Star Wars Galaksisi ­čîî

(Berkant) #3041

Evet bu da var.Buna da bay─▒l─▒yorum.Baya─č─▒ ba┼čar─▒l─▒ bence :slight_smile:

(fza) #3042

Ben ┼čuna bay─▒l─▒yorum; direkt orjinal ├╝├žlemeyi hat─▒rlat─▒yor bana:

(Berkant) #3043

Aynen.Benim de ho┼čuma gidiyor.Bunu Episode 4ÔÇÖdeki Luke ThemeÔÇÖe ├žok benzetmi┼člerdi.Benim bir di─čer favorim de bu.Force AwakensÔÇÖ─▒n tv-spolar─▒nda ├žal─▒yordu filmde duyunca baya─č─▒ mutlu olmu┼čtum.Bir ara ├žok dinlerdim bunu.Williams reis co┼čturmu┼č yine.

(Geekiz ama ergeniz) #3044

Bu arada ┼ču el tutma sahnesinde ├žalan m├╝zi─čin ad─▒n─▒ bilen var m─▒? Tan─▒d─▒k geliyor ama ├ž─▒karamad─▒m.

(Kaan Akdemir) #3045

Ben sevdim bu arada. En az─▒ndan hayal g├╝c├╝ y├╝ksek ve evrene yeni bir ┼čeyler katma ├žabas─▒ var. Eskilerin ekme─čini yemeye ├žal─▒┼č─▒p seyircinin ├Ân├╝ne yeni hi├žbir ┼čey sunulmay─▒nca seyirciyi salak yerine koyuyorsun. B├Âyle bir ├╝├žleme ba┼čta tepki ├žekerdi evet ama sonras─▒nda de─čeri anla┼č─▒l─▒rd─▒. T─▒pk─▒ prequeller gibi.

(Berkant) #3046

Benim merak etti─čim Rian JohnsonnÔÇÖ─▒n ├╝├žlemesi gelince ve be─čenilmezse insanlar ┼ču an g├Âmd├╝─č├╝ Sequel TrilogyÔÇÖi ├Âvecek mi ? Zira Prequellere zaman─▒nda g├Âmen b├╝y├╝k kitle Sequel Trilogy ile beraber onlar─▒ ├Âvmeye ba┼člad─▒.Ayn─▒ ┼čey Sequel i├žin de olur mu acaba ? Sadece meraktan soruyorum :slight_smile:

(Kaan Akdemir) #3047

O ├╝├žleme ├ž─▒kmaz bence. Ele┼čtiriler ├žok fazla. DisneyÔÇÖin kafas─▒na bir ┼čey d├╝┼čmediyse ├Âyle bir ┼čey ├ž─▒kmaz bu saatten sonra. Adam─▒ seyirciye ─▒s─▒tmak i├žin belgeseli falan bile ├ž─▒kt─▒ ama etkilemez. ├ç─▒ksa da ilk filmden biter o ├╝├žleme.
Ha ├╝├žleme ├ž─▒ksa sequel ├Âv├╝l├╝r oras─▒ ayr─▒.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3048

Lucas continued, ÔÇťIf IÔÇÖd held onto the company I could have done it, and then it would have been done. Of course, a lot of fans would have hated it, just like they did Phantom Menace and everything, but at least the whole story from beginning to end would be told.ÔÇŁ

:cry: Ben nefret etmezdim, yapsayd─▒n, izleseydik, ho┼č fikir bence.

(Berkant) #3049

Buna kat─▒l─▒yorum.

Bence o ├╝├žleme ├ž─▒kacak ya.Disney ├žok kararl─▒ g├Âz├╝k├╝yor.Vazge├žseler Last JediÔÇÖ─▒n ele┼čtirileri ilk d├╝┼čt├╝─č├╝ zamandan vazge├žerlerdi bence.Ben ┼čahsen 3 filmi birden RianÔÇÖ─▒n y├Ânetece─čine inanm─▒yorum.├ť├žlemenin ilk filmi be─čenilmezse yola y├╝ksek ihtimalle ba┼čka y├Ânetmenlerle devam ettirirler ├╝├žlemeyi.

(Kaan Akdemir) #3050

o zaman Rian komple al─▒n─▒r projeden. Ba┼čka ├žaresi yok ├ž├╝nk├╝ millet nefretler kusuyor adama.

Ger├ži AbramsÔÇÖa da episode 9ÔÇÖu verdilerÔÇŽ

(Berkant) #3051

Bunu y├╝ksek ihtimalle yapabilirler.Neyse g├Ârece─čiz.

(Geek Velet) #3052

Filmde g├Âremedi─čimiz g├╝zel bir beste. Sadece 6-7 saniye vard─▒.

(Berkant) #3053

Bu trailer m├╝zi─či m├╝kemmeldi :ok_hand:

(Geek Velet) #3054

Ke┼čke film de b├Âyle olsayd─▒.

(y) #3055

(Geekiz ama ergeniz) #3056

Bu demek ki 3 tane daha (kenobiÔÇÖyi sayarsak,2)tane ara hik├óye yada karakter filmi olacak

(y) #3057

Hemen yukarda att─▒m ayn─▒ haberi

(Geekiz ama ergeniz) #3058

├ťzg├╝n├╝m, fark etmedim.

(Geekiz ama ergeniz) #3059

Noooooooooooooo!

(Berkant) #3060