Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2589

Aynen ├Âyle. :grinning:

(­čöź) #2590

Ya asl─▒nda ÔÇťzaten bir kere anlatt─▒k daha niye anlatal─▒mÔÇŁ kafas─▒ olmasa uyarlasalar MarvelÔÇÖin Star wars ve Darth Vader serilerini kendinden ge├žer millet.

Of of o Darth Vader serisindeki olaylar─▒ televizyonda g├Ârme hissiÔÇŽ

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2591

Altermath kitap serisi ile ilgili 3 tane ayr─▒ ayr─▒ video ├žekmi┼čti. Sarp k├╝rk├ž├╝ kitaplar da ya┼čananlar anlatm─▒┼čt─▒. ┼×u ├╝├ž video izleyebilirsin:

(Geekiz ama ergeniz) #2592

Bunlar─▒n ├žo─čunu izledim ama atlam─▒┼č─▒m demek bunlar─▒ :blush:

(Hear me and rejoice) #2593

Last jedinin roman─▒ en k─▒sa zamanda t├╝rk├žeye ├ževrilir umar─▒m.├çok merak ediyorum o kitab─▒

(Geekiz ama ergeniz) #2594

Sal─▒ g├╝n├╝ ├ž─▒kacak kitap,├ževirisi birka├ž ay─▒ bulur

(Hear me and rejoice) #2595

Disneyin kitap taraf─▒na da a─č─▒rl─▒k vermesini iyi buluyorum ama malesef t├╝rk├žeye ├ževrilmiyor bunlar.Star wars yay─▒n haklar─▒ hangi kitap evinde ve niye ├ževirmiyor bunlar─▒ anlam─▒yorum

(Geekiz ama ergeniz) #2596

Star wars ─▒n yay─▒n haklar─▒ tam olarak birinde de─čil bildi─čim kadar─▒yla,Dex ├ževirdi ama daha ├žok,isteyen ├ževiriyor yani

(Hear me and rejoice) #2597

Bakt─▒m ┼čimdi dex yeni ├ž─▒kan kitaplar─▒ ├ževirip bas─▒yor ama eski kitaplar yok t├╝kenmi┼čler.1.kitap varsa 2.yok.Dex bir ├žo─čunu basm─▒┼č bunlar─▒ yava┼č yava┼č al─▒p okumak laz─▒m yeniler bas─▒l─▒yor iyi bari

3 tane ├ževrilmi┼č ┼ču ana kadar

(Bo┼č ─░nsan) #2598

Star Wars da ├žakar olmu┼č.

(Geekiz ama ergeniz) #2599

Baya─č─▒ ayn─▒ bunlar ya :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

(Hear me and rejoice) #2600

─░zin alm─▒┼člard─▒r ayn─▒s─▒n─▒ yapmadan ├Ânce b├╝y├╝k ihtimal koskoca ┼čirket sonu├žta. Posterlerin g├╝zelli─čini etkilemez bu bence ilk yapan─▒nkiler de g├╝zel solonunkiler de tasar─▒m g├╝zel bi kere

(Umur) #2601

Sa─čdakileri yapan ki┼či izin al─▒nmad─▒─č─▒n─▒ s├Âylemi┼č.

(Hear me and rejoice) #2602

Yeni g├Ârd├╝m pardon adam dava a├žarsa posterleri indirir a┼ča─č─▒ solonun :smiley:

Snokenin ge├žmi┼čine dair bir ka├ž ┼čey romandan Snokenin zaman─▒ndaki galaxyi g├Ârmek isterdim ├žok merak ediyorum bilinmeyen uzaydan geldi─či kesin art─▒k bu karakterin ama ya┼č─▒ ne kadar yoda gibi ├žok ya┼čl─▒m─▒ bilinmiyor bunlar hala.Bu karakterin filmini ├žek disney boba fett yerine

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2603

ah ┼ču ana o kadar ingilizce bilmek isterdim ki. :joy:

(Geekiz ama ergeniz) #2604

Sen s├Âyle,biz ├ževiririz.

(Smy) #2605

Bence de filmde ne yapacaklar ki?

(Smy) #2606

AHAHAHAHAHA DAISYÔÇő:purple_heart::purple_heart: daisy bin tane sorum var neredeyse djjddj ama g├Ârmeyece─či i├žin:frowning: yazmam b├╝y├╝k ihtimalle

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2607

saten twettir da ve facebook sorular─▒m─▒z canl─▒ yay─▒nda yan─▒tlayacakm─▒┼č. :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #2608

Bizimkiler kesin soru sormak yerine bayrak dikerler yorumlara :joy::joy::joy: