Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3174

(Geekiz ama ergeniz) #3175

Umrumda de─čil a├ž─▒k├žas─▒. Boba FettÔÇÖin Scarlacc P─▒t te ├Âld├╝─č├╝n├╝ diliyorum CanonÔÇÖda hatta.

(Berkant) #3176

┼×u anl─▒k ├Âyle g├Âz├╝k├╝yor.Geri d├Ânmemesi dile─čiyle.

(Geekiz ama ergeniz) #3177

M├╝mk├╝nse Boba FettÔÇÖin Boba Fett olma hik├óyesi anlat─▒ls─▒n.

(Berkant) #3178

M├╝mk├╝nse Boba Fett filmi iptal edilsin ve yerine spin off filmi i├žin daha uygun bir karakter se├žilsin.

(Geekiz ama ergeniz) #3179

Bu yoldan geri d├Ân├╝┼č olmayaca─č─▒n─▒ ikimiz de biliyoruz. ├ç├╝nk├╝ o overrated ve para getirecek.

(├ľmer Ta┼čkaya) #3180

Ne yaz─▒k ki hay─▒r, resmi olarak CanonÔÇÖa g├Âre Boba FettÔÇÖin Sarlaac PitÔÇÖten kurtuldu─ču do─čruland─▒.

Bu arada kat─▒l─▒yorum SW aleminin en overrated karakteridir bu adam.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3181

Onun episode 2 ve Clone Wars da anlat─▒lar. Ayr─▒ca tahminen Celebration 2019 da 2020 ve sonras─▒ planlad─▒klar filmler a├ž─▒klarlar.

(Berkant) #3182

Bunu bilmiyordum ve ke┼čke hi├ž ├Â─črenmeseydim :frowning:

Maalesef :frowning:

(Geekiz ama ergeniz) #3183

Clone Wars bir t├╝rl├╝ izleyemedim.

(Geekiz ama ergeniz) #3184

Ne ara do─čruland─▒ yaa? ├ľfffff :angry::angry::angry:

(├ľmer Ta┼čkaya) #3185

(Geekiz ama ergeniz) #3186

├ťzg├╝n├╝m ama bunun i├žin ┼ču gifi tozlu raflardan ├ž─▒karmak zorunday─▒m
giphy%20(13)

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3187

(Berkant) #3188

MarvelÔÇÖ─▒n Darth Vader ├žizgi roman serisinin 18. say─▒s─▒nda olabilecek en ilgin├ž kar┼č─▒la┼čmalardan birini yapm─▒┼č adamlar.Spoiler vermeden anlatacaksam VaderÔÇÖ─▒n Episode 4ÔÇÖte TarkinÔÇÖden ├žekinmesinin nedeninin sadece 'ÔÇśR├╝tbe fark─▒ÔÇÖ'ndan ibaret olmad─▒─č─▒n─▒ ├žok g├╝zel a├ž─▒klam─▒┼člar.DisneyÔÇÖin Star WarsÔÇÖu kullan─▒┼č ┼čekli tart─▒┼č─▒l─▒r ama ├žizgi roman i┼člerini baya─č─▒ ba┼čar─▒l─▒ buluyorum.Bu ├žizgi romanlar─▒n senaryolar─▒n─▒ kimler yaz─▒yorsa yetkilerini sadece ├žizgi romanla s─▒n─▒rl─▒ b─▒rakmamalar─▒ gerekiyor.Ellerinde b├╝y├╝k cevher var.Herkese tavsiye ederim bu seriyi.

(Geekiz ama ergeniz) #3189

┼×u 2015 serisini bir toplauabilsem de, 2017ÔÇÖye ge├žsem art─▒k yaa :cry:

(Berkant) #3190

2015 serisini T├╝rk├že olarak ar─▒yorsan sadece ilk 6 say─▒s─▒n─▒ toplam─▒┼člar.Geri kalanlar─▒ 2. ciltte olacak ve hala ├ž─▒kmad─▒.Bekliyorum :frowning:

(Geekiz ama ergeniz) #3191

┼×uan Leia ve D.W ilk cilt var. 3 tane daha piyasada var, onlar─▒ da toparlayaca─č─▒m yak─▒nda.

(Berkant) #3192

Ben de toparlar─▒m.E─čer ingilizce okumay─▒ g├Âze al─▒rsan g├╝zel bir ├žizgi roman sitesi ├Ânerebilirim.Oradan okuyorum ben.

(Geekiz ama ergeniz) #3193

─░ngilizcem var biraz,okuyabilirim yani.