Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2753

Abi ┼čimdi Ezra en son rebels da 17-18 ya┼č─▒nda Squal ├╝├žlemesin gelindi─činde Luke ile ayn─▒ ya┼člar da olacak. Keza sbinde ├Âyle hela ile ahsuka 70-80 ya┼č─▒nda olabilir. Zebra o kadar ya┼čar─▒m bilmem. Ger├ži bu kadar konu┼čuyoruz ama hikayenin geri kalan ├Â─črenmek i├žin yine ├žizgi roman ve kitap almaya mecbur b─▒rakabilirler. Ama ben her t├╝rl├╝ bir noktada yeni animasyon ahsuka g├Ârece─čimiz d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2754

O kadar ele┼čtiriyoruz ama ben ├žizimleri be─čendim. Ba┼č rol Japon bir karakter koymalar─▒ da g├╝zel bence. Yani fena olmayan bir i┼č ├ž─▒kabilirler bence.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2755

Disney Channel, yeni Star Wars animasyonu Star Wars ResistanceÔÇÖa onay verdi.

DisneyÔÇÖden yeni bir Star Wars animasyonu geliyor. 2008-2015 y─▒llar─▒ aras─▒nda yay─▒nlanan Star Wars: The Clone Wars ve 2014-2018 y─▒llar─▒ aras─▒nda yay─▒nlanan Star Wars: RebelsÔÇśdan sonra gelen yeni animasyonun ad─▒ Star Wars Resistance oldu.

Direni┼č taraf─▒ndan i┼če al─▒nan ve First OrderÔÇś─▒n artan tehdidi kar┼č─▒s─▒nda casusluk yapmak i├žin ├žok gizli bir g├Ârev ├╝stlenen gen├ž pilot Kazuda Xiono, dizinin ana karakteri olacak.

Star Wars: The Force Awakens ├Âncesi zamanda ge├žecek olan animasyonda, yeni karakterler d─▒┼č─▒nda, filmlerden bildi─čimiz sevimli droid BB-8 ile Poe Dameron ve Captain PhasmaÔÇśy─▒ yeniden g├Ârece─čiz. Oscar Isaac ve Gwendoline Christie, filmlerde canland─▒rd─▒klar─▒ karakterlerini seslendirecekler.

Christopher Sean (ÔÇśHawaii Five-0ÔÇÖ), Suzie McGrath (ÔÇśEastendersÔÇÖ), Scott Lawrence (ÔÇśLegionÔÇÖ), Myrna Velasco (ÔÇśElena of AvalorÔÇÖ), Josh Brener (ÔÇśSilicon ValleyÔÇÖ), Donald Faison (ÔÇśScrubsÔÇÖ), Bobby Moynihan (ÔÇśDuckTalesÔÇÖ), Jim Rash (ÔÇśCommunityÔÇÖ) ve Rachel Butera (ÔÇśTammyÔÇÖs Tiny Tea TimeÔÇÖ), seslendirme kadrosunda yer alacak di─čer isimler olacaklar.

Dizinin yarat─▒c─▒s─▒ Lucasfilm AnimationÔÇÖ─▒n veteran ismi Dave Filoni (ÔÇśStar Wars: The Clone Wars,ÔÇÖ ÔÇśStar Wars RebelsÔÇÖ); dizinin yap─▒mc─▒lar─▒ Athena Portillo (ÔÇśStar Wars: The Clone Wars,ÔÇÖ ÔÇśStar Wars RebelsÔÇÖ), Justin Ridge (ÔÇśStar Wars: The Clone Wars,ÔÇÖ ÔÇśStar Wars RebelsÔÇÖ) ve Brandon Auman (ÔÇśTeenage Mutant Ninja TurtlesÔÇÖ); dizinin sanat y├Ânetmeni Amy Beth Christenson (ÔÇśStar Wars: The Clone Wars,ÔÇÖ ÔÇśStar Wars RebelsÔÇÖ) olacak.

