Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2609

yok ya adam gibi sorular─▒n sorup giderler. e─čer bayrak dikerlerse k─▒z saten facebook,twettir ve instgram kavgal─▒ bir ┼čekil de b─▒rakt─▒ iyice so─čur bence.

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2610

Ne oldu da b─▒rakt─▒ ki?

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2611

yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam Jessica Alba ate┼čli silahlar ├╝zerine yapt─▒─č─▒ bir yoruma destek ├ž─▒kt─▒─č─▒ i├žin baya tepki g├Ârm├╝┼čt├╝. o da gelen tepkiler dayanamd─▒ sosyal medya tamamen b─▒rak─▒p gitti. :slight_smile:

(├ľmer Ta┼čkaya) #2612

Bi ara filmin konusu Boba FettÔÇÖin Ep6ÔÇÖda d├╝┼čt├╝─č├╝nde ├Âld├╝─č├╝ san─▒lan ama asl─▒nda ├Âlmedi─či Sarlaac PittÔÇÖden ka├ž─▒┼č─▒n─▒ ve ondan sonra ne yapt─▒klar─▒n─▒, nas─▒l galaksinin en iyi ├Âd├╝l avc─▒s─▒ oldu─čunu anlatacak demi┼člerdi.

Abi bak konu iyi, fikir iyi.
─░┼čleyecek 3 konu var yukar─▒da sayd─▒─č─▒m gibi.
Bununla 1.5 saatlik bir ÔÇťAnimasyon filmÔÇŁ ├žekersin ama ÔÇťFilmÔÇŁ olmaz.

Yani o kadar anlat─▒lacak 758437557 tane konu varken BobaÔÇÖn─▒n hikayesi benim i├žin bir trilyonuncu s─▒rada falan.

(Burak) #2613

ÔÇŽ

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2614

Yani karakter ba┼č─▒ndan beri zaten bok yoluna m─▒ gidecekmi┼č? :confused::confused::confused:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2615

(The Godwoken) #2616

@Oktay_Sigirci1 ?

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2617

Bunun biliyorum ama ke┼čke ┼ču ba┼čl─▒─ča haber atsayd─▒n.

(The Godwoken) #2618

Ben s─▒k─▒ takip etmiyorum ki haber ilgimi ├žekti sadece.

(Do─čukan K├Âse) #2619

Ben heycanland─▒m a├ž─▒kcas─▒ÔÇŽ

(ozando) #2620

Live-action dizinin ba┼č─▒na Jon Favreau getirilmi┼č. Iron Man ve AvengersÔÇÖta da executive producer olarak g├Ârev alm─▒┼čt─▒, Disney oradan al─▒p buraya koymu┼č, iyi de olmu┼č. :smiley: Bakal─▒m ne ├ž─▒kacak bu dizinin i├žinden.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2621

Ayr─▒ca ilk 2 ─░ron man film y├Ânetmi┼čti. :slight_smile:

(Smy) #2622

Benim bildi─čim hater dolay─▒ kapatti

Magazin Haberleri
(Smy) #2623

Aynen film olmas─▒ zaten bana mant─▒kl─▒ gelmiyordu

(Smy) #2624

Sa├žma olur gerek d├Ânmesine gerek yok bence

(y) #2625

Battlefront 2 oynayan varm─▒ arkada┼člar oyun bulunamad─▒ hatas─▒ veriyor sadece bende mi hata var acaba.─░nternet ba─člant─▒m da sorunsuz

(Do─čan) #2626

D├╝n EA serverlar─▒ g├Â├žm├╝┼č. Bende giremedim.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2627

rebels izledi─čim i├žin disney de ├ž─▒kacak her i┼č k├Ât├╝ olmayacak kafas─▒nday─▒m Jon Favreau ger├žekten iyi bir isim. :slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2628

─░lk live Action star wars dizisin Jon Favreau yapacak haberin ne geekyapar ne de oyungezer payla┼čmam─▒┼č olmas─▒ utan├ž verici yani Jon Favreau boru de─čil bence. :slight_smile: