Star Wars Galaksisi ­čîî

(Geekiz ama ergeniz) #2958

Telefonu f─▒rlatas─▒m geldi, "evrene force-sex de sokmay─▒n bir lannnn!"moduna ge├žtim

(Berkant) #2959

Ben ┼čahsen o senaryoya gram inanm─▒yorum.Poe Dameron First OrderÔÇÖ─▒n ba┼č─▒na ge├žiyormu┼č falan filan.├çok sa├žma olaylar.SWÔÇÖye bu kadar ayk─▒r─▒ davranacaklar─▒n─▒ sanm─▒yorum.Yine SWÔÇÖye ayk─▒r─▒ ┼čeyler olur da bu kadar olmaz.O y├╝zden i├žimizi rahat tutal─▒m bence :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #2960

Benim okudu─čumda PoeÔÇÖnun ad─▒ bile ge├žmiyordu

(Berkant) #2961

Bilmiyorum belki benim okudu─čum fake olabilir ama k├╝├ž├╝k bir alanda yaz─▒yordu.Geri kalanlar ├žo─čunlukla ayn─▒yd─▒.Neyse pek ├Ânemi yok.TFA gibi risksiz bir film izleyece─čimiz i├žin Force ile sex yapma gibi konulara girmeyeceklerdir.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #2962

Ya ke┼čke The Expanse tarz─▒ galaksisi de ki gezegenler i├ži politikasin anlatan bir live Action star wars dizisi yap─▒lsa. :slight_smile:

(Geek Velet) #2963

Ke┼čke film b├Âyle olsayd─▒.

(y) #2964

Evvett solo skinleri geliyor yeni falcon geliyor haritalar geliyor s├╝per.┼×imdi di─čer sezon da genosis bekliyoruz obiwan kenobi ve grevious ile beraber.

(Berkant) #2965

Obi Wan,Anakin ve Grevious bu oyunda olmas─▒ gereken karakterler.Bir haberde yak─▒nda duyurulaca─č─▒ yaz─▒yordu yeni haritalar.Art─▒k zaman─▒ gelmi┼čti.

(y) #2966

Solo skinini hemen al─▒cam geldi─či gibi kredi yeterse.Biriktireyim g├╝ncellemeye kadar :d

(Berkant) #2967

┼×u oyunu bir t├╝rl├╝ alamad─▒m.─░lk oyunu var da bunu almad─▒m.Yeni gelen i├žerikler ilgimi ├žekmeye ba┼člad─▒.Belki al─▒r─▒m :slight_smile:

(y) #2968

Aral─▒k sonu alm─▒┼čt─▒m ben de.─░yi ki alm─▒┼č─▒m diyorum.O vakitler ├Ân yarg─▒l─▒yd─▒ herkes oyuna kar┼č─▒ oynamayanlar bile g├Âm├╝yordu herkes yorum yap─▒yordu alanlara garip bak─▒l─▒yordu ama ben o d├Ânem alm─▒┼čt─▒m.Ald─▒─č─▒m g├╝nden itibaren de keyifle oynuyorum.Heroes vs villians modunday─▒m genel de.170 saat oynama s├╝rem var 60 saati en az heroes modunda ge├žmi┼čtir.
Almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan normal olan─▒ al deluxe almaya gerek yok.Oyn─▒yarak geli┼čiyorsun zaten art─▒k.Lwllar falan eskiden kartlarla y├╝kseliyordu ┼čimdi oynad─▒─č─▒n kadar y├╝kselebiliyor.Exp bar─▒ geldi son g├╝ncelleme de oyun i├žinden g├Âr├╝yosun ne kadar kalm─▒┼č seviye atlamama kadar gibi.Her g├╝ncelleme de g├╝zelle┼čiyor oyun.

(Geekiz ama ergeniz) #2969

Kim ├žiziyor lan bunlar─▒? Offical bu haa

(Berkant) #2970

Luke Skywalker neden Lazarus PitÔÇÖten yeni ├ž─▒km─▒┼č Ras Al Ghul gibi g├Âz├╝k├╝yor ?

(Berkant) #2971

─░mkan─▒m olunca al─▒r─▒m.Te┼čekk├╝rler bilgi i├žin :slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2972

Mark Hamill sonunda live action Joker oynam─▒┼č, kinda.

(y) #2973

(Berkant) #2974

Ray Park baya─č─▒ ba─čl─▒ kalm─▒┼č karaktere.DisneyÔÇÖden bir filmde daha oynama teklifi gelse g├Âz├╝ kapal─▒ kabul eder.Episode 1ÔÇÖden ├Ânce ge├žen bir Darth Maul hikayesi ├žekseler ke┼čke.Obi Wan filmi i├žin Maul isabet karar olurdu ama Rebels bunu t├╝ketti─či i├žin maalesef zor g├Âz├╝k├╝yor :frowning:

(y) #2975

Clone wars da palpatine onu ald─▒ktan sonra ge├žen maceralar─▒n─▒ anlatan bir film de yap─▒labilir.Nas─▒l ka├žt─▒─č─▒ palpatinenin elinden nas─▒l kurtuldu─ču gibi.├çizgi roman─▒ varm─▒┼č galiba o hikayenin ama yine de filmlik malzeme ├ž─▒kar

(Berkant) #2976

O da g├╝zel malzeme olur.Asl─▒nda ├žizgi romanlar─▒ birebir uyarlasalar ├žok g├╝zel ba┼čar─▒ elde edebilirler.├çizgi romanlarda o kadar tart─▒┼čma yaratacak i├žerik g├Ârmedim ┼čimdiye kadar.Okuduklar─▒m ┼ču ana kadar gayet Star WarsÔÇÖa uyan hikayeler.Genel okuyucular ve fanlar taraf─▒ndan genel olarak olumlu kar┼č─▒lan─▒yor.

(Geekiz ama ergeniz) #2977

┼×ahsen Darth MaulÔÇÖun ge├žmi┼čini de g├Ârmek isterim. Ger├žek kimli─čini, ac─▒lar i├žinde zorla d├Âvmelerinin yap─▒l─▒┼č─▒n─▒,dark sideÔÇÖa ge├ži┼čini ÔÇŽ