Star Wars Galaksisi 🌌

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2773

Disney daha önce yeni platformu da yapacaklar diziler bütçesi 30-35 milyon (büyük ihtimalle hanna Montana gibi diziler için bu bütçe) çok büyük hyp ile beklenen diziler ise 100 milyon (büyük ihtimalle Marvel ve star wars diziler için bu bütçe)ayıracağın söylemişti.

(Berkant) #2774

(y) #2775

Yess

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2776

Only spinoff that we need.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2777

(Burak) #2778

unnamed%20(4)

(y) #2779

(meta) #2780

Bunlar her şeyi sequel üçlemeye bağlayacaklar ciddi ciddi.

sherlock-frustrated

(Umur) #2781

giphy

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2782

Bu çok iyi bir şey bence, bu yeni Star Wars’u hayranlar olarak toptan yok saymamızı kolaylaştırır. Ben şahsen Star Wars nâmına hiçbir şey beklemiyorum. Hani Force Awakens çıkıp Disney’in “Her saniye Star Wars nâmına bir şey çıkartalım” meselesi çıkmadan önce nasılsa öyleyim. Disney EU’yu bitirdiği an Star Wars bitmiş aslında, şu an Star Wars nâmına bir şey üreten tek yer SW:TOR. Onun da ömrü ne kadar olur bilmiyorum.

(Berkant) #2783

Sizi bilmem ama ben şahsen hype yaptım zira Episode 6 ile Episode 7’nin arası çok boş.Kitaplarla falan doldurmayı deniyorlar ama Live Action bir yapıt olarak görmek daha iyi bence.Disney son dönemlerde 3 ile 4 arasına çok takmıştı kafayı Spin-off’lar ile beraber.6 ile 7’nin arası bence 3 ile 4’ün arasından daha ilgi çekici.3 ile 4’ün arasında merak ettiğim tek konu Darth Vader’ın Revenge of The Sith’ten sonra 4. filme kadar neler yaptığı.Onun dışında Han Soloymuş Boba Fett’miş gram umurumda değil.

(y) #2784

Sevindim ben de habere.Güzel olucak john favreuya güveniyorum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2785

@unratedlogician vallahi ben senin kadar yeni üçlemeden nefret etmediğimden diziyi merakla bekliyorum. :slight_smile:

(Ömer Taşkaya) #2786

Return of The Jedi’dan 7 yıl sonra. Yani The Force Awakens’tan 12 yıl öncesi anlatılacak. Tam Rey’in küçüklüğü. Rey’in de geçmişi anlatılabilir.

(y) #2787

Reyin çorbaya dönen aile durumu çözülür burada umarım.Episode 9 da da işlemelerini istemiyorum bu reyin ailesini gerek yok.Atlasınlar onu.Dizide işlensin neyse artık

(i) #2788

Off çok heyecanlandım şimdi. Rey, Rey, Rey :yum:::wink:

(Aklı olan delirsin. ) #2789

İki film arası yaklaşık 30 yıl var diye biliyorum. Bu durumda Çocuk poe ve kylo görebiliriz ama rey olmaz.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #2790

Rey Return of The Jedi tam 11 yıl sonra dünaya geliyor yani rey resim kaynaklar göre şu an 19-20 yaşların da Poe Dameron ve ben solo ise Return of the Jedi de hemen sonra dünyaya geliyorlar.

(Ömer Taşkaya) #2791

Aaa pardon ya 29 yıl vardı dimi iki film arasında. Ben 19 diye hesaplamışım.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2792

Rey şuan 19,20 ,kylo 29,30,Poe 32,33 yaşında falan da Kylo nun o sıralarda Padawanlık için Luke’un yanına gitmiş olması lazım değil mi? :confused::confused: