Star Wars Galaksisi ­čîî

(Geekiz ama ergeniz) #2670

Kopya Return of the jedi harici her┼čeye var─▒m

(Tu─črul) #2671

arkada┼člar ben daha veled oldu─čum i├žin ancak Force Awakens ve Last Jedi ─▒ sinemada izleyebildim di─čer filmleri hi├ž izlemedim sadece eskiden star wars:clon wars u izlemi┼čtim ama bu evren hakk─▒nda da genel k├╝lt├╝r edinmek istiyorum ne yapabilirim?

(Geekiz ama ergeniz) #2672

Di─čer filmleri de izle ve piyasada olan kitaplar─▒ okumaya ├žal─▒┼č :blush:

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2673

(Geek Velet) #2674

Canon bilmek istiyorsan ┼ču an piyasada T├╝rk├že Canon ├žok az, ancak Legends dersen Arkabah├žede g├╝zel kitaplar ├ževrilmi┼č olarak bulunuyor. ─░ngilizcem yeterli dersen Darth VaderÔÇÖlar─▒ falan oku. ├ç├Âp JediÔÇÖda falan alamad─▒─č─▒n hazz─▒ ├žok iyi al─▒rs─▒n.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2675

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2676

Screenshot_2018-04-03-20-32-32-1
Ger├žekten John Boyega ve Daisy Ridley hata yeni ├╝├žleme de ki her hangi bir oyuncuya Yav─▒ Atanlar ila Hayden Christensen rezalet bir daha m─▒ g├Âzlerine sokmak laz─▒m bilmiyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #2677

Daisy iyi bir oyuncu bunda bir sorun yok ama John un iyi bir oyuncu oldu─čunu d├╝┼č├╝nmemekle beraber bu kadar da ÔÇťbakkal efendiÔÇŁ oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum.

(Hedef 2019) #2678

Sizde burda hafiften star warsa g├Ânderme m─▒ var

(Geek Velet) #2679

─░n┼čallah yapmazlar ama MCU tonlamas─▒na uygun bir oyuncu oldu─čunu da s├Âylemek laz─▒m.
Bu arada genel tonlamay─▒ kast ediyorum tabii ki WS tarz─▒ filmler bunun d─▒┼č─▒nda. :slightly_smiling_face:

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2680

Ya ┼čunu anlam─▒yorum bu kadar ├Ânemli geek filmler de yap─▒mc─▒l─▒k yapm─▒┼č birisi nas─▒l star wars mahvedenler de biri olur anlam─▒yorum?

(y) #2681

Sith lord

(Ertun├ž Do─čan) #2682

─░sme ├žal─▒┼čan birisi de ondan iyi y├Ânetmenlere para yat─▒r─▒yor.

(Burak) #2683

Art─▒k kapay─▒n ├ženenizi konu┼čmay─▒n ya yetti ulan.

1391349451_985483708

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2684

Bence Last Jedi da anlat─▒lan hikayenin ├╝zerine bir hikaye daha at─▒p rey karanl─▒k tarafa ├žekecekler.

(Geekiz ama ergeniz) #2685

Yok art─▒k,k─▒z ├žok mant─▒kl─▒ olan bir teklifi elinin tersiyle itip,ayd─▒nl─▒─č─▒ se├žti. Bu saatten sonra olmaz o i┼č.

(Geekiz ama ergeniz) #2686

Biz zaten kabullendik ReyÔÇÖin ailesinin s─▒radan insanlar oldu─čunu, neyin pe┼činde bu adam?

(y) #2687

Abrams─▒n 2.filmi y├Ânetmedi─či i├žin pi┼čman oldu─čunu tahmin ediyorum.Oda tahmin ediyordur ├Ânceden belki 3.filmi tekrar ben y├Ânetebilirim belki diye ve ger├žekle┼čti o y├Ânetecek ama bu adamlar yeni bir seriye ba┼člad─▒ bunlar─▒n planlar─▒ programlar─▒ yokmu rastgele ne y├Ânetmen gelirse o mu yaz─▒yor kafas─▒na g├Âre karakterleri de─či┼čtirebiliyor ├žok sa├žma ya.Abrams toparlamaya ├žal─▒┼čacak filmin ilk 10-15 dakikas─▒nda bence bu last jedi de olan de─či┼čik olaylar─▒.Bu filmin s├╝resi de uzun olucak bence last jedi gibi mecburen.Havada kalan ├žok ┼čey var hala.Snoke ya┼časayd─▒ g├╝zel bir d├╝ello izlerdik ve luke de tabi.Snoke yan─▒nda kylo ve sava┼č├ž─▒lar─▒.Luke taraf─▒nda ise rey luke belki 1 jedi daha.Ne g├╝zel olurdu ┼ču vs ve s├╝resi 10-15 dakika kadar olsa tad─▒ndan yenmez.Her g├╝n izlerim valla.En ├Ânemli nokta filmin kesinlikle zaman atlamas─▒ ile ba┼člamas─▒ en az 2-3 y─▒l atlama ┼čart.Rey i├žin ├Âzellikle.Reyi ger├žek anlamda bir usta olarak izlemek istiyorum
@Isil_Bozkurt kafas─▒nda ba┼čka bir ┼čey vard─▒ demekki onu yap─▒cak son filmde de ├Âyle bitirecek hikayeyi.Ama bunu riana s├Âylemedimi acaba rey ile ┼č├Âyle planlar yapm─▒┼čt─▒k bunlara dikkat ederek senaryoyu yaz diye.─░┼č ├žok kar─▒┼č─▒k :smiley:

(Geekiz ama ergeniz) #2688

JJ muhtemelen 2. filmle u─čra┼čmak istemedi, 3.├╝├žlemeyi ben ba┼člatay─▒m,ben bitireyim kafas─▒ muhtemelen. JJ zaten 2.filmin senaryosunu yazm─▒┼čt─▒ ama Rian o senaryoyu sobaya att─▒ ve kendisi yeni bir senaryo yazd─▒

(y) #2689

┼×imdi 9.filmde bunun bedelini ├Âdiyecek i┼čte asl─▒nda ├Âdemi┼č de olabilir 9.filmin senaryosunu yazarken :smiley: