Star Wars Galaksisi ­čîî

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2732

Yaln─▒z b├Âyle bir animasyon g├╝zel olabilirdi. ┼×irinleri daha ciddi bir tema alt─▒nda i┼čleyip bir lore oturtmaya ├žal─▒┼čmak g├╝zel olurdu.

(hal─▒, kilim, travel) #2733

┼×irinler olduklar─▒ gibi g├╝zel.

(­čöź) #2734

Ya allah a┼čk─▒na banane iyi olmas─▒ndan ? ─░sterse imdb puan─▒ 11 olsun umrumda de─čil.
Napay─▒m ben ResistanceÔÇÖyi ya ? Who cares abi.
Adam ak─▒ll─▒ Force, Lightsaber, Jedi g├Ârmeyeceksem banane.

Zaten RebelsÔÇÖ─▒n y├╝zde %80ÔÇÖi direni┼či i┼čledi daha napay─▒m direni┼č temas─▒n─▒. ├çektikleri ┼čeyi tekrar ├žekiyorlar. Hatta daha k├Ât├╝ haliyle. Bu sefer ├╝stteki sayd─▒─č─▒m ├Âgelerde yok.

(­čöź) #2735

Haa birde ├žok iyi hat─▒rl─▒yorum yeni ├ž─▒kacak Star Wars animasyonu yeti┼čkinlere hitap edecek demi┼člerdi. Valla poster +5 falan duruyor. Disney yine risk alamad─▒. Nolacak ┼ču firman─▒n hali anlam─▒yorum.

(Emirhan) #2736

┼×aka gibi bir de anime stili yapacaklarm─▒┼č harbiden. RebelsÔÇÖ─▒ niye Ep6 sonras─▒nda bitirdiniz lan o zaman? Niye hikayeyi devam ettirecek ┼čekilde orada b─▒rakt─▒n─▒z. Biz Ahsoka ve Luke tan─▒┼č─▒nca ne yapacak, Ezra d├Ân├╝nce neler olacak, Kanan ve HeraÔÇÖn─▒n ├žocu─ču nas─▒l b├╝y├╝yecek, orjinal ekibimiz Ep6ÔÇÖdan sonra neler yapt─▒ bunlar─▒ ├Â─črenmek istiyorduk. Kim takar sequel karakterlerini ya. Bir tanesi zaten t─▒rt Phasma. ─░nan─▒lmaz ger├žekten.

@Buggy Yeti┼čkinlere daha fazla hitap edece─čini ben de ├žok net hat─▒rl─▒yorum. Acaba sequel ├╝├žleme bitene kadar o d├Ânemi anlatmama yasa─č─▒ m─▒ var bilemedim. Belki ara seri olur diye kendimi avutuyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #2737

6 ile 7 aras─▒ zaten kitaplar ile anlat─▒l─▒yor, ne gerek var?

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2738

Bence bunlar antacaklard─▒r ama hemen de─čil rebels da bile ahsuka karakter ilk 14-15 b├Âl├╝m sonra kat─▒ld─▒yd─▒ animasyon, b├╝y├╝k ihtimalle rebels karakterler yan karakter olarak sokabilirler. Ayr─▒ca ana karakter isim Kazuda Xiono yani Japon bir karakter olacak.

(Geekiz ama ergeniz) #2739

Japon demeyin bana, Rose geliyor akl─▒ma direkt :fearful::fearful::fearful:

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2740

Dave Filon ve ekibine g├╝veniyorum rose kadar k├Ât├╝ bir karakter yapmazlar.

(Geekiz ama ergeniz) #2742

Ben ─▒rk├ž─▒ de─čilim ama bu karakter adam─▒ ─▒rk├ž─▒ yapar :cry:

(hal─▒, kilim, travel) #2743

Hakl─▒s─▒n.

(marko) #2744

Adamlar ─▒srarla son ├╝├ž filmdir hi├ž jedi g├Âstermedikleri gibi (ThatÔÇÖs not my Luke) bir de beslenme ├žantas─▒ ├ž─▒kartmas─▒ gibi g├Ârselleri olan animasyonda da resistanceÔÇÖ─▒ i┼čleyecekler. M├╝kemmel kafalar ger├žekten.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2745

Aaaaaaa daha do─ču┼čtan Jedi olan Rey nas─▒l unutursun abi?

(Berkant) #2746

Bunu s├Âyledi─čim i├žin biraz tepki ├žekebilirim ama Rose isimli karakter Star WarsÔÇÖa gelmi┼č ┼čimdiye kadarki en gereksiz ve en itici karakterdir.Jar Jar BinksÔÇÖden daha m─▒ itici ? Evet daha itici.

(Geek Velet) #2747

Tespit gibi tespit. Tebrikler ├ça─čr─▒ Abi. :slightly_smiling_face:

(­čöź) #2748

Hi├ž zannetmiyorum, bence tamamen kolaya ka├žmak. Tut ki ├Âyle olsa bile bu onlar i├žin ge├žerli bir bahane de─čil ki. Kimse onlardan Sequel d├Ânemini anlatmalar─▒n─▒ istemiyor, gitsinler Return of The JediÔÇÖ─▒n 5 sene sonras─▒n─▒ anlats─▒n. O d├Ânemler pekte sequel zamanlar─▒na girmiyor.

Burda tamamen kolaya ka├žmak var. Ba┼čka bir┼čey de─čil. Bak birde finalde bir ┼čeylerin ucunun a├ž─▒k b─▒rak─▒lmas─▒n─▒ anlar─▒m e─čer tease ettikleri gibi sanki bu karakterle yeniden g├Ârecekmi┼čiz imas─▒ verdiler izleyiciye. Bu resmen izleyiciyi g├Ât yerine koymak ba┼čka bir┼čey de─čil. ─░nsanlar 6 y─▒ld─▒r AhsokaÔÇÖn─▒n hikayesinin sonlanmas─▒n─▒ bekliyor cidden s─▒kt─▒lar.

Mesela benim g├Âz├╝mde ┼čuan RebelsÔÇÖ─▒n gram de─čeri kalmad─▒. Biz niye izledik RebelsÔÇÖ─▒ ? Galakside ki bir JediÔÇÖ─▒n ya┼čam─▒n─▒ niye izledim yav ben 4 sezon. Madem getirmeyeceksin devam─▒n─▒ ee niye ├Âld├╝rmedin EzraÔÇÖy─▒ finalde ? Devam─▒n─▒ g├Ârmeyeceksem EzraÔÇÖn─▒n ya┼č─▒yor olmas─▒ ucundan bile umrumda de─čil.

Neyse ya bo┼čver napay─▒m ki ben Force ile Ligtsaber ile burda BB-8ÔÇÖin maceralar─▒n─▒ g├Ârmek varken.

(Berkant) #2749

Bu animasyonlar─▒n ├žizimleri neden yenisi geldik├že daha da ├žok ├žocukla┼č─▒yor anlam─▒┼č de─čilim.Neyse RebelsÔÇÖda b├Âyle b├╝y├╝k ├Ân yarg─▒larla ba┼člam─▒┼čt─▒ hatta 1. sezonu baya─č─▒ ├žocuk├žayd─▒ ama 2. sezonda dizi ├Âyle bir seviye atlam─▒┼čt─▒ ki ├žo─ču ki┼či ├Âvg├╝ler ya─čd─▒rmaya ba┼člam─▒┼čt─▒.Finali de gayet g├╝zel ba─člam─▒┼člard─▒.Ben ┼čahsen yeni animasyonun 6 ile 7 aras─▒nda ge├žmesini bekliyordum ama en b├╝y├╝k korkum Rebels gibi ResistanceÔÇÖ─▒n ilk zamanlar─▒n─▒ anlatan bir animasyondu.Hatta baya─č─▒ baya─č─▒ akl─▒mdan ge├žmi┼čti b├Âyle bir olas─▒l─▒k ve ger├žek oldu maalesef.Ke┼čke LukeÔÇÖun Jedi e─čitimi verdi─či zamanlar─▒ ve Kylo RenÔÇÖin karanl─▒k tarafa olan yolculu─čunu animasyonla ayr─▒nt─▒l─▒ ┼čekilde i┼čleselerdi ama maalesef daha basit yoldan gidecekler.Umar─▒m Rebels gibi aras─▒nda bulundu─ču filmlere sezonlar ilerledik├že daha da ├žok ba─članmaya ├žal─▒┼čan g├╝zel bir animasyon serisi izleriz.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2750

Abi b├╝y├╝k ihtimalle bir ┼čekilde b├Âl├╝mler ve ya sezonlar─▒ ilerledik├že ba─član─▒r Rebels.

(meta) #2751

(­čöź) #2752

30 y─▒l sonras─▒n─▒ anlat─▒yor ya. Bana zor geliyor.