Star Wars Galaksisi ­čîî

(Berkant) #3023

Cidden mant─▒ks─▒z bir konu ama a├ž─▒klamayacaklar gibime geliyor.├ľylesine koyulmu┼č bir sahne olarak kabul etmek gerekiyor.A├ž─▒klasalar iyi olur tabi.

(Geek Velet) #3024

I donÔÇÖt even expect.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3025

(Berkant) #3026

─░┼čte buna hype yapar─▒m.Duel of Fates muhte┼čem bir eser :heart_eyes::heart_eyes:

(Geek Velet) #3028

Arkada┼člar, Clone WarsÔÇÖun ve RebelsÔÇÖ─▒n sezonlar─▒n─▒ altyaz─▒l─▒ indirebilece─čim 720p veya ├╝zeri bir site var m─▒?

(Berkant) #3029

PiratebayÔÇÖdan b├Âl├╝mleri indirip (Baz─▒lar─▒nda t├╝m sezonu birden indirebilirsin) sonras─▒nda Altyaz─▒.orgÔÇÖtan altyaz─▒lar─▒n─▒ indirip izleyebilirsin.Direkt altyaz─▒yla birlikte indirme sunan site pek bilmiyorum.

(Geek Velet) #3030

Tamamd─▒r, sa─č ol. :smiley:

(Berkant) #3031

├ľnemli de─čil :slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3032

Dizin ├žekimler sonbahar ve ya k─▒┼č─▒n ba┼člayacakm─▒┼č. :slight_smile:

(Berkant) #3033

O zaman Comic ConÔÇÖda dizinin as─▒l ismini ve net konusunu a├ž─▒klarlar art─▒k :slight_smile:

(y) #3035

(Berkant) #3036

Star Wars m├╝zikleri aras─▒nda en underrated olan─▒ General GrievousÔÇÖun m├╝zi─či olabilir.Baya─č─▒ ho┼čuma gidiyor.

(I'm not a robot, sir) #3037

┼×u konu hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

Bu sitede olabildi─čince tarafs─▒z bir a├ž─▒klama yapm─▒┼člar ancak di─čer pek ├žok site George LucasÔÇÖa demedi─čini b─▒rakmam─▒┼č. Ben ise ┼ča┼č─▒rd─▒m. George Lucas gibi bir adam─▒n bu kadar t─▒rt g├Âr├╝nen bir konu ├╝zerine ├╝├žleme planlam─▒┼č olabilece─čine inanam─▒yorum. Bu y├╝zden acaba akl─▒ndakini yeterince iyi a├ž─▒klayamam─▒┼č m─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. TuhafÔÇŽ

(Berkant) #3038

Whills d├╝zenini hep merak etmi┼čimdir ama kalk─▒p da ├╝zerine ├╝├žleme yapmaya gerek yokmu┼č ┼čahsen.George LucasÔÇÖ─▒n kafas─▒ndaki plan ├žok riskli bir fikirmi┼č.E─čer olsayd─▒ yine nefret edilen bir ├╝├žleme ├ž─▒kard─▒ bence ortaya.LucasÔÇÖda bunun fark─▒nda olacak ki Phantom Menace ├Ârne─čini vermi┼č.

(fza) #3039

Lan ne gerizekal─▒ adamlars─▒n─▒z siz ya!? :DDD Ahahahaha. Aptal o─člu aptallar. Tek yapaca─č─▒n─▒z ┼čey, bu videoyu EAÔÇÖin E3 Konferans─▒nda 2 g├╝n daha erken yay─▒nlamakt─▒. Hay Allah─▒m. Komedi be!

@mrdata

┼×imdiden ÔÇśÔÇśhateÔÇÖÔÇÖ ettim filmden. T─▒pk─▒ Phantom MenaceÔÇÖten de etti─čim gibiÔÇŽ

Video Oyun Kafesi :video_game:
(Geekiz ama ergeniz) #3040

Kylo RenÔÇÖin themeÔÇÖine de ├žok y├╝ksenilmiyor ama bence ├žok iyi

(Berkant) #3041

Evet bu da var.Buna da bay─▒l─▒yorum.Baya─č─▒ ba┼čar─▒l─▒ bence :slight_smile:

(fza) #3042

Ben ┼čuna bay─▒l─▒yorum; direkt orjinal ├╝├žlemeyi hat─▒rlat─▒yor bana:

(Berkant) #3043

Aynen.Benim de ho┼čuma gidiyor.Bunu Episode 4ÔÇÖdeki Luke ThemeÔÇÖe ├žok benzetmi┼člerdi.Benim bir di─čer favorim de bu.Force AwakensÔÇÖ─▒n tv-spolar─▒nda ├žal─▒yordu filmde duyunca baya─č─▒ mutlu olmu┼čtum.Bir ara ├žok dinlerdim bunu.Williams reis co┼čturmu┼č yine.

(Geekiz ama ergeniz) #3044

Bu arada ┼ču el tutma sahnesinde ├žalan m├╝zi─čin ad─▒n─▒ bilen var m─▒? Tan─▒d─▒k geliyor ama ├ž─▒karamad─▒m.