Star Wars Galaksisi 🌌

(Aklı olan delirsin. ) #3081

Güç’e karışınca zaman kavramının dışına çıkıyorsun,istediğin dönemdeki görünüşünü gösterebiliyorsun. Ep7’de obi-wan hem yaşlı halinin sesiyle hem de genç ewan obi-wan’ının sesiyle rey’e seslenmişti.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3082

Bu arada Daisy ridley Oscar yeni üyelerin de biri olmuş. (İsim en sonlar da geçiyor. ) magazin sayfasına paylaşmıştım buraya da koyum dedim.

(Berkant) #3083

Kim Dickens ismini gördüğüm gibi kapadım sayfayı :frowning:

(Geekiz ama ergeniz) #3084

O kim ki? Oscar ne ki?(töreni biliyorum)

(Berkant) #3085

Cidden birileri bana bu listenin açıklamasını yapabilir mi zira listede aşırı komik isimler var :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3086

Sofia Bautella’dan daha ileri gidemedim. Çünkü yanılmıyorsam o kadın The Mummy’nin aptal canavarıydı.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3087

Alison Brie, emilia clarke, TARON EGERTON ve CHLOË GRACE MORETZ da var.
@Isil_Bozkurt ve @DarkWarrior işte bu sene seçilecek filmler karar verecek isimlerin listesi Oscar anladığım kadarıyla bu tarz konular da önüne gelen herkes üye yapıyorlar.

(Berkant) #3088

Ben şu an biraz inat edip sayfanın sonuna gitmeye çalışıyorum :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3089

Şu kıza olan nefretimi en iyi sen bilirsin Oktay.

(Berkant) #3090

İyi rahatladım şahsen :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3091

Gitsen ne olur, şöyle bir canavar olman yetiyor zaten

(Berkant) #3092

Doğru :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3093

@Isil_Bozkurt bu kadın star trek: Beyond ve Kingsman filmlerin de ki güzel performansların unutuyorsun. (Gerçekten o filmler de ki performanslar güzeldi. )

(Geekiz ama ergeniz) #3094

Bir dakika,bu kadın Hazel mi bacakları yerine kılıçları olan

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3095

Evet, Star trek : Beyond da beyaz tenli ve beyaz saçlı bir ablamızdı, kadın Hollywood da ne kadar makyaj ve CGI gerektiren karakter varsa hepsin de oynuyor.

(Berkant) #3096

(Berkant) #3097

CW’nin düşük bütçeli Martian Manhunter’a gol atamaman olmadı be Anakin :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3098

Star wars da nereler!?

(Berkant) #3099

Bu adamı acil Episode 9’a almaları gerekiyor.Prequelde Anakin’e gömenler şimdi ‘‘Geri gelsin.O bizim tek umudumuz’’ deyip Adam Driver’a gömüyorlar :slight_smile:
Herif hiç yaşlanmamış.Hakkını vermek gerek kendisine iyi bakmış :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3100

30’larında insanlar pek yaşlanmıyor gerçi ama yine de iyi bakmış kendine. :+1:Bu arada Adam’a niye gömüyorlar?