Star Wars Galaksisi ­čîî

(O─čuzhan ) #3384

aynen gitmiyor. bir daha kolay kolay disneyÔÇÖin elinden star wars filmi izlemem.

(Berkant) #3385

:confused:

(Geekiz ama ergeniz) #3386

Hayden onu bunu b─▒rak─▒p, ┼ču sete d├Âns├╝n art─▒k. Episode 9ÔÇÖda force ghost Anakin g├Ârmezsem ├ž─▒ld─▒raca─č─▒m

("Daisy Ridley Fanboi" ) #3387

("Daisy Ridley Fanboi" ) #3388

(Berkant) #3389

Bu adam ├Âld├╝r├╝lmek istiyor ba┼čka a├ž─▒klamas─▒ yok.

(Geekiz ama ergeniz) #3390

Vazge├ž be abim.Millet TLJÔÇÖden nefret ediyor.Sen ├╝├žleme ├žekicem diyorsun.

(.) #3391

Yaln─▒z adam─▒n ├╝zerinde ki pisikolojiyi ├žok merak ediyorum ┼čuan.├çok ciddi bir bask─▒ alt─▒nda kendi kendine bence.G├╝zel bir i┼č ├ž─▒karmak i├žin elinden geleni yap─▒cakt─▒r bana sorarsan─▒z.Last jediden ders ├ž─▒kard─▒ysa e─čer

(an─▒l) #3392

Yeni bir Zack Snyder do─čuyor.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #3393

"Sosyal medyada birka├ž sa─čl─▒ks─▒z insan ekran─▒n─▒z─▒ kirletebilir. Ben son y─▒llarda bir├žok ger├žek Star Wars hayran─▒yla tan─▒┼čt─▒m. Sevdiklerimizi ve sevmediklerimizi birbirimize hep sayg─▒ ve sevgiyle ilettik. Neyseki ├žo─čunluktay─▒z. Tart─▒┼č─▒rken e─členiyoruz, ve gayet iyiyiz.
-Rian Johnson

(marko) #3394

Sus lan franchise killer

(Geekiz ama ergeniz) #3395

O ger├žek Star Wars hayranlar─▒ kim acaba? Sus art─▒k

(Berkant) #3396

:joy: :joy: :joy:

(So this is end...) #3397

Adam yap─▒┼čt─▒ evrene,gitmiyor.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #3398

@solien @Isil_Bozkurt ya arkada┼člar siz her halde adam at─▒lan Twitterler okumuyorsunuz adam k├Ât├╝ bir film yapt─▒lar diye etmedikleri hakaret kalmad─▒ baz─▒ insanlar─▒n yani atarafi bir film k├Ât├╝ ├ž─▒kt─▒ marvel k├Ât├╝ bir film yapsa kimse y├Ânetmen hakaret etmesi ama konu star wars olunca durum bu oluyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3399

Sal bizi art─▒k ├ž├Âpl├╝─č├╝ne geri d├Ân
XcpbZntHfxDAGaYyxdxuzFbHQBGfqIE5B0o2ZH7nDc8

(marko) #3400

Milyar dolarl─▒k filmler ├žeken adamlara TwitterÔÇÖdan hakaret ettiler demek hmm hemen bununla ilgili duyar kas─▒p geliyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #3401

Evet,okumuyoruz. ├ç├╝nk├╝ Rian abi umrumda de─čil ┼čahsen.

((Asl─▒nda De─čil)) #3402

Rose kekosunu ve sahnelerini ├ž─▒kar─▒nca tek ba┼č─▒na tertemiz bir film.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #3403

Ben sadece sanata ve sanat├ž─▒ya hakaret edilmesin do─čru bulmuyorum. Yapt─▒─č─▒ i┼č ne kadar be─čenmezemde, bunu duyar kazmak ile alakas─▒ yok.