Animasyon dizinin pr├Âmiyeri bu sonbaharda Disney ChannelÔÇÖda yap─▒lacak.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #2756

San─▒r─▒m ben bu animasyonu kafamda noncanon sayacam. Biri ├ž─▒k─▒pta dizi sequel karakterlerine clone warsÔÇÖun prequelÔÇÖe yapt─▒─č─▒ gibi inan─▒lmaz bir derinlik katt─▒─č─▒n─▒ s├Âyeyene kadarda noncanonÔÇÖdur. Ben yeni cumhuriyetin ilk y─▒llar─▒ yada en az─▒ndan force yo─čunluklu bir dizi beklerken ├Ân├╝me bb8 konulmas─▒n─▒ hazmedemiyorum a├ž─▒k├žas─▒.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2757

Bunlar yaparlarsa ancak live Action dizi olarak yaparlar.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2758

(ÔłÜ) #2759

(Zeynep) #2760

star wars g├╝n├╝n├╝z kutlu olsun muhit sakinleri. MAY THE FOURTH BE WITH YOU!

(yunus emre ) #2761

Star Wars karakterlerini beyaz saraya entegre etmi┼čler. Yodam─▒z─▒n ulusa sesleni┼čiyle bug├╝n sabaha kadar ayaktay─▒z :smiley:

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2762

Bir sonra ki star wars celebration 2019 son bahar─▒n da yap─▒laca─č─▒ s├Âyleniyor. :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #2763

Y─▒lda 3 film gelme durumu star warsa da gelebilir.Mcu filmlerinden 1 ay sonra olacak ┼čekilde vizyona sokarak disney t├╝m y─▒l─▒ dolu dolu ge├žirebilir bu sayede.Zaten gi┼čenin lideri.Art─▒k kendisiyle yar─▒┼č─▒r s├╝rekli :smiley:

(marko) #2764

Yusuf iyi ki Kathleen Kennedy sen de─čilsin he

(Hear me and rejoice) #2765

:joy: Finansal olarak d├╝┼č├╝n├╝nce b├Âyle bi┼čey ├ž─▒k─▒yor ortaya onlarda b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yordur eminim :smiley:

(marko) #2766

─░yi de milletin kazand─▒─č─▒ paradan bize ne yav, ke┼čke daha ├žok kazansalar da ├╝├ž y─▒lda bir tane d├╝zg├╝n ├žekemedikleri ve rezil r├╝sva olduklar─▒ filmlerden her y─▒l ├╝├žer be┼čer tane mi ├žekseler diyelim anlamad─▒m.

(Hear me and rejoice) #2767

Pek rezil oluyorlar gibi durmuyor.Solonun ├Ân bilet sat─▒┼člar─▒ black pantheri ge├žmi┼č.Star wars olsun ├žamurdan olsun her t├╝rl├╝ gidiliyor filmlere.
─░┼čte onlar da nas─▒l daha ├žok kazan─▒r─▒z diye d├╝┼č├╝n├╝yor i┼čleri o ├ž├╝nk├╝ :smiley: E─čer kafalar─▒nda varsa y─▒lda 3 film belli bir kalite dengeleri olur umar─▒m

(marko) #2768

Hala daha para konu┼čuyorsun yav ─░─░BF ├Â─črencisiyle Star Wars konu┼čuyor gibi hissettim rahats─▒z oldum ka├ž─▒yorum bb.

(Hear me and rejoice) #2769

:smiley: hahah ne bileyim parasal y├Ânden d├╝┼č├╝n├╝yorum az da onlar i├žin.Kendim i├žin d├╝┼č├╝n├╝rsem y─▒lda 3 film ├žok g├╝zel.Hepsine giderim a├ž─▒kcas─▒ ilk g├╝nden.Last jedi gibi geleceklerse gelmesinler.Ama rogue one gibi g├╝zel ara filmler gelecekse hep gelsin her y─▒l.Zaten her sene 1 tane ara film gelicek demi┼člerdi yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam.

(Geekiz ama ergeniz) #2770

Zor biraz o,e─čer legends tan devam etselerdi rahatt─▒ o i┼č,ama Canon da bir ┼čey yok ki pek, ├Ânce Canon u iyice geni┼čletmeleri laz─▒m ki,bu y─▒llar s├╝rer

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2771

15 may─▒sta DisneyÔÇÖin ABC ile birlikte hangi diziler onay verdiklerin a├ž─▒klayacaklar Live Action star wars dizisin de bilgileri gelebilir. :slight_smile:

(Berkant) #2772

┼×u diziyi inan─▒lmaz merak ediyorum.Umar─▒m b├╝y├╝k bir b├╝t├žeyle ├žekerler.Hep hayalimdi Live Action bir Star Wars dizisi.Umar─▒m iyi olur.