de dahil olmayan karakterler ve başlarına gelenler.

(C.B.B) #176

Solo Spider-Man filmlerindeki villianlar zaten MCUda oluyor. Onlar hakkında filmlerin çıkacağı hakkında bir haber yok.
Sonynin Marvel Universe’i senin MU2 diye adlandırdığın şey oluyor. Solo Spider-Man filmlerinde olmayan, MCU dışı villian/antiheroların filmleri(Venom, Silver and Black vb.)
Yani ortada MCU ve Sonynin Marvel Evreni olmak üzere 2 evren var şimdilik. Birleşeceklerini sanmıyorum, Spideysiz nasıl bir evren kuracaklar onu da bilmiyorum.

(nam-ı diğer) #177

Şu an böyle bu. MU2 dediğim şey Solo filmde Venom oynarsa olacak :smiley: O Venom ile kendi solo filmindeki Venom teknik olarak aynı karakter olmayacak çünkü.

Açıklaştırmak için edit;

Eğer bütün solo standalone filmler ve solo spiderman filmlerinin toplamına MU demeye devam edersek, 2 farklı Venom olacak evrende. O yüzden;

demiştim.

(C.B.B) #178

Solo filmlerin birinde keşke Venom olsaydı ama bu gidişle olmayacak gibi :confused: Anca Venom filmi gişede batıp, Marvelın kullanmasına izin verilirse olur gibi görünüyor.

(Hakan) #179

Bu film tutarsa Marvel kendisi gelir ve der ki; MCU’dan ayrı ilerleyen içinde MCU Spiderman’in olduğu solo Spiderverse kurabiliriz…

(Gizem) #180

Set fotoğrafları

(Gazapkulu) #181

Adam safi karizma ya.Venom’a kadar biraz Tom Hardy izleyeyim diyen insanlar varsa Taboo dizisine baksınlar derim.Çok başarılı bir 19.yüzyıl başı İngiltere tasviri var dizide ayrıca.O zamana ışınlıyor insanı adeta.

(BİLMİYORUM!!!) #182

Peaky blinders ta da yan rol olmasına rağmen usta oyunculuk çıkarıyor. Seviliyosun tom reyiz!