Star Wars Galaksisi 🌌

(öğnkü) #2629

Boru değil Oktay adam tosun tosun.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2630

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2631

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2632

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2633

Bence episode IX da sonra bildiğimiz star wars veda edeceğiz yani Jedi’ler baş rol olmayacak aydınlık-karanlık taraf çatışması önemi filmler de azalacak. Yani MCU gibi FF gibi bir seri olacak bence maalesef.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2634

Ben hâlâ geçmişe gideceklerini düşünüyorum.Force Sensitive ler yeni yeni ortaya falan bir zaman hatta

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2635

Hiç sanmıyorum ya. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2636

Aslında güzel olmaz mı,bir grup insan"oğlum biz eşya falan kaldırıyoruz "diye bir araya gelse

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2637

Evet ama o da çok marvel olur. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2638

Şimdi düşündümde hem Rian Johnson hem de game of Thrones yazarların ayrı ayrı birer üçleme verdiler bir geçmiş anlatırken diğer episode IX da 100 yıl sonrasını da geçebilir.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2639

100 yıl ı sana ben de söylemiştim, ilk defa fikirlerimiz uyuştu :blush:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2640

Abi Mark Hamill iyice sabitti. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2641

Ne diyor,çevirmeye üşendim :slight_smile::slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2642

Genel olarak star wars filmlerin de sex sahnesi olmaması hakkında konuşmuş ileri de olabilir demiş. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2643

Çocuklar izliyor diye yapmazlar diyeceğim ama TLJ de şunu gördük yani :joy::joy:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2644

John Boyeganın umudunu da takdir ediyorum,abi senin yolunu kapadılar,Rose ile mutluluklar :joy::joy:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2645

(Ege) #2646

Tek bir Star Wars filmi izledim tam olarak o da bu son çıkan. Diğerlerini izlemedim çünkü ısınamadım bir türlü. Arkadaşlarımla gitmiştim son filme, ilk perde beni yordu ve biraz da sıkıldım ama film komple bittikten sonra “fena değil” dedim. İnanılmaz gömülüyor, böyle bir yanı var mı? Yok , mükemmel de değil hatta eh bir film ama hayranların canını sıkan şeylerden dolayı yeriliyor sanırım.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2647

Olay filmin kendisinin iyi yada kötü olması değil.Star Wars külliyatına tamamen ters olması filmi kötü yapıyor

(Ege) #2649

Yok demek istediğim de bu zaten. Tek başına bir film olarak fena değil ama diğer filmleri izlemediğimden tam bilemiyorum ama arkadaşlarımdan ve internetten gördüğüm kadarıyla dediğin gibiymiş.