Star Wars Galaksisi ­čîî

(Akl─▒ olan delirsin. ) #2813

─░┼čleyemezler, First order gelecek 20 y─▒l boyuncada gizli kal─▒yor,dizide g├Âz├╝kemez. En fazla bir yan karakter bilinmeyen b├Âlgelerde tuhaf ┼čeyler oluyor diye k├╝├ž├╝k bir sahne koyarlar.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2814

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2815

:thinking:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2816

Lando ├žok be─čenilmi┼č normal bir hamle.

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2817

LandoÔÇÖnun Canon da bir hikayesi mevcut mu? :confused:

(├ľmer Ta┼čkaya) #2818

Ya Allah belan─▒z─▒ versin art─▒k.

(Destiny has arrived) #2819

Landonun film olacak hikayesi var m─▒ arkada┼člar yoksa lucasfilm sallama ┼č├Âyle ortaya kar─▒┼č─▒k bir ┼čey mi yapacak :smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2820

(├ľmer Ta┼čkaya) #2821

┼×├╝k├╝r. Zahmet oldu.

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2822

─░yi bari

(Akl─▒ olan delirsin. ) #2823

Haber ├ž─▒kt─▒─č─▒nda ├╝z├╝lmedim,yalanland─▒─č─▒ndada sevinmedim. Tamam i┼čte.

(Berkant) #2824

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2825

O son bak─▒┼čmalar─▒n pek bir anlam─▒ yokmu┼č, rahatlad─▒m :blush:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #2826

(Destiny has arrived) #2827

Proje ├╝zerin de ├žal─▒┼čmalar ba┼člam─▒┼č.2020 aral─▒k da vizyon tarihi diyorum ben hadi bakal─▒m :smile:

(Berkant) #2828

Ba┼črolde kimin oynayaca─č─▒ umar─▒m belli olur bir an ├Ânce.Ewan McgregorÔÇÖun Obi Wan peformans─▒na doyamad─▒m ben :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2829

The Reader ve The Hours filmlerinin y├Ânetmeni Stephen DaldryÔÇÖnin y├Ânetece─či s├Âylenen Obi-Wan Kenobi spin-off filmi, The New Hope filminin ├Âncesini anlatacak. Daha evvelden filmin bir orijin hikayesi olaca─č─▒ konu┼čuluyordu. Ancak filmin, Obi-Wan KenobiÔÇÖnin jedi olma ser├╝venini anlatamayaca─č─▒ do─čruland─▒.

TatooineÔÇÖde inzivaya ├žekilen ve Luke SkywalkerÔÇÖ─▒ uzaktan g├Âzeten Obi-Wan KenobiÔÇÖnin hikayesini anlatacak film, b├Âylelikle hem beklentileri kar┼č─▒layacak hem s├Âylentileri do─črulayacak gibi. Serinin hayranlar─▒, Ewan McGregorÔÇÖ─▒n tekrar Obi-WanÔÇÖ─▒ canland─▒rmas─▒n─▒ istiyordu. S├Âylentiler ise bu ihtimalin ger├žekle┼čece─činden bahsediyordu.

(├Â─čnk├╝) #2830

Obi-Wan A New HopeÔÇÖta ├Âl├╝yor zaten istese de o filmin sonras─▒na odaklanamazlar BU NASIL HABERC─░L─░K

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2831

├ľlmedi─čini varsaym─▒┼čt─▒r kesin.

(├Â─čnk├╝) #2832

Ben de ATAÔÇÖMIN ├Âlmedi─čini varsay─▒yorum ama o i┼čler ├Âyle olmuyor i┼čte.