Star Wars Galaksisi 🌌

(Hakan) #3061

(Berkant) #3062

Boba Fett filmi neyse de Obi Wan filminden ne istediniz…
Duyurduğunuz spin offlardan tek gerekli olanı iptal etmek :sob::sob::sob:
Solo güzel filmdi de o film yüzünden Obi Wan’ı tekrardan beyaz perdede görme umutlarım suya düştü :sob::sob:

(Geekiz ama ergeniz) #3063

Kendi kazdıkları kuyuya düştüler gişe anlamında, acısını fanlardan çıkarıyorlar.

(Berkant) #3064

Fanların nefret kustuğu Rian’ın üçlemesini iptal etmemelerinden belli böyle birşey yaptıkları :frowning:

(Geek Velet) #3065

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3066

(Geek Velet) #3067

IX’den daha çok heyecanlanıyorum yan filmlere.

(Geekiz ama ergeniz) #3068

Detay için.

(Berkant) #3069

Rahatladım.Zaten pat diye ‘‘Film düşük hasılat yaptı.Hadi hepsini iptal edelim’’ demeleri garip gelmişti.

(y) #3070

Ana seriden umudu kesmek lazim artik.Yan filmler daha iyi oluyor valla.

(Geekiz ama ergeniz) #3071

Whattttt?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3072

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3073

Pls no

(Berkant) #3074

Episode IX’da Ewan olacaksa solo filmde hayli hayli olur.Bir yerde Chris Pratt’ı Obi Wan yapacaklarını okudum da umarım olmaz böyle birşey.9. filmde Yoda ve Luke’un Force Ghost olarak gözükecekleri kesin zaten.Ewan ve Hayden’da katılsa kadroya şenlik olur.Bence gözükmeleri şart.Zira Rian’ın üçlemesini hesaba katmazsak Star Wars’un final filmi olacak bir yandan.Eski filmlerdeki figürleri görmek güzel olur :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3075

Yalnız Obi-Wan yaşlı iken öldü. Force-ghost olarak nasıl gelebilir ki?

(Berkant) #3076

Orjinal üçlemede geliyordu :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3077

İyi de Ewan 50 yaşında bile değil,yaşlı Obi-Wan nasıl olacak ondan?

(Berkant) #3078

Bulurlar yolunu bence.Makyajla yada CGI ile falan hallederler o işi :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3079

Makyaj ve CGI ile yapılmayacak hiç bir şey yoktur Işılcım.ya da her ne kadar sonra da eklenmişte olsa episode 6 da genç gözüken Anakin gibi bir şey de yapabilirler.

(Berkant) #3080