Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3010

J.J. ABRAMS iyi bir son yazamayan bir adam o y├╝zden bence pek bir beklentiye girme bence.

(Berkant) #3011

Ben ┼čahsen art─▒k Chosen One soyundan gelen Kylo RenÔÇÖin Rey taraf─▒ndan ezilmesinden s─▒k─▒ld─▒m.O y├╝zden Kylo RenÔÇÖin bir ┼čekilde Rey ├╝zerinde ├╝st├╝nl├╝k kurmas─▒n─▒ istiyorum.├ľld├╝rmesi ┼čart de─čil.D─▒┼č mihraklar taraf─▒ndan ├Âld├╝r├╝lecekse ┼č├Âyle olur :

Bir yerde filmde Kylo RenÔÇÖin karanl─▒k tarafa ge├žerken yan─▒na ald─▒─č─▒ birka├ž JediÔÇÖ─▒ bu filmde Knights of The Ren ├╝yesi olarak g├Ârece─čimiz yaz─▒yor.Onlarla epik bir d├╝ello sahnesi g├Ârebiliriz.TLJÔÇÖdeki taht odas─▒n─▒n ─▒┼č─▒n k─▒l─▒├žl─▒ versiyonunu d├╝┼č├╝n.G├╝zel bir sava┼č sahnesi olurdu.E─čer biri ├Âlecekse orada ├Âl├╝r ancak ba┼čka t├╝rl├╝ ├Âld├╝receklerini sanm─▒yorum birbirlerini ├Âld├╝rmeleri d─▒┼č─▒nda.

(Geekiz ama ergeniz) #3012

E─čer ReyÔÇÖin elinde ├Âl├╝rse sikerim vizyonunuzu derim aga. Hatta ├Âld├╝rmeyin,koyun bir h├╝creye gitsin daha iyi KyloÔÇÖyu.Mary Sue elinde ├Âlmeye lay─▒k de─čil Kylo.

(Berkant) #3013

Ben, Solo filminden sonra Kylo RenÔÇÖin sonunun k├Ât├╝ bitece─čini d├╝┼č├╝nm├╝yorum.O TLJÔÇÖdeki zar Kylo Ren i├žin d├Ân├╝┼č noktas─▒ olabilir.Kylo RenÔÇÖe hakk─▒n─▒ yeni yeni TLJÔÇÖde verdiler.Bu filmde harcamazlar gibime geliyor ama final filmi.Hi├ž belli olmaz.

(y) #3014

Tek beklentim uzun ve etkili ─▒┼č─▒n k─▒l─▒c─▒ d├╝ellolar─▒.Ba┼čka bir beklentim yok ep9 dan.A├ž─▒p a├ž─▒p izleyebilece─čim d├╝ellolar istiyorum.Bir de hikayenin iyi k├Ât├╝ toparlanmas─▒n─▒ isterim.Bir sona ba─člans─▒n en az─▒ndan

(Berkant) #3015

Bir sona eninde sonunda ba─članacak da nas─▒l bir son olur oras─▒ endi┼če verici.JJ AbramsÔÇÖ─▒n tepki ├žekti─či en b├╝y├╝k konu finaller oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝rsek Episode 9ÔÇÖun en endi┼če verici olay─▒ bu.

(Geekiz ama ergeniz) #3016

O zar cidden tuhaf bir mesele. Han Solo filminde s├╝rekli g├Ârd├╝k bu zarlar─▒ ve Han ve QiÔÇÖra aras─▒nda bir t├╝r mesajla┼čma bi├žimiydi. Acaba bir ┼čekilde bu zar ile Rey veya annesiyle mesajla┼čabilir mi?

(Berkant) #3017

O zar─▒ TLJÔÇÖde pek ├Ânemsememi┼čtim ama Solo filminde g├Âr├╝nce ister istemez bir planlar─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝m.Annesinin ForceÔÇÖa yatk─▒n oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝rsek mesajla┼čma olas─▒l─▒─č─▒ b├╝y├╝k.

(Geekiz ama ergeniz) #3018

Annesiyle niye zarlarla force ile haberle┼čsin ki? Zaten istese annesiyle normal konu┼čur mind yoluyla.Mesajla┼č─▒rsa Rey ile mesajlar diyece─čim de o zarlar hologram idi ?? Ger├žek zarlar nerede ?

(Berkant) #3019

Ben zaten zarla mesajla┼čmas─▒n─▒ s├Âylemedim normal ┼čekilde de mesajla┼čabilir tabi.O zarlar hologramd─▒ ama ger├že─či bir yerde bulunuyordur tabi.Neyse g├Ârece─čiz.

(Geekiz ama ergeniz) #3020

O zar hologramÔÇÖ─▒ nas─▒l yapt─▒ bilmiyoruz da? Umar─▒m oray─▒ a├ž─▒klarlar e─čer zarlar kullan─▒lacaksa.

(Berkant) #3021

Ben pek a├ž─▒klayacaklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum ama g├Ârece─čiz.

(Geekiz ama ergeniz) #3022

Mant─▒ks─▒z olur biraz o zaman.Hadi kendini holo yapt─▒, bir cismi nas─▒l yapt─▒?

(Berkant) #3023

Cidden mant─▒ks─▒z bir konu ama a├ž─▒klamayacaklar gibime geliyor.├ľylesine koyulmu┼č bir sahne olarak kabul etmek gerekiyor.A├ž─▒klasalar iyi olur tabi.

(Geek Velet) #3024

I donÔÇÖt even expect.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3025

(Berkant) #3026

─░┼čte buna hype yapar─▒m.Duel of Fates muhte┼čem bir eser :heart_eyes::heart_eyes:

(Geek Velet) #3028

Arkada┼člar, Clone WarsÔÇÖun ve RebelsÔÇÖ─▒n sezonlar─▒n─▒ altyaz─▒l─▒ indirebilece─čim 720p veya ├╝zeri bir site var m─▒?

(Berkant) #3029

PiratebayÔÇÖdan b├Âl├╝mleri indirip (Baz─▒lar─▒nda t├╝m sezonu birden indirebilirsin) sonras─▒nda Altyaz─▒.orgÔÇÖtan altyaz─▒lar─▒n─▒ indirip izleyebilirsin.Direkt altyaz─▒yla birlikte indirme sunan site pek bilmiyorum.

(Geek Velet) #3030

Tamamd─▒r, sa─č ol. :smiley